2500 tl civarı öğrenci telefonu

Bu konuyu okuyanlar

Emre Şurgun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kafam çok karışmış durumda. Bir yandan s7 edge olurmu diye düşünüyorum. Mate 20 lite nin fiyatı biraz düşmüş ama onda da problemler var diye duydum. Mi 8 lite nin de şebeke problemi varmış. Pubg oynayabilecegim bir telefon arıyorum. Kamerasının iyi olan ve uzun süre kullanabileceğim.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Kafam çok karışmış durumda. Bir yandan s7 edge olurmu diye düşünüyorum. Mate 20 lite nin fiyatı biraz düşmüş ama onda da problemler var diye duydum. Mi 8 lite nin de şebeke problemi varmış. Pubg oynayabilecegim bir telefon arıyorum. Kamerasının iyi olan ve uzun süre kullanabileceğim.
Xiaomi Redmi note 7 al hem pubg oynatır hem kamera iyi hem pil iyi herhangi bir sorunu yok gayet uygun bir telefon.

Reaksiyon puanı
143
Redmi Note 7 ilk çıktığında arkadaşıma aldık. Şu an çok memnun bir şekilde kullanıyor. Tavsiye edebilirim. Kamera konusunda über iyi diyemem ama yeterli ışıkta gayet iş görür bir performansı var. Pil ve performans konusunda üzmez.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Xiaomi redmi note 7 öneririm. Işlemcisi s7 kadar güçlü.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
lg g7 ve v30+ hepsini tokatlar. G7 kamera ve işlemci olarak daha iyi bataryası ortalama çok oyun oynayanı biraz üzer ama hızlı şarjı var. Lg v30+ ise bataryası çok iyi yine sd835 saydıklarından daha iyi ama ön kamera gcam yükleyince iyileşiyor biraz daha arka kamerası güzel ayrıca bu iki model müzik içinde en ideal cihazlar.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Pubg oynayabilecegin bir cihaz ariyorsan sd 835 veya sd845 li bir telefon alman gerek.Arkadaşta A9 var 3bin lira para verdi.Pubg oynarken telefon takiliyor.Ayarlarında Aşırı ayarı bile yok.Pil daha iyi olsun istiyorsan V30 daha iyi ön kamera diyorsan G7 seçmelisin.Oyun içinse 835 ile 845 arasında bir fark olsuğunu düşünmüyorum.Asıl fark 855 te diye düşünüyorum.