3 Mouse Arasında Kaldım Hangisini Önerirsiniz?

Sizce Hangi Mouseyi Almalıyım?

• Everest-sgm-x7-pro

Kullanılan: 0 0.0%
  • Everest-sgm-x7

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

fevzi dever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar , ben fps oyunu(csgo,zula,pb) oynayan bir oyuncuyum yaklaşık 5 yıldır 10 tl lik bir mouse kullanıyordum malesef kırıldı.Açıkçası Pahalı bir bütçem yok gösterişide sevmem, benim için mousenin nasıl olduğu önemli değil aslında 5 lıralık mouse versende oyunumu yine iyi oynarım ama artık bende sizlere ayak uydurmaya çalışıyorum.Araştırdım araştırdım ve altta linki olan 3 mouse'yi buldum yanında da güzeller güzeli mousepad'ları hediye ediyolarmış.Bu üç üründen hangisini almalıyım,gaming mouse'den anlayanlar ustalarım yardımcı olursa sevinirim.

Trust Ziva 21512 Oyuncu Mouse + Ultra İnce Mouse Pad Fiyatı

Everest SGM-X7 PRO Usb Siyah Gaming Mouse Pad ve Oyuncu Fiyatı

Everest SGM-X7 Kablolu Oyuncu Mouse + Mouse Pad Fiyatı

(Ustalarım sadece bu üçü, trust ziva sanki elimde daha rahat durur gibi)

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Trust alabilirsin Everst pek iyi bir marka değil.

fevzi dever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açıkçası internetten ilk defa bu sebeple alışveriş yapacam ne kadar güvenilir olur bilmiyorum ürün bozukmu çıkar şansa bırakacam, böyle ürünleri dışarda nerden alacağımı bilmiyorum alacağım yerler varsa söyleyebilirmisiniz.Bilgisayarcı hariç

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Yok hepsiburada sıkıntı çıkarmaz. Bozuk gelirse iade edebilirsin. Ama Everest nerden alırsan al 1 2 aya elinde kalabilir.

fevzi dever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler hocam ben trustu alıyorum,everesttten çok olumsuz yorumlar geliyor,İlgin için teşekkürler konuyu kilitleyebilirsiniz.