3 ay boyunca 9 GB internet veriyorlar

Bu konuyu okuyanlar

exagonn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bu link üzerinden online başvuru ile vodafone'a geçiş yaparsanız Hem bana hem de size 3 ay boyunca 9 GB internet veriyor. sizde kazanın bende. başka operatörde taahhütünüz dolmak üzere ise yada son 1 ay kaldıysa geçiş yapabilirsiniz.

2 ay önce annem vodafone'a geçti. Şimdi diyorum keşke bilseydim , o zaman kendime link atardım 9 GB internetim olurdu.eğer varsa vodafone'a geçmeyi düşünen link ile başvurursa ikimizde 3 ay boyunca 9 GB kazanacağız Benim burada amacım vodafone reklamını yapmak değil sadece Ben dahil sizin de kampanyadan faydalanabilmeniz.

Ben 29 TL'ye devreden 4 GB paketini aldım 2 GB yaza özel 12 ay paketini verdiler şuan toplamda 6 GB aylık internetim var. uygun fiyata isteyenler bu paketi seçebilir ama aşağıdaki linkten kayıt olmak zorundasınız yoksa 9 GB ikimize de gelmez online kayıt yaptığınızda SIM kartınız evinize kadar ücretsiz getiriyorlar

3 ay boyunca 9GB internet kazanmak için linke tıklayarak Vodafone’lu ol; sana özel fırsatları kaçırma. Üstelik hattını da istediğin yere ücretsiz getirelim. Vodafone'lu ol Kazan