2600tl telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Yaklaşık 2600 TL gibi bir bütçe var.Suan Samsung s7 veya s7 edge düşünüyorum ama telefon çıkalı neredeyse 2 yıl olucagi için hala alınilanabilir mi ? iPhone da düşündüm ancak o fiyata iyi bulamadım.Ne düşünüyorsunuz , başka önerileriniz varsa açığım ithalatçı istemiyorum açıkçası.

HTC U11(6/128) ve Oneplus5 öneririm ithalatçı garantili ama efsane cihazlar. S7 kullanan @MuratBurç HTC u11'e geçmeyi düşünüyordu

Yaklaşık 2600 TL gibi bir bütçe var.Suan Samsung s7 veya s7 edge düşünüyorum ama telefon çıkalı neredeyse 2 yıl olucagi için hala alınilanabilir mi ? iPhone da düşündüm ancak o fiyata iyi bulamadım.Ne düşünüyorsunuz , başka önerileriniz varsa açığım ithalatçı istemiyorum açıkçası.
Benim cebinden 2600 ciksin ama cok iyi bir cihaz aliyim diyorsaniz o zaman ithalatci garantili urunlere yonelin derim. Yoksa bu paralara markalarin sd820 kombinasyonlarine ve esdegerlerine mecbur kalirsiniz. Buda hic hos bi durum degil acikcasi.

2600 htc u11 gercekten guzel bir tercih olur. Biraz daha uyguna one plus 5, biraz daha uyguna MI 6.

Apple urunlerinde ise kipa'da iphone 7 2900 lira. Apple TR garantili. Butcenizi denkleyebilirsiniz ip7 tavsiye ederim ios platformunda.

Bu arada tavsiye ettigim modellerden MI 6 modeli kvk garantili ve 2000 lira. Hani bilginiz olsun.

s7 ve s7 edge güzel cihazlar alınabilir.ithalatçı düşünürsen htc u11 öneririm.htc u11'den daha uyguna op5 ondan da daha uyguna mi6 var.mi6 kvk garantili olanı çıktı alabilirsin.bütçeyi çok az arttırarak sony xz premium alabilirsin tr garantili.

U11 al.s7 edge hala çok güçlü ve güncel bi cihaz fakat u11 varken s7 edge almak pek akıl kârı değil bunu s7 edge kullanan biri olarak söylüyorum

U11 al.s7 edge hala çok güçlü ve güncel bi cihaz fakat u11 varken s7 edge almak pek akıl kârı değil bunu s7 edge kullanan biri olarak söylüyorum
Evet HTC U11 i genel olarak söylüyorlar iyi telefon gibi duruyor aklımda o da var suan.Ancak merak ettigim bir şey var s7 edge kavisli ekrandan dolayı bir sorun cıkarıyor mu tutuş olarak veya ekran sağlamlığı olarak.Pil bakımından iyi diye biliyorum onu zaten.

Evet HTC U11 i genel olarak söylüyorlar iyi telefon gibi duruyor aklımda o da var suan.Ancak merak ettigim bir şey var s7 edge kavisli ekrandan dolayı bir sorun cıkarıyor mu tutuş olarak veya ekran sağlamlığı olarak.Pil bakımından iyi diye biliyorum onu zaten.
Arkasıda kavisli olduğu için tutuş pozisyonunda pek sıkıntı çekmiyosun ama yinede ister istemez elin kenarlara deyiyo ben korumasız kullanıyorum ekranı bikaç kere düşürdüm şükür bi sıkıntı olmadı.Bataryasına denecek bişey yok zaten çok rahat 1 günü görürsün ama sana tavsiyem u11 al s7 edgein tek artısı tasarımı u11 in bataryası nasıl bilmiyorum ama iyi diyolar karar senin

Nasıl birşey yaşadin.Sorunlari çok mu fazla
telefonu kullanırken kendi kendine sürekli reset atıyordu.bazen ekran donup kalıyordu.bazen de kapanıp 1 gün falan hiç açılmıyordu.sonra açıldığında bakıyorum pil sıfırlanmıştı.4 kez servise verdim sorun yok dediler.sonra thk ya gidip paramı geri aldım.note 8 kullanmaya başladım

U11 boş bence. cam kasa, yetersiz pil ömrü gibi nedenlerden dolayı. op5 her konuda gayet iyi. özellikle batarya testlerine baktım note 8i p10 pro yu batarya performansında yeniyor