3 kutu ağrı kesici içince ne olur?

Bu konuyu okuyanlar

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
http://forum.shiftdelete.net/gundem-dunya-turkiye/330503-tek-ayak-parmagi-ile-iki-universite.html
[MENTION=359060]oyuncanavarı[/MENTION] bunu bir okusana. belki biraz anlarsın Yaradanın sana verdiği bu hayatın ne kadar kıymetli olduğunu ve sadece onun isteği ile sonlanacağını. şu ramazan gününde yapılacak iş değil-düşünülecek şey değil senin ki...

eğer canın sıkılıyor-huzursuzsan devlette bir psikiyatriye git sana bir iki ilaç yazar. bir haftaya mutluluktan uçmaya daha mantıklı düşünmeye başlarsın.(tecrübe ile sabit-%100 çalışıyor :D )

belki bizimle kafa buldun. eğlendin. belki şu an gülüyorsun bur da mesaj yazanlara... bundan asla emin olamayız.
ama ben güveniyorum. :) bütün samimiyetimle yardım etmek istedim.

ve kendine gelmeni bekliyorum. kimsem yok deme. Allah var. o sana da dertlerine yeter.
biraz mutlu ol. belki her şey olumsuz ama sen olumlu ol. olumlu ol ki olumsuzlukları yok edebilesin.
okul çok önemli. gerekirse okul değiştir. ama bırakma. :)

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Allah senin ölmeni istemez ise 20 kutu iç fayda etmez nitekim adamın biri boğaz köprüsünden atladi ölmedi o yüzden her gün ama her gün ölümü ölmeyi düşünebilirsin ama ölüm ani geldiği o son nefesini verdiğin an ben ne yaptım sorusunu kendine sormamak için yaşamak zorundasın en rezil durumda olsan bile nefes aldığın sürece umut vardir yeterki vazgeçme sana acı veren şeyler hayatınin daha sonrasına katlanabilmen için bir basamak ama sabretmelisin acıdan kule donsen bile sabır demelisin
Adam bölümünde master yapmış. :D

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu güzeldi
Şunu unutma evlat; Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer mutlaka vardır.​

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaş öldü mü? Yoksa vazgeçti mi? Yoksa vazgeçip tekrar ölmek istedi mi? :D

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Arkadaş öldü mü? Yoksa vazgeçti mi? Yoksa vazgeçip tekrar ölmek istedi mi? :D
en son durumu normal görüküyordu :)
herhalde hala yaşıyor. Allah uzun ömür versin. :)
inşallah sadece kafa bulmuştur :) (büyük ihtimalle de öyle zaten)

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
3 litre çamaşır suyu iç kesin ölürsünün yanında da ağrı kesici

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
3 litre çamaşır suyu iç kesin ölürsünün yanında da ağrı kesici
yok yok. o şekilde garanti değil.
azotlu hardal gazı içsin. üstüne bulaşık deterjanı içsin. sabunla da dilini yıkasın :)
tuz ruhuyla da genel vücut temizliğini yapsın. bak nasıl ölüyo :D

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Şeyini kessin kan kaybından ölsün :D
10 kutu cesaret hapı içse ona cesaret edemez :D yapsa da kan kaybından ölmeden kahrından ölür :D
sınırı aşmasak iyi olur :)
arkadaş zaten ölmekten vazgeçti. baktı hayat güzel. yaşamaya devam diyor sanırım. :)

oyuncanavari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyiyim merak etmeyin ayrıca güngör o gün çok kötüydüm kafa felan bulmadım emin olabilirsin :D

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
iyiyim merak etmeyin ayrıca güngör o gün çok kötüydüm kafa felan bulmadım emin olabilirsin :D
merak etme. ben senin samimiyetine inanıyorum [MENTION=359060]oyuncanavarı[/MENTION] :)

sadece arkadaşlara şaka yapıyorum. bu arada konuşmak istediğin de bana özel mesaj atabilirsin .dertleşiriz yav. senin halinden iyi anlarım ben . inan bana :)

şimdi iyiysen bende rahatladım :) ben hala kötüyüm :( :D
boşversene. hiçbir şey üzüldüğüne değmez :)
kötü şeyler hissetmeye başladığda bana yazabilirsin. :) skype kullanıyorumusun bilmiyorum profil bilgilerimde skype adım var. (gerçi forumdaki kullanıcı adım aynı. bana forumdan ulaşamazsan skype ile ulaş bir derdin olduğunda :))