Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Haftanın maçında Fenerbahçe, sahasında Beşiktaş'ı konuk etti. Oldukça gergin geçen karşılaşmada üç gol olurken, beş futbolcu da kırmızı kart gördü. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş tribüne gönderildi.

fenerbahce-besiktas-manset-23-09.jpg

Spor Toto Süper Lig’in 6. haftası Kadıköy’de Fenerbahçe-Beşiktaş derbisine sahne oldu. Fenerbahçe seyircisinin önünde, büyük taraftar desteğiyle karşılaşmadan 2-1 galip ayrılmayı başardı.

Fenerbahçe’yi 1-0 öne geçiren golü 20’de Giuliano penaltıdan kaydetti. Medel’in dengesiz müdahalesinde Ali Palabıyık penaltı noktasını gösterirken Brezilyalı hata yapmadı. Tam anlamıyla bir derbi havasında geçen maçta Ricardo Quaresma 41 ve 43’te gördüğü sarı kartlarla oyundan atılırken Fenerbahçe ikinci golünü de penaltı noktasından kaydetti. Janssen 86’da beyaz noktadan skoru 2-0’a getirirken pozisyonda Atiba ikinci sarı kartla oyundan atıldı. Bir dakika sonra Babel skoru 2-1’e getirdi ve golün hemen ardından İsmail Köybaşı takımını 9 kişi bıraktı.

Şenol Güneş ise Ali Palabıyık’a itirazlarından dolayı 67’de tribüne gönderildi. Maç sonrasında Ali Palabıyık’a itirazlarını sürdüren Oğuzhan Özyakup, ikinci sarı kartla kırmızı kart gördü.

Karşılaşmayı 2-1 kazanan Fenerbahçe puanını 11’e yükseltirken Beşiktaş 13 puanda kaldı.

Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş / Maç özeti

M

Murat Burç

SDN Okuru
Herkes hakem aldırdı diyor maçı izlemedim ama Ali palabiyiktan da pek iyi bahsedilmiyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
2 penaltı çok ilginç. Maç özetini izlemek lazım.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Sorun değil, telafi ederiz.
Geçen seneki gibi Başakşehir'le yarışmak kabak tadı verirdi zaten.
Feneriyle, cimbomuyla çekişip bi de böyle şampiyon olalım ki namımız yürüsün. :smirk:

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Sorun değil, telafi ederiz.
Geçen seneki gibi Başakşehir'le yarışmak kabak tadı verirdi zaten.
Feneriyle, cimbomuyla çekişip bi de böyle şampiyon olalım ki namımız yürüsün. :smirk:
O kurduğun hayal şirinleri görmek gibi birşey Fenerbahçe ile Galatasaray toparlanırsa - ki toparlanıyor siz şerefli 3. olursunuz :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok net penaltı çok net
Screenshot_20170923-221636.png
Screenshot_20170923-221614.png

Son düzenleyen moderatör:

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Heheh, ağlaşın bakalım. Tabii yavrum hakem, şımarıklık zirve olunca teknik direktör dahi sövmekten hiç çekinmiyor.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ben Galatasaraylı olarak yorum yapıyorum hakem maçı katletmiş
Bende bir Fenerli olarak diyorum, hakem maçı katletmiş olsa da Beşiktaş futbol oynamaktan başka her şeyi yaptı. Valbuena dans eder gibi topu kontrol etti mi? Quaresma futbolcuya hakeder bir şekilde mi davrandı? Ayrıca gördüğü ilk sarı kırmızı olması gerekmez miydi? Madem öyle, Neto neden direkt kırmızı yedi? Tamam kırmızı görmesi gerekiyordu lakin Quaresma'nın da görmesi gerekiyordu. Demek ki sürekli Fener'e çalışmadı bu hakem.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Bende bir Fenerli olarak diyorum, hakem maçı katletmiş olsa da Beşiktaş futbol oynamaktan başka her şeyi yaptı. Valbuena dans eder gibi topu kontrol etti mi? Quaresma futbolcuya hakeder bir şekilde mi davrandı? Ayrıca gördüğü ilk sarı kırmızı olması gerekmez miydi? Madem öyle, Neto neden direkt kırmızı yedi? Tamam kırmızı görmesi gerekiyordu lakin Quaresma'nın da görmesi gerekiyordu. Demek ki sürekli Fener'e çalışmadı bu hakem.
Evet ama hakemin fenere çalıştığı yerlerden 3 puan geldi :)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hadi beyler biraz daha gayret edin. Android vs İos tartışması gibi uçurun buraları :D

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Hadi beyler biraz daha gayret edin. Android vs İos tartışması gibi uçurun buraları :D
İlk olsa tamam da fener in bütün maçlarında bir sikinti var hani hakkıyla derler ya işte onu yapamıyor fenerbahce

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Sen çok boş konuşuyorsun ama abicim

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Maçı izledim özetini de izledim. Hakemin kararları genelde doğru. Kırmızı kartlar ikinci sarıdan kırmızıya dönüşüyor. Penaltılarda sıkıntı yok doğru karar.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
anlamadım fakat :D iyi birşey mi dedin kötü birşey mi :D

Son düzenleyen moderatör:

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
ne deseniz de ne yapsanız da sonuç değişmez. hakem doğru veya yanlış kara vermiş olabilir. bunlar her maçta oluyor :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Gol ve penaltı vermeyen hakem iyiydi demek. Oğuzhan da koridorda kırmızı görmüş. Neyse sorun yok bir bok olmaz bu fenerden.