3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Wobinim

Üyecik
Hadi ilkini anladım bir şey olmuş olabilir ama ikincisinde de olmaz yani ayıp be.

gogobaba

Üyecik
Kimse kimseye hayrına hediye vermez.

17 tane Spigen kılıf hediyesi çekilişine 10 dan fazlasına katılım göstermişimdir, hatta çok az katılım olanlarda dahi kazanamamışımdır, hatta bazı çekilişlerin üzerine yattılar, açıklamadılar, sorduk alalacele kapatıldı. Aradık net bilgi yada tatminkar bilgi alamadık. Hayrına dahi hediye verilmiyor :p maksat aynı kılıfları vermeden devamlı çekilişler ile benim kurbanlar bulup dalga geçmek sanırım.

Zaten son çekilişlerde kim kazandıysa çıksın ortaya dedim, malesef kimse yok ortalarda, ama ben dile getirdim ya yakında birileri kazandım diye açıklanır veya finanse edilir. Ben artık şaibeli diye mimledim.

affettirmek için bana Hakkı Alkan telefon versin, kılıf ta alsın. Hatta telefona temperli cam hediye etsin. Yahu bir forum buluşmasına gidemedim, adamın kılıfını hacı edemedim. Bari hakkımızı hakkı alkandan söke söke alalım dedim oda nasip olmadı.

ÆSir

Tek bir gülüşün yeter.
Yönetici
Moderatör
Sakin olun, bende sizler gibi düşünüyordum ama 16 Temmuz'da gelen mail ile beklemeye başladım.
75093

Kazanan birisi oldum ben.

gogobaba

Üyecik
Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 17 Haziran tarihinde başlayıp 24 Haziran tarihinde sonlanacaktır!

Kazanan kişiler belli oldu:

Mustafa Kemal Kaygusuz
Can Karaca
Mustafa Bayaner

Kendileri ile iletişime geçildi, yeni hediyeler için takipte kalın!

Kazanan kişiler belli oldu:

Mustafa Kemal Kaygusuz
Can Karaca
Mustafa Bayaner

Kendileri ile iletişime geçildi, yeni hediyeler için takipte kalın!

stat counter