2500 TL Bütçelik Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

IsmailAktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
4 yıldır android kullaniyorum resmen bıktım 2500 tl butcem var ios a gecmek istiyorum 3 4 yil kullanabilicegim bir telefon almak istiyorum on kamerasi iyi olursa bide sarj performansi iyi olursa sevinirim

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
4 yıldır androit kullaniyorum resmen bıktım 2500 tl butcem var ios a gecmek istiyorum 3 4 yil kullanabilicegim bir telefon almak istiyorum on kamerasi iyi olursa bide sarj performansi iyi olursa sevinirim
2500 e iyi iphone bulman zor ama gitti gidiyorda 6sler geziniyor o fiyatlara bir bakabilirsin.En iyi seçenek o olur. Batarya kısmı muamma yoğun kullanımda üzebilir

IsmailAktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bazi arksdaslarim iphone SE 64 gb onerdiler sizce SE iosa gecis icin iyi bir telefonmu bilginiz varsa yardimci olabilir misiniz

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
4 yıldır androit kullaniyorum resmen bıktım 2500 tl butcem var ios a gecmek istiyorum 3 4 yil kullanabilicegim bir telefon almak istiyorum on kamerasi iyi olursa bide sarj performansi iyi olursa sevinirim
O fiyata iphone 6S 16 gb alınabilir.Bana sorarsan alınmaz çünkü iphone 7 ile 16 gb tarih olacak diyorlar hafıza sıkıntısı çok çekersin bence.Boyut önemli değilse iphone se 64 gb öneririm.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bazi arksdaslarim iphone SE 64 gb onerdiler sizce SE iosa gecis icin iyi bir telefonmu bilginiz varsa yardimci olabilir misiniz
Bir çok yönden iyi ama bir çok yöndende kötü bir telefon performans arka kamerası iyi batarya ön kamera ekran kalitesi anlamında kötü ben olsam 2500 2400 tl vermezdim

IsmailAktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben fazla fotoğraf ceken birisi degilim wp den felan gelen fotoğraflari silerim sosyal medyayi aktif olarak gun icinde kullanan birisiyim sizce iphone 6s 16 gb yeterli olur mu yoksa iphone7 nin cikmasini ve fiyatlarin dusmesini mi bekliyim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben fazla fotoğraf ceken birisi degilim wp den felan gelen fotoğraflari silerim sosyal medyayi aktif olarak gun icinde kullanan birisiyim sizce iphone 6s 16 gb yeterli olur mu yoksa iphone7 nin cikmasini ve fiyatlarin dusmesini mi bekliyim
6s 16 yeterli olur şuan mağaza fiyatı 3100 tl olan 6s iphone 7 ninçıkşından yıkıcı bir şekilde etkilenmez en fazla 2800-2700e geriler o da mağazalrda başak yerde daha ucuza bulabilirisn

IsmailAktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6s 16 yeterli olur şuan mağaza fiyatı 3100 tl olan 6s iphone 7 ninçıkşından yıkıcı bir şekilde etkilenmez en fazla 2800-2700e geriler o da mağazalrda başak yerde daha ucuza bulabilirisn
Ileride gelicek guncellemeler sonucu telefon 16 gb olmasindan dolayi sıkıntı yaşar mi

IsmailAktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğim gibi ani düşüş bekleme ama olurda bakarsın 6s 64 bulursun gitti gidiyordan.
Birde kafanı karıştırmak gibi olmasın o fiyatlarda s7 var ilgilenirsen
Gittigidiyor tarzi internet sitelerinden alışveriş yapmadim hic apple store veya Teknosa gibi yerlerden almayi planliyorum samsungun fiyatlari cabuk dustugunden ve uzun kullanimda sıkıntı cikardigindan dusunmuyorum

IsmailAktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
16 GB ama onun bir kısmı yazılım. En azından ipadde 10 GB yer kalıyor. İphone'da daha azda olabilir fazlada olabilir.
Ben fazla fotograf video ceken birisi degilim sadece sosyal medyayi aktif kullaniyorum oyun felanda oynamıyorum sizce beni idare eder mi 16 gb

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben fazla fotograf video ceken birisi degilim sadece sosyal medyayi aktif kullaniyorum oyun felanda oynamıyorum sizce beni idare eder mi 16 gb
Eder ama dediğim gibi s7ye bir bak 6sden daha iyi özellikler barındırıyor. Ekranı daha iyi kamerası hafıza kartı desteği suya dayanıklılık vb bataryası güzel dahili 32 gb hafzıası var sana 24 gbı boş olarak geliyor 2gb güncelleme yapıyor içnideki uygulamarlı 22 gb boş yer kalıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Murat Bey dedigim gibi samsunga sicak gozle bakmiyorum 6s 16 gb ve SE64 arasinda kaldim fakat suan kullandigim telefon s4 16 gb ve bu telefon bile nerdeyse 3 senedir idare ediyor beni 6s 16 gb da bu kadar idare edebilir diye dusunuyorum
İdare eder SE önermiyorum illa iphoneda iphone diyorsan senin gibi kullanıcı için 6s 16 yeter.
Fotoğraf konusunda google fotoğraflar 16mp ve altı çözünürlükteki fotoğraflar ile 1080p ve altıdnaki videoalre sınırsız depolama desteği sunuyor onu yükleyebilirsin.Olmadı bilgisayara aktarabilirsin fotoğrafları i tunes ile

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
iphone se gayet güzel bir telefon arkadaşım kullanıyor androidden geçti ve memnun
16 gb almamanı tavsiye ederim ben 16 gb 5s kullanıyorum pek yeterli değil ki se nin kamerası daha kaliteli olduğu için video foto falan daha çok yer kaplayacaktır.

IsmailAktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone se gayet güzel bir telefon arkadaşım kullanıyor androidden geçti ve memnun
16 gb almamanı tavsiye ederim ben 16 gb 5s kullanıyorum pek yeterli değil ki se nin kamerası daha kaliteli olduğu için video foto falan daha çok yer kaplayacaktır.
Fazla fotograf ve video ceken birisi degilim sadece aktif olarak sosyal medyayi kullanıyorum 6s 16 gb yeterli olur mu sizce

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benimde kararim 6s 16 gb ama cogu kisi 16 almamami soyleyince tereddutte kaliyorum
Normal mesela benim gibi bir kullanıcı için 16 yetmez ama siz fotoyla çok işim olmaz sosyal medya için alıyorum diyorsunuz. Rahatlıkla yeter SE 64 gbın 6s 16 gb ile mukayese edilmemesi gerekiyor ciddi noktalarda 6s daha iyi hiç olmadı gereksiz dosyaları pcye yedeklersin

Son mesajlar