ÇOK ACİL ALACAĞIM HANGİ TELEFONU ÖNERİRSİNİZ ?

• Kullanılan toplam oy
    19

Bu konuyu okuyanlar

HownİscupE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
illa bunlardan biri olucak diyorsan xiaomi ancak benim tavsiyem p20 lite

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sd 660 lı bi telefona 2500 tl vermem bunların arasından s7 her türlü daha iyi a7 de çöp

---- Mesajlar birleştirildi ----

2500 tlye Snapdragon 660 işlemcili bi telefon önerdiğinin farkındamısın,p20 lite da çöp

300 lira daha ekleyebiliyorsan hepsi buradadan htc u11 almanı öneririm listedeki telefonlardan hepsinden iyi

Son düzenleme:

fatx105h5434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Antutu puanı 87.700 olan bir telefona bakmam şuanlık 2 sene sonra anneme vericem telefonu o kötü telefon kullansın istemem

Sd 660 lı bi telefona 2500 tl vermem bunların arasından s7 her türlü daha iyi a7 de çöp

2500 tlye Snapdragon 660 işlemcili bi telefon önerdiğinin farkındamısın,p20 lite da çöp

300 lira daha ekleyebiliyorsan hepsi buradadan htc u11 almanı öneririm listedeki telefonlardan hepsinden iyi
sadece 2 yıl kullanıcam lise 3 teyim lise bitene kadar. 2 sene sonra en iyi telefon hangisiyse onu alıcam öyle bir anlaşma yaptım :D

Son düzenleme:

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
S7 ezer fakat 50 lira daha verip S7 Edge almak çok daha mantıklı.

HownİscupE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
telefona win 10 atıp witcher 3 oynamayacaksan p20 lite daha iyidir 3 sene önce honor 7 aldım şu an s7den daha stabil çalışıyor telefon

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
telefona win 10 atıp witcher 3 oynamayacaksan p20 lite daha iyidir 3 sene önce honor 7 aldım şu an s7den daha stabil çalışıyor telefon
Kendini kandırdın bizi kandırma bari o donanımdaki 3 senelik bi telefonun s7 den daha stabil çalışması imkansız kaldıki s7 ler oreoyla çok verimli çalışıyor bizzat deneyimledim

Antutu puanı 87.700 olan bir telefona bakmam şuanlık 2 sene sonra anneme vericem telefonu o kötü telefon kullansın istemem

sadece 2 yıl kullanıcam lise 3 teyim lise bitene kadar. 2 sene sonra en iyi telefon hangisiyse onu alıcam öyle bir anlaşma yaptım :D
Hocam ben olsam kendimi zorlar htc u11 alırdım madem telefonu annene vereceksin annenin performans sorunu yaşamaması lazım htc u11 stabil ve donanımı güçlü bi telefon ,zamanı gelince note un son çıkan telefonunu alırsın :)

Son düzenleme:

fatx105h5434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kendini kandırdın bizi kandırma bari o donanımdaki 3 senelik bi telefonun s7 den daha stabil çalışması imkansız kaldıki s7 ler oreoyla çok verimli çalışıyor bizzat deneyimledim

Hocam ben olsam kendimi zorlar htc u11 alırdım madem telefonu annene vereceksin annenin performans sorunu yaşamaması lazım htc u11 stabil ve donanımı güçlü bi telefon ,zamanı gelince note un son çıkan telefonunu alırsın :)
aynen öyle yapıcam note serisini çok seviyorum kesin note serisi alırım yada s

s7 nin üstüne 80tl daha koy s7 edge al derim benc aradaki fiyat farkı az saten s7 almana gereke yok tabi küçük olsun istiyorsan bilemem
S7 Edge yi altın rengi var o fiyata sadece o yüzden tercih etmedim alınırmı o renk

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
140

S7 Edge yi altın rengi var o fiyata sadece o yüzden tercih etmedim alınırmı o renk
Bilmem zevkler ve renkler tartışılır. Kılıf kullanıcaksan alınır. Hoşuna giden bi kılıf alırsın kamufle eder onu

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315

Altın renk gayet güzel gözüküyor.Siyah S7 Edge yerine Edge ekranı daha fazla belli ettiği ve daha parlak durduğu için Gümüş ve Altın renkleri daha hoş ve Premium duruyor bunu söyleyeyim