250TL'ye kadar kulak içi kulaklık önerisi verebilir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Mate 20 liteım var bu bütçede bir kulakkık arıyorum kablosuz olursa ses kalitesi kablolulara göre düşük olur mu ve kablosuz alırsam şarj süresi ne kadsr olur (bana bayaa lazım uzun süre kullanıyorum çünkü yetmez bana 5 6 saat)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne için kullanacağımı belirtmemişim müzik ve oyun için kullanıcam kulaklığı müzik ön planda ama oyunda da üzmesin hani adamın sesini duyabileyim müzikte de enstrüman ayrımı ve tizle bass dengelenmiş bir kulaklık arıyorum (çok şey istiyor olabilirim ama bu bütçede en fazla karşılayabileni önerirseniz çok mutlu olurum)

Son düzenleme:

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118

Deneme şansım olduğu için bunu öneriyorum, ben beğendim kalitesini.
Şarjı ne kadar gidiyor ve video izlerken oyun oynarken gecikme oluyor mu?

Eğer şarjı iyi değilse ve gecikme varsa kablolu alırım daha iyi bağlantı sorunu falan da olmaz gidip gelme falan öyle

Bu arada kabloluda ses daha iyiyse direkt kablolulara bakarım bt önermenize de gerek kalmaz bir de bu önerilen kulaklıklar sesi ne kadar engelliyor bu fiyatta o kadsr da engellemez ama sadece merakımdan

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Şarjı iyi. Kutuyu dolduruyorsunuz ve kulaklığı kullanmadığında oradan şarj oluyor zaten biliyorsunuz. O konuda bir probleminiz olmaz. Gecikme konusuna bir şey diyemem ama mobil oyunlarda bir sorun yaşamazsınız.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Şarjı iyi. Kutuyu dolduruyorsunuz ve kulaklığı kullanmadığında oradan şarj oluyor zaten biliyorsunuz. O konuda bir probleminiz olmaz. Gecikme konusuna bir şey diyemem ama mobil oyunlarda bir sorun yaşamazsınız.
Bilgisayara bağlama olayı nasıl oluyor bende huawei share diye bir şey var laptopa bağlanmayıaçıyorum telefondan dosya aktarımı yapabiliyor bt ile kulaklığın da btsini açtığımda aynı yerde gözükür mü yani bu bilgisayara girdikten sonra ağ yerine girince

Bilgisayara bağlama olayı nasıl oluyor bende huawei share diye bir şey var laptopa bağlanmayıaçıyorum telefondan dosya aktarımı yapabiliyor bt ile kulaklığın da btsini açtığımda aynı yerde gözükür mü yani bu bilgisayara girdikten sonra ağ yerine girince
Büyük ihtimalle kablolu bir model alıcam çünkü bana daha pratik geliyor gibi tak çıkar uğraş yok sağolun önerileriniz için

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Gecikme çoğu bt de oluyor

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

Sharpdie

Asistan
Reaksiyon puanı
45
hocam Sennheiser CX 275s modeline de bakabilirsiniz.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Son düzenleme:

Talossa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ucuza bulursan Xiaomi airdotslardan edinebilirsin hocam.Çok çakma mevcut diyorlar internetten edinmeni tavsiye etmem.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Konuyu okumuyorsunuz düzgünce galiba kablosuz istemiyorum ben artık sadece şunu merak ediyorum xiaomi hybrid pro hd vs xiaomi hybrid pro 2 hd

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Konuyu okumuyorsunuz düzgünce galiba kablosuz istemiyorum ben artık sadece şunu merak ediyorum xiaomi hybrid pro hd vs xiaomi hybrid pro 2 hd
Xiaomi noise cancelling 3.5mm kulaklık alabilirsin. 280 civarında satılıyor. Ben kullanıyorum. Bu arada hybrid pro 2 hd yi de kullanmıştım. Ondan buna geçtim.