2500TL'ye telefon önerisi verebilir misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

OVERGOD

Üyecik
2500 bütçem var amoled ekran olan pubg oynaya bileceğim ve güzel fotolar çekebileceğim telefon var mı uzun vadeli gidebilecek

OVERGOD

Üyecik
Hiç duymadım. Öyle bir durum olursa da servis ya telefon değişimi yapar ya da tamir yapar yani mağdur olmazsınız.
Servise verdim tamir yaptılar sonra bir daha oldu daha 4.5 ay oldu telefonu alalı vatandan aldım iade istedim geri vermedi paramı ilkinde tamir yaptılar şimdi dilekçe ile para iadesi isteyecem

İshak42

Profesör
Servise verdim tamir yaptılar sonra bir daha oldu daha 4.5 ay oldu telefonu alalı vatandan aldım iade istedim geri vermedi paramı ilkinde tamir yaptılar şimdi dilekçe ile para iadesi isteyecem
Benim bildiğim 3. Kez olduğu zaman para iadesi yapılıyor. Tekrar servise gitmesi gerek ve tekrar olması halinde iade isteme hakkına sahipsiniz. Ama yine de deneyin iade şansınızı. Bazen teknolojinin kötü şansına denk gelebiliyoruz. Benim çevremde çok rn7 kullanan var uzun süredir ve memnunlar.

OVERGOD

Üyecik
Benim bildiğim 3. Kez olduğu zaman para iadesi yapılıyor. Tekrar servise gitmesi gerek ve tekrar olması halinde iade isteme hakkına sahipsiniz. Ama yine de deneyin iade şansınızı. Bazen teknolojinin kötü şansına denk gelebiliyoruz. Benim çevremde çok rn7 kullanan var uzun süredir ve memnunlar.
6 ay içinde 2 kez aynı sorun oldu ayıplı ürün olması gerekirken geri iade vermediler

DKN NZY

BLACK SHARK
Yönetici
Moderatör
Oyun içim mi mix 2 sd835 var

Ortalama performans için mi 9t

Son düzenleme:

OVERGOD

Üyecik
Oppo reno 2z vs mi 9t
R2z de kasma olur mu pubg oynarken
Mi 9t de kamerası kötüymüş videolarda

Cvnmrt

Doçent
Mi 9T'yi tarif etmişsin 2 aydır kullanıyorum kesinlikle öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 9t de kamerası kötüymüş videolarda
İlk defa sizden duydum kullanıyorum kötü olduğuna katılmıyorum 2500 bütçeyle (güncel cihazlar arasında) mi 9t'den daha iyi video çeken telefon neredeyse yok

Son düzenleme:

OVERGOD

Üyecik
Mi 9T'yi tarif etmişsin 2 aydır kullanıyorum kesinlikle öneririm

İlk defa sizden duydum kullanıyorum kötü olduğuna katılmıyorum 2500 bütçeyle (güncel cihazlar arasında) mi 9t'den daha iyi video çeken telefon yok
Optik video sabitleyici yok diyor epey de bazı sitelerde video çok kötu denildiğini görünce şüphelendim

Cvnmrt

Doçent
Optik video sabitleyici yok diyor epey de bazı sitelerde video çok kötu denildiğini görünce şüphelendim
Evet mi 9t'de ois olsa çok iyi olurdu ama yok onun yerine en azından eis var

Bu arada sizin için ois ve oyun performansı çok önemliyse meizu 16th'ya bakın hem ois hem de snapdragon 845 var

Son düzenleme:
stat counter