2500 TL fiyat bandında kamerası iyi telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimh.cadirci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, şuanda iphone 5s telefon kullanıyorum kamerasından memnun olmadığım için değiştireceğim telefonumu. Biraz araştırdığımda Samsung a7, SAmsung a8+ ve Huwai Mate 10 lite modelleri kafamda yer edindi. Sizce bu modellerden hangisini almak daha mantıklı olur. Farklı bir fikriniz varsa onuda söyleyebilirsiniz.

not : a7 ve a8+ modellerinin fiyatları birbirine çok yakın a7 3 kameralı a8+ ında ön kamerası çift yüz tanıma felan var

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mi8 lite ithalatçı alınır bence 1700 civarı ama garanti iyi değil bilginize

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Mi 8lite
Poco f1 ithalat

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Arkadaşların dediği gibi Poco F1 yada Mi 8 Lite olabilir fakat bence ikinci el V30+. Ön kamera önemliyse almayın ama :)

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Mate20 lite dir arkadasim almis gecen biraz inceledim tasarimi kamerasi cok hosuma gitti. Ben xiaomi filan o tür markaları sevmedigim icin bunu tercih ederdim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mate20 lite dir arkadasim almis gecen biraz inceledim tasarimi kamerasi cok hosuma gitti. Ben xiaomi filan o tür markaları sevmedigim icin bunu tercih ederdim

Dostum mate 20 lite düşük bir modelden geçişte iyi gözükebilir ama bunu rakip cihazlarla kıyaslamak lazım hele ki arkadaş alıp kullanacak eline bir alıp kurcalamayla bitmiyor iş her ne kadar huawei yazılımda daha iyi gözüksede ortada ciddi bir fiyat/donanım farkı var sağlamlık desen zaten hepsi aynı bu kadar soğuk olmayın yani xiaomi tarzı markalara.

xinzaho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, şuanda iphone 5s telefon kullanıyorum kamerasından memnun olmadığım için değiştireceğim telefonumu. Biraz araştırdığımda Samsung a7, SAmsung a8+ ve Huwai Mate 10 lite modelleri kafamda yer edindi. Sizce bu modellerden hangisini almak daha mantıklı olur. Farklı bir fikriniz varsa onuda söyleyebilirsiniz.

not : a7 ve a8+ modellerinin fiyatları birbirine çok yakın a7 3 kameralı a8+ ında ön kamerası çift yüz tanıma felan var[/QUO

huawai mate 10 lite güzel telefon bence onu tercıh edebılırsın hatta su sitede uygun fiyata BURADAN bula bilirsin mate 10 u