2500 tl bandında telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Goblin slayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar 2500 tl bütçem var sizden bu fiyat bandında telefon önermenizi istiyorum.

Düşündüklerim:
1 Huawei mate 20 lite

2 Honor play

3 Mi 8 lite

---- Mesajlar birleştirildi ----

Belirtmeyi unuttum kara cumada arkadaşım mate 20 lite almıştı bende inceldim biraz baya hoşuma gitti büyük ihtimalle onu alacağım

Belirtmeyi unuttum kara cumada arkadaşım mate 20 lite almıştı bende inceldim biraz baya hoşuma gitti büyük ihtimalle onu alacağım

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Honor play tabi ki işlemci kirin 970 ve kamera lens+sensörü daha kaliteli huawei/honor markasının genelde performansı pek iyi olmaz mali g51/mp4 gpu çok iyi değil ve 1000mhz hızında bence bu kirin 710 işlemci çok fazla zorlamaya gelmez ve üzerde yüksek grafikli oyunlarda ve 4k video çekerken filan ayrıca kirin 710 14nm üretim sürecinde üretildi ve kirin 970 10 nm üretim sürecinde üretildi buda fark oluşturur.
Ha dersen be oyun pek oynamam o zaman alabilirsin mate20 lite'ı ama diğer türlü honor önerilir ama düşük ışıkta arka kamera diyaframı 2.2 o biraz üzer ama başarılı sensörü detay yakalamada sıkıntı çekmez:)

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Honor Play yerine V30 Plus var.
Üstüne biraz daha eklemeye değer çünkü Honor play oyunlarda ısınma sorunu var. Bu sorunda cihaz stabil kalamıyor. Huawei maalesef P20 serisine gösterdiği özen, Honor'un bu modelinde hiç yok. Kameralara bakarsak, V30 serisinin ön kamerası evet fazla tatmin edici değil fakat Arka kamerası daha başarılı kalıyor çünkü Honor play da OIS yok, videolarda ve fotoğrafta geç odaklama sorunu yaşıyor. Pil deneyimi maalesef ki beklendiği gibi değil. Özellikle şu özel testlerde bir Galaxy S9 Plus ve Huawei P20 Pro kadar yakın performansı bile yok.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Honor play . İçerisinde Kirin 970 işlemcisi barındıyor. Buda bariz diğer cihazlardan üstün kılıyor . Oyun performansıda daha iyi. Sadece video kullanıyorsanız üzebilir.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Huawei p20lite iyidir. Eğer beğendiyseniz alın çünkü sıkıntı çıkaracak bir telefon değildir

Goblin slayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Honor play tabi ki işlemci kirin 970 ve kamera lens+sensörü daha kaliteli huawei/honor markasının genelde performansı pek iyi olmaz mali g51/mp4 gpu çok iyi değil ve 1000mhz hızında bence bu kirin 710 işlemci çok fazla zorlamaya gelmez ve üzerde yüksek grafikli oyunlarda ve 4k video çekerken filan ayrıca kirin 710 14nm üretim sürecinde üretildi ve kirin 970 10 nm üretim sürecinde üretildi buda fark oluşturur.
Ha dersen be oyun pek oynamam o zaman alabilirsin mate20 lite'ı ama diğer türlü honor önerilir ama düşük ışıkta arka kamera diyaframı 2.2 o biraz üzer ama başarılı sensörü detay yakalamada sıkıntı çekmez:)
Oynadığım oyunlar çok yok oynarsamda mobile legends ve pubg oynarım

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Kesinlikle honor play. Bütçe arttırılırsa tavsiyem Xiaomi mi8 128gb.

Goblin slayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
saolun v30+ almaya karar verdim biraz önyargım var lglerde ama

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
1900 civarı mi8 lite var yada 2000 küsür civarı 6/64 versiyonu
2500 üstü v30+
2900 xiaomi mi8 fiyat sıralamasına göre üstte olan daha iyi ayrıca üçüde fiyatına göre en iyisi.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Rica ederiz. Bizde isteriz tabi daha başka markalarda en güncel özellik sunan telefon önermeyi fakat o fiyat segmentinde hakkını verebilecek telefon sayısı çok az.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

V 30+ kronik sorunu yok hocam 1senelik cihaz sorun olsa çoktan çıkardı ortaya tek eksi yanı ön kamera ama gcam yüklenince ciddi bir artış oluyor ayrıca kulaklık ses kalitesinde bir numara.

Goblin slayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Rica ederiz. Bizde isteriz tabi daha başka markalarda en güncel özellik sunan telefon önermeyi fakat o fiyat segmentinde hakkını verebilecek telefon sayısı çok az.
ilgilendiğiniz için teşekkürler

V 30+ kronik sorunu yok hocam 1senelik cihaz sorun olsa çoktan çıkardı ortaya tek eksi yanı ön kamera ama gcam yüklenince ciddi bir artış oluyor ayrıca kulaklık ses kalitesinde bir numara.
sana teşekkürler

Son düzenleme: