3-4 yıl için LG G4 mü Xiaomi mi 5 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

bilal1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
çok film izliyorum ve uzun süre kullanıcağım bir telefon almak istiyorum + larını -lerini telefonların hemen hemen biliyorum gönlüm xiaomi mi 5 den yana olsada kullanılan malzemeler ve işletim sistemi olarak acaba 3-4 yıl a kadar beni yarıyolda bırakır mı acaba ?

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Karşılaştırmak dahi hata her türlü Xiaomi Mi5 üstün.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
kamera ve ekran dışında mi5 daha iyi fakat mi5 türkyiede satılmıyor diye biliyorum

bilal1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
tamamda çok spesifik yaklaşıyorsunuz nasıl karşılaştırmak hata biri daha iyi ekran daha iyi kamera sunuyor biri daha iyi performans diceksiniz e seç o zaman ama arada kaldım lg g4 baya sağlam düşmede bükülmede çok dayankılı mi 5 bi bükülme testinde az bir güç uygulanmasında pert oluyor kullanan biri varsa mi 5 düşmede sorun yaratıyor mu bilen biri var mı acaba net de videoda çok az

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
çok film izliyorum ve uzun süre kullanıcağım bir telefon almak istiyorum + larını -lerini telefonların hemen hemen biliyorum gönlüm xiaomi mi 5 den yana olsada kullanılan malzemeler ve işletim sistemi olarak acaba 3-4 yıl a kadar beni yarıyolda bırakır mı acaba ?
ikisi de 3-4 yıl stabil götürmez fakat aralarında mi 5 iyi...

battysailor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
kardeş telefon alıyorsun bi kilif takıcaksın yola devam ediceksin hepsi kırılır bükülür telefon bu g4 kaç senelik telefon 2-3 sene de kullanıcam diyorsun yeni bişey alda güncel kalabilsin bari.g4 adam 2k ekran koymus gözün onu kaldıracak bi hassasiyeti yok zaten hem ısınıyor hem pili içiyor alet

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
tamamda çok spesifik yaklaşıyorsunuz nasıl karşılaştırmak hata biri daha iyi ekran daha iyi kamera sunuyor biri daha iyi performans diceksiniz e seç o zaman ama arada kaldım lg g4 baya sağlam düşmede bükülmede çok dayankılı mi 5 bi bükülme testinde az bir güç uygulanmasında pert oluyor kullanan biri varsa mi 5 düşmede sorun yaratıyor mu bilen biri var mı acaba net de videoda çok az
mi5 kullanıyorum yan çerçeve bir s6 s7 saglamlığında değil ama gayet iyi arka ön sağlam...

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
G4 te kronik sorundan telefon bir yıl sonra havlu atar ben sana öyle soyleyim. Mi 5 al 4 sene götürür kılıfla. Eski cihazlarına falan miui 8 desteği veriyor rahat ol bu konuda. Sağlamlık konusuna katılıyorum benim mi 4 ün yanından geçmez tasarımı iyi yapcaz diye diğer yerlerden kısılıyor yapacak bişey yok. G4 alma yalnız elinde kalmasın sonra. Sorun yaşayan ve pişman olan çok fazla kişi var

bilal1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
anladım sağolun kadirirdem sahibinden sitesinden mi aldın 1300 civarına almayı planlıyorum IMEI kayıtları bazenn 6 ay sonra bitiyormuş geçici oluyorlarmış nasıl bilebiliriz ki güven meselesi mi sadece

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Kayıt yaptırmadan 6 ay kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. İmei ömür boyu sorunsuz.
1300 civarı olan en düşük modeli 64 GB olanı öneririm

bilal1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
şuan konunun dışına çıkıyorum araştır diyebilirsiniz tabi peki pasaportu olan bir akrabamdan istersem ülke içindeyken yapabilir mi avruapya gitmiş birisi

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
anladım sağolun kadirirdem sahibinden sitesinden mi aldın 1300 civarına almayı planlıyorum IMEI kayıtları bazenn 6 ay sonra bitiyormuş geçici oluyorlarmış nasıl bilebiliriz ki güven meselesi mi sadece
ben almanya'dan getirdim sahibinden alıp kullanabilirsiniz rom atmanız lazım tr olarak kullanabilmeniz içim imei yı halledersiniz...