2700 tl bandında telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Wallace22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, 2700 lira fiyat civarında telefon arıyorum 3 yıllık s4 mini kullanıcısıydım. Şarkı dinlerken donup kapandı açılırken android os güncelleniyor yazdı ve telefonun dahili hafızası yanmış. Tamir olmaz büyük ihtimal ve bu yüzden yeni alacağım. Kafamda z5 premium ve 6s var. Z 5 premium kamera olarak gerçekten beni tatmin ediyor ve fotoğraf çekmeyi seven biriyim. 6s kamera anlamında ne derece çok güvenemiyorum. Z5 premium ise android olması yüzünden korkutuyor. Aldığım telefon o 3 yıla dağılmasın istiyorum. Bu fiyat bandında başka telefon tavsiyeleri de alabilirim samsung dışında.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba, 2700 lira fiyat civarında telefon arıyorum 3 yıllık s4 mini kullanıcısıydım. Şarkı dinlerken donup kapandı açılırken android os güncelleniyor yazdı ve telefonun dahili hafızası yanmış. Tamir olmaz büyük ihtimal ve bu yüzden yeni alacağım. Kafamda z5 premium ve 6s var. Z 5 premium kamera olarak gerçekten beni tatmin ediyor ve fotoğraf çekmeyi seven biriyim. 6s kamera anlamında ne derece çok güvenemiyorum. Z5 premium ise android olması yüzünden korkutuyor. Aldığım telefon o 3 yıla dağılmasın istiyorum. Bu fiyat bandında başka telefon tavsiyeleri de alabilirim samsung dışında.

Merhaba,

2700 tl bandında alabileceğiniz en iyi ürünler;

• Samsung s7 edge
  • Htc10
  • İphone 6s 32gb
Bu üç model son derece başarılı modeller. Kesinlikle tavsiye edebşlirim. S7 edge arka kamerası, ekranı, suya dayanıklılığı, pil performansı ile başarılı. Htc10 ön kamerası, ses performansı, kasa malzemesinin metal olmasındaki sağlamlık konularında başarılı. İphone 6s işlemcisi, uzun süre kullanımdaki performans başarısı, stabilitesi konularında başarılı.

#hainkostok

Asistan
Reaksiyon puanı
33
S7 Edge almanı tavsiye ederim ancak Samsung istemiyorsunuz.Bu yüzden HTC 10 alabilirsiniz.Mükemmel ön kamera,HTC stabilliği,rahat arayüz,dayanıklı kasa,piyasadaki en iyi ses performansı.Sosyal medya,oyun,tasarım uygulamaları vs. hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Wallace22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc'ye özellikle arka kamera konusunda güvenemiyorum. Veya güncellemeleri ne kadar süre devam eder? Açıkçası htc marka olarak biraz korkutuyor.

#hainkostok

Asistan
Reaksiyon puanı
33
S7 Edge den arka kamera olarak biraz geride olsada sizi üzmez.Güncelleme 7.0 dan sonra bir ana sürüm daha alır diye düşünüyorum

Wallace22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 Edge den arka kamera olarak biraz geride olsada sizi üzmez.Güncelleme 7.0 dan sonra bir ana sürüm daha alır diye düşünüyorum

6s kamera olarak daha iyi sanırsam htc 10'a göre ayrıca apple stabilitesini düşünürsem de önde diyebilirim. Sanırsam 6s daha mantıklı.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
HTC 10 ya da s7 edge.Alın üzmez bunlar.Bir ara gidin bir teknoloji markete alın HTC 10'u elinize kamerayı beğenirseniz alın.Ya da s7 edge alın elinize beğenirseniz onu alın.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Z5 premium kesinlikle alma derim. benim tavsiyem s7 edge. Ya da uzun kullanım için iphone 6s. Ama 6s in batarya, küçük ekranını sevmiyorum bide kamerası da seni tatmin etmeyebilir. Hem dar açılı hem ois yok

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Htc 10 kullanmış biri olarak kamerası üzmez kesinlikle ancak HTC kullanıcısı olmak kolay değil. Telefonu mutlaka eline alıp uzun uzun incele. S3 kullanıcısı olmandan dolayı s7 edge senin işini görür. 6s stabilitesi artık samsung telefonlarında da var. 6s, g5, note 5, m9 ve 10 kullandım note 5 ve htc telefonları en iyi deneyimlerim oldu.

Reaksiyon puanı
125
HTC 10 ve Sony Xperia XZ. Zaten fotoğraf çekmeyide seviyorsunuz XZ tam olur.

Wallace22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Z5 prei
Z5 premium kesinlikle alma derim. benim tavsiyem s7 edge. Ya da uzun kullanım için iphone 6s. Ama 6s in batarya, küçük ekranını sevmiyorum bide kamerası da seni tatmin etmeyebilir. Hem dar açılı hem ois yok

Z5 premiumun size göre eksileri nelerdir, bir açıklayabilir misiniz acaba?

Wallace22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Wallace22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumları okudum ve önceliklerimi belirtmem gerektiğini farkettim unutmuşum
1-Arka Kamera
2-Uzun Süreli Kullanım
3-Ekran boyutunun çok büyük olmaması
Bunları düşünürsek arka kamerada s7 edge kamerası kullandım, beğendim fakat samsungun amiral telefonları 1.5 yıl içinde dağılıyor. Ultrapiksel olayına çok güvenemiyorum ve htc 10 ile 6s piksel olarak aynı olmasına rağmen lens e teknoloji olarak bakarsak 6s sollar gibi geliyor. Uzun süreli kullanım ve ekran boyutunda da şu an 6s mantıklı geliyor. Tavsiye edildiği gibi ilk iş vatana gidip telefonları deneyeceğim. Bahsettiğim modellerin kullanıcıları da yazsa iyi olur.

Wallace22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumları okudum ve önceliklerimi belirtmem gerektiğini farkettim unutmuşum
1-Arka Kamera
2-Uzun Süreli Kullanım
3-Ekran boyutunun çok büyük olmaması
Bunları düşünürsek arka kamerada s7 edge kamerası kullandım, beğendim fakat samsungun amiral telefonları 1.5 yıl içinde dağılıyor. Ultrapiksel olayına çok güvenemiyorum ve htc 10 ile 6s piksel olarak aynı olmasına rağmen lens e teknoloji olarak bakarsak 6s sollar gibi geliyor. Uzun süreli kullanım ve ekran boyutunda da şu an 6s mantıklı geliyor. Tavsiye edildiği gibi ilk iş vatana gidip telefonları deneyeceğim. Bahsettiğim modellerin kullanıcıları da yazsa iyi olur.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Z5 prei

İşlemci olarak snapdragon 810 kullanıyor bu bile yeter. Bu işlemci ısınma problemi ve bataryayı çabuk yemesi ile meşhur. z5de de farklı olmayacaktır. 2700 verdiğin bi telefonda sık sık aşırı ısınma nedeniyle kapatılacak ya da kamera açılamıyor bildirisi görmek istemezsinAyrıca sony telefonlarının hepsinin kamerasında temel bi yazılım problemi var. Yani profesyonel olarak ayarları kendin yapıp çekeceksen tatmin edebilir. Ayrıca telefonda 4k ekran var ama şuan 4k yı destekleyen uygulama yok gibi. Yani 4k batarya yemekten başka bi işe yaramayacak. Aynı fiyata alabileceğin telefonlarda ise bu sorunların hiç biri olmayacak. Mesela htc 10 alırsan s820 işlemcisi var hem üst düzey performans hemde az batarya tüketimi sağlar, üstün ses kalitesi var. s7 edge yılın telefonu ödülünü aldı çok iyi bir kamerası ve çok iyi bir pil ömrü var. Iphonelarda ise stabilite ve marka değeri var. Ama belirttiğin kriterle göre sony xperia xz tavsiye ederim. işlemcisi s820 kamera yazılımını tam çözemeselerde baya çözmüşler. ekran büyüklüğü tam senin istediğin gibi. Ayrıca sony için andoidin iosu derler kararlılık konusunda. XZ ye kesinlikle bi bak derim.

cemil erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1) HTC 10
2) S7 EDGE

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Androidin iosu tabiri kalmadı artık. Varkende sony değil htc için söylenirdi. Samsung özellikle note serisinde olmak üzere note 4 ve s6 itibariyle yazılım ve stabilite olayını çözdü. Htc sense arayüzü touchwize göre bir tık önde olmasına rağmen kullanım kolaylığı sağlamıyor. İos stabilitesine gelirsek android ve ios amirallerini denemiş biri olarak fark olmadığını söyleyebilirim. Ancak ios için yapılan uygulamaların daha iyi optimize edilmesi ve iosun kullanımında sunulan kolaylıklar, ekran geçişleri vb. daha profesyonel. Sonuç olarak kamera kalitesinde s7 edge ve htc 10 şu an piyasanın en iyisi konumunda. Htc 10 sizi 3 yıl götürür hatta s7'ye göre daha iyi şekilde götürür ama daha önce htc kullanmadıysanız tavsiye etmem. Memnun kalmadığınız taktirde ikinci el piyasası düşük malesef. Siz yıllarca samsun kullanmış biri olarak s7 veya s7 edge alın keyfinize bakın derim.

Wallace22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6s sahibi birinden fotoğrafları aldım ve kamerasını beğendim. Xz ise çok mantıklı gelmeye başladı. Uzun süreli kullanımı biraz soru işareti oluşturdu kafamda, diğer tarafta ios olunca. Sanırım telefonları denemeden karar almak çok zor.

newman42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben kullanıyorum bir daha alacak olsam yine bu telefonu alırım

Son mesajlar