2500 ile 3000 Arası ios Android geçiş

Bu konuyu okuyanlar

CizenKedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba Arkadaşlar Herkeze iyi forumlar başlıkta belirttiğim gibi uzun süredir iphone kullanıcısıyım bu sıralar bir telefon almam gerekiyor gerek performans gerek ileriye dönük güncelleme vs bir telefon arıyorum 2500 3000 arası aklımda bir kaç model var fikirlerinizi almak istiyorum mit9 oppo reno z p30 lite bu modeller arasındayım sizlerin önereceği başka bir cihaz model varsa şimdiden teşekkür ederim herkeze iyi günler şimdiden teşekkür ederim

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
merhaba Arkadaşlar Herkeze iyi forumlar başlıkta belirttiğim gibi uzun süredir iphone kullanıcısıyım bu sıralar bir telefon almam gerekiyor gerek performans gerek ileriye dönük güncelleme vs bir telefon arıyorum 2500 3000 arası aklımda bir kaç model var fikirlerinizi almak istiyorum mit9 oppo reno z p30 lite bu modeller arasındayım sizlerin önereceği başka bir cihaz model varsa şimdiden teşekkür ederim herkeze iyi günler şimdiden teşekkür ederim

Mi 9T

CizenKedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar peki güncelleme ve ileriye dönüklük olarak ne düşünüyorsunuz

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Arkadaşlar peki güncelleme ve ileriye dönüklük olarak ne düşünüyorsunuz
Xiaomi bu meizu değil güncelleme konusunda sıkıntı çıkarmaz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklınızdaki üç telefonun karşılaştırması

Son düzenleme:

CizenKedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Hocam artık tartışma konusu bile değil. O fiyat aralığında mi 9t tamamıyla rakipsiz.

CizenKedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam artık tartışma konusu bile değil. O fiyat aralığında mi 9t tamamıyla rakipsiz.
anladım hacım bizim gibi aylık geçinen insanlar için baya bir araştırma konusu ne yaparsın mecbur iyice araştırmak istedim

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Xiaomi bu meizu değil güncelleme konusunda sıkıntı çıkarmaz ?

Aklınızdaki üç telefonun karşılaştırması
Mİ9T havada karada alır bu arada Oppo Reno Z modelini beğenen bir tek ben miyim acaba ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Klasik mi 9t şenlikleri...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sıpaydirmen sayende bende mi9t ister oldum ? black friday'de 2400 civarına düşme ihtimali için bile beklerim 3 ay
Bende en fazla 2-3 ay beklerim daha da beklemem forumdakilerin çoğu beni 5 yıllık 5s kullanıcısı olarak bilir :)

Bilmezmiyiz honor 9x, honor 9x... ;)
Reis onu bana hiç hatırlatma o cihaz benim kanayan yaram oldu birde biliyorsun Honor markasını çok seviyorum kanımın kaynadığı tek marka diyebilirim ama işte şu ban yüzünden vazgeçtim bir de 6.59 inç bana çok büyük geliyor aynı boyutta olan Y9 Prime 2019'u elime aldım aşırı büyük geldi benim kullanacağım telefonun boyutu 6.39'u geçmemeli ben bunu anladım
Reis bu arada Oppo Reno Z hakkında ne düşünüyorsun dün teknosa'da elime alıp inceledim hoşuma gitti ama fiyatı gereksiz şişirilmiş geldi bana işlemci de mtk olunca baya bir işkillendim diyebilirim

Son düzenleme:

Son mesajlar