2500 TL yi aşmayacak telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung Note Fe ve galaxy s7 arasında kalmıştım ama note fe daha yeni bir sürüm oldugu için onu tercih etmeyi düşünüyorum.Ben 3 yıla yaklaşık bir süredir sony z3 compact kullanıyorum.Yeni bir telefon alırken su geçirmezligi ve kamerası benim için önemli tabi işlevselligide önemli. Kamera arayüzü kötü bir telefon almak istemiyorum.
s7 kücük bir telefon olması benim için iyi ama depolaması düsük note fe ye göre.Note Fe biraz daha cazip geldi bana.Sizin düşünce ve önerileriniz merak ediyorum.Sebebiyle birlikte açıklama yaparsanız sevinirim.

`Deli

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Nokia 8, Sony Xperia XZ1, LG G6 olabilir

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Son düzenleme:

Qu4ntum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
lg g6 almayı düşünmüştüm fakat arkadaşlarım kesinlikle alma dediler telefonun servisten çıkmaz ekranı kötü vs... bunun gibi şeyler söylediler vazgeçtim samsunga yöneldim

---- Mesajlar birleştirildi ----

2949 TL hepsiburada da çok pahalı

Tr garantili fiyatı şuan 2619 TL var ithalat garantili. Alacağınız ürün ithalat garantili olacak ama 300 ekleyip Tr garantilisini almak daha mantıklı tabi.

doruk1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bence note fe almalısın her yönden işini gören bir telefon olur

ahmtyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
düz mate 10 alabilirsin hocam indirim çeki vs denk getirebilirsen.

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
xz1 daha kücük bir telefon note fe ye göre. compact telefon kullanan biri olarak büyük telefon sevmiyorum cepte rahatsızlık veriyor.Büyük bir ihtimalle xz1 alıcam. Xz2 compactı tasarımını begenmedim sisko bir telefon onu beklemem.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Xz1 in abisini kullaniyorum sorun varsa cevapliyabilirim.( Batarya hariç)

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xz1 in abisini kullaniyorum sorun varsa cevapliyabilirim.( Batarya hariç)
abisi derken anlamadım. Batarya sıkıntı olmaz benim için ya oyun oynamıyorum zaten instagram facebook felan takılıyorum.Isınma oluyor mu yaz ayları zaten sıcak telefonda cepte ısınma yapmıyordur inş

okipookie67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
bence de note senin için daha iyi olur onu seç

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bence de note senin için daha iyi olur onu seç
note fe büyük oldugu için tercihim xz1 den yana olucak ama sonyi önermiyorlar Türkiye den çekilecek gibi şeyler söylüyorlar çok kararsızım. Note Fe kullanan var mı

musti35

Asistan
Reaksiyon puanı
24
HTC U11 ve Mate 10 ilk tavsiyeem.

Note Fan Edition eşim kullanıyor. Kalemi, amoled ekranı, tasarımı artıları, kutu içinden kılıfta çıkıyor.

Nokia 8de fiyat olarak ideal , arayüze takılmayın, Nova Launcher kurup istediğiniz markanın arayüzüne çevirebilirsiniz.

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
HTC U11 ve Mate 10 ilk tavsiyeem.

Note Fan Edition eşim kullanıyor. Kalemi, amoled ekranı, tasarımı artıları, kutu içinden kılıfta çıkıyor.

Nokia 8de fiyat olarak ideal , arayüze takılmayın, Nova Launcher kurup istediğiniz markanın arayüzüne çevirebilirsiniz.
yakından gören biri olarak sizce note fe nin boyutu nasıl cebe konuldugu zaman rahatsız edici düzeyde mi tek elle kullanımı nasıl? büyük telefonları sevmiyorum cepte sıkıntı oluyor ya tabi eşiniz çantasında taşıdığı için sıkıntı çıkarmayabilirde sizin gözleminizi merak ediyorum

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
abisi derken anlamadım. Batarya sıkıntı olmaz benim için ya oyun oynamıyorum zaten instagram facebook felan takılıyorum.Isınma oluyor mu yaz ayları zaten sıcak telefonda cepte ısınma yapmıyordur inş
Xz premiumdan bahsetmiştim. Telefon isinma yapmiyor. Xz1 alcaksaniz revizyon 5 alirsaniz daha iyi olur.

(5. Seri üretim)

(5. Seri üretim)

Son düzenleme:

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xz premiumdan bahsetmiştim. Telefon isinma yapmiyor. Xz1 alcaksaniz revizyon 5 alirsaniz daha iyi olur.

(5. Seri üretim)

(5. Seri üretim)
revizyon 5 oldugunu nasıl anlayacagım

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
iPhone hevesiniz varsa 6 yı alabilirsiniz. bildiğim kadarıyla 1500tl(en ucuzu) 6S dersek 1.800tl ye de var 2400'e de var

Notlar:
Yasal bağlayıcılığı düşünüldüğünde, iPhone 6S modellerinin su geçirmez olduğu yönünde Apple'ın bir açıklama yapmasını beklemiyoruz. Ancak testlere bakıp, yeni iPhone'ların iPhone 6 modellerine göre su içinde çok daha dayanıklı olduğu söylenebilir.29 Eyl 2015 Kaynak : webrazzi com

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone hevesiniz varsa 6 yı alabilirsiniz. bildiğim kadarıyla 1500tl(en ucuzu) 6S dersek 1.800tl ye de var 2400'e de var

Notlar:
Yasal bağlayıcılığı düşünüldüğünde, iPhone 6S modellerinin su geçirmez olduğu yönünde Apple'ın bir açıklama yapmasını beklemiyoruz. Ancak testlere bakıp, yeni iPhone'ların iPhone 6 modellerine göre su içinde çok daha dayanıklı olduğu söylenebilir.29 Eyl 2015 Kaynak : webrazzi com
iphone alıcak olsam biraz daha beklerim eylül de yeni iphone tanıtılacak fiyatları düşer diğerlerinin.

musti35

Asistan
Reaksiyon puanı
24
yakından gören biri olarak sizce note fe nin boyutu nasıl cebe konuldugu zaman rahatsız edici düzeyde mi tek elle kullanımı nasıl? büyük telefonları sevmiyorum cepte sıkıntı oluyor ya tabi eşiniz çantasında taşıdığı için sıkıntı çıkarmayabilirde sizin gözleminizi merak ediyorum
Kot pantalon cebinde biraz sikinti yaratiyor, tek elle kullanirken koselere erismek biraz zor olabiliyor

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Xz1 al tr den çekilse bile 2 yıl garanti sunmak zorunda
Bence çekilmezler

Son mesajlar