2500 Limitli Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Berzahdekorasyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Fiyatı 2500 TL geçmeyecek çift hatlı telefon tavsiyesi verebilirmisiniz!?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hali hazırda telefonu kullananlar tavsiyede bulunursa sevinirim,

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Xiaomi Redmi Note 8 Pro.
Alın gitsin. Başka bir telefon önerisi isterseniz, Samsung Galaxy S10e'ye de bakabilirsiniz hocam.
Not: PC'den girmek garibime geldi. :D

Fg1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
henüz yeni ürün ve kullanıcı deneyimi olmayan bir telefon ve MediaTek Helio G90T işlemci kalitesi belirsiz nasıl bu kadar net önerebiliyorsunuz merak ediyorum

Reaksiyon puanı
628
Eğer Android sürümünün güncellenmeyecek oluşu ile ilgili sorununuz yoksa Meizu 16TH özel ses çipi, stereo hoparlörleri olan geçen senenin en iyi telefonlarından biri. Onu öneririm. Ama eğer güncel bir model istiyorsanız Redmi Note 8 Pro da güzel bir orta-üst seviye telefondur.

Fg1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer Android sürümünün güncellenmeyecek oluşu ile ilgili sorununuz yoksa Meizu 16TH özel ses çipi, stereo hoparlörleri olan geçen senenin en iyi telefonlarından biri. Onu öneririm. Ama eğer güncel bir model istiyorsanız Redmi Note 8 Pro da güzel bir orta-üst seviye telefondur.
evet bataryası 4000 mah olsaydı gerçekten alınırdı

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
Güncellemeleri dert etmezseniz açık ara Meizu 16th en donanımlı telefon. Güncellemeler önemliyse Mi 9T ve Redmi Note 8 Pro bu alandaki en iyi telefonlar.
Güncelleme günümüzde en önemli şeydir kimse güncelleme almayan telefon kullanmaz şahsen ben kullanmam

Reaksiyon puanı
628
Güncelleme günümüzde en önemli şeydir kimse güncelleme almayan telefon kullanmaz şahsen ben kullanmam
Redmi Pro kullanınca onu fark ettim. :sweatsmile: 3 sene önce Xiaomi resmi olarak Türkiye'de değildi. İthalatçı aldım ancak orijinal MIUI olmadığı için içinde güncelleme almıyor.

Reaksiyon puanı
628
Son düzenleme:

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Meizu 16th

Güncelleme en önemli mi ? Android 9 a50 var bende . Android 10da gelecek dark mode fln hepsi var zaten oneui da . Sadece pil performansı ve android sürümü değişecek . Flyme çok kaliteli bir arayüz . Zamanında flyme güncellemesiyle yüz tanıma getirmişlerdi tüm telefonlarına . Flyme güncellemeleri işlevsellik bakımındam androis güncellemelerinden daha iyi .

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Redmi Note 8 Pro öneririm.
MediaTek güvenilmez diyenler var,benim kendi düşüncem ise;
Eskiden Xiaomi bu kadar bilindik bir marka değildi,son yıllarda büyük bir popülarite kazandı.Sen kendini Xiaomi markasının yerine koy,bu denli bir popülerlik yakalamışken kendini ne olduğu belirsiz bir işlemciyle riske atar mısın ?Tabi ki hayır,belli ki MediaTek kendisini Xiaomi ye kanıtlamış ki Xiaomi bu cihaza bu işlemciyi koymuş,herhangi bir sorun çıkartacağını sanmıyorum.

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
Meizu 16th

Güncelleme en önemli mi ? Android 9 a50 var bende . Android 10da gelecek dark mode fln hepsi var zaten oneui da . Sadece pil performansı ve android sürümü değişecek . Flyme çok kaliteli bir arayüz . Zamanında flyme güncellemesiyle yüz tanıma getirmişlerdi tüm telefonlarına . Flyme güncellemeleri işlevsellik bakımındam androis güncellemelerinden daha iyi .
Güncelleme önemli değil mi
Valla ben Meizu kullanmadığım için yorum yapmam pek doğru olmaz ancak bu forumda geze geze Meizu'nun yazılım olarak sıkıntılı bir firma olduğunu öğrendim
Flyme arayüzü benim hoşuma gitmiyor tabi bu kişiden kişiye göre değişir ne de olsa subjektif bir durum

MuhammedAli07

Asistan
Reaksiyon puanı
48
ciddi olamassın a50 parasını hak etmeyen bir cihaz 2300 tl onu alacağına redmi note 8 pro 2400 ,e almak daha mantıklı
Biliyorum redmi note 8 pro daha iyi mağazada 3000 lira ama arkadaş 2500 limit koymus rn8 alabilir

Biliyorum redmi note 8 pro daha iyi mağazada 3000 lira ama arkadaş 2500 limit koymus rn8 alabilir
ciddi olamassın a50 parasını hak etmeyen bir cihaz 2300 tl onu alacağına redmi note 8 pro 2400 ,e almak daha mantıklı
Zaten internetten karşılaştıran bunu anlar rn8 pro 220.000 lere varan puan alıyor a50 140.000 lerde puan alıyor