2600 TL den pc alcam

Bu konuyu okuyanlar

osmanbaldik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sdfasf.png
bu bilgisayarı sinerjiden alıcam ama parça parça gelicek sanırım kendim birleştircem. pc kurdukdan sonra sistemi nasıl yüklücem yada kurunca dırek bios acılırmı boş hardssık sonuçta dırek format cd dısı takıp kurmammı lazım bilgisi olan yardım edebılırmı ?

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Muhtemelen ayrı ayrı parçalar halinde gelecektir ve montajı sizin yapmanız gerekecek. Sanırım Sinerji belli bir ücret karşılığında bu hizmeti veriyordu. Onlarla iletişime geçip net bir bilgi alırsanız daha iyi olur. Bir işletim sistemi kurulu olarak gelmeyecektir bu nedenle USB'den windows kurmanız gerekecek. Disk ile (Format CDsi) aynı şekilde kurulum yapıyorsunuz sadece disk yerine USB kullanmanız gerekecek o kadar. İnternette küçük bir araştırma ile nasıl yapacağınızı bulmak mümkün.

osmanbaldik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Muhtemelen ayrı ayrı parçalar halinde gelecektir ve montajı sizin yapmanız gerekecek. Sanırım Sinerji belli bir ücret karşılığında bu hizmeti veriyordu. Onlarla iletişime geçip net bir bilgi alırsanız daha iyi olur. Bir işletim sistemi kurulu olarak gelmeyecektir bu nedenle USB'den windows kurmanız gerekecek. Disk ile (Format CDsi) aynı şekilde kurulum yapıyorsunuz sadece disk yerine USB kullanmanız gerekecek o kadar. İnternette küçük bir araştırma ile nasıl yapacağınızı bulmak mümkün.
Eski tarz pc gibi biosdan ilk siraya cd koysam cd den yuklesem sistemi olurmu yoksa yeni sistemlerin biosu cok cok farklimi farkli aslindada yani ole bi secenek varmi