2500 civarı telefon tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

sammat11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2500 tl civarı kamera odaklı diğer özellikleri de belli bi seviyede olacak telefon önerebilir misiniz?
Ben red mi note 8 ile mi 9 lite arasında kalmıştım.Kamera odaklı bakınca aralarımda çok fark var mı? Hangisini tercih etmeliyim?
Başka bir telefon öneriniz var mı?
Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Mi9t
Redmi note 8 pro.

29 kasım kara cumayı beklemen faydalı olur indirim olur. Eğer ekran ön planda ise mi9t derim ama eğer ki bütçe daha düşük kamera iyi olsun dersen redmi note 8 pro.

sammat11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mi9t
Redmi note 8 pro.

29 kasım kara cumayı beklemen faydalı olur indirim olur. Eğer ekran ön planda ise mi9t derim ama eğer ki bütçe daha düşük kamera iyi olsun dersen redmi note 8 pro.
mi 9 lite ile kamera açısından aralarında çok fark var mı? Tasarım açısından vs. daha çok beğenmiştim açıkçası.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
2500 tl civarı kamera odaklı diğer özellikleri de belli bi seviyede olacak telefon önerebilir misiniz?
Ben red mi note 8 ile mi 9 lite arasında kalmıştım.Kamera odaklı bakınca aralarımda çok fark var mı? Hangisini tercih etmeliyim?

Redmi Note 8 Pro öneririm. 1.5 haftadır kullanıyorum, gayet memnunum. İşlemci, kamera, batarya performansı gayet iyi. En yoğun kullanımımda bile %18 bataryayla günü kapattım:)

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
rn 8 pro alabilirsin yada black fridey i beklyip m9 t şahsen ben ikincisini yapıyorum

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Mi 9t almalısın bence bende yakında prosunu alacağım.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Mi 9T öneririm black friday günü indirimleri kaçırmamaya bakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olacaktır, kanalda video karşılaştırması da var

Son düzenleme:

cengelkoylu53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
sebebinden de biraz bahseder misin üstat
O yorumu yazarken henuz almamistim, simdi elimde cihaz. Bir kere amoled ekran. Bunca yil 3 telefonumu da ortalama 2şer yıl kullandım hep ips ekrandı. Amoled ekrana gecince anliyorsun farkı. İkinci olarak telefon elde elit duruyor tasarimi cok hos. Note 8 pro tasarim olarak cop bana gore tabi burda herkesin fikri degisik olur ama cevremden de duyumlarim bu yonde. Note 8 islemcisi mediatek 2 sene sonra ne performans alacagin belli degil ne kadar guvenilir belli degil. Bundaki islemci ise gayet yeterli cod mobile ı en yuksek ayarlarda hic kasmadan oynatiyor e bunun uzerine cikip ne yapacaksin cok gerek gormuyorum ben o yuzden. Şarj. Telefonun sarji inanilmaz gidiyor. Note 8pronun sarjini incelemedim fakat bu testlerde de iyiydi kullanirken de mukemmel. İlk defa aksam eve geldigimde telefonu sarja takmiyorum ve gece sarj etmiyorum. Hizli sarj olayi muazzam. Tabi note 8pro'da da var bu ozellik. Farklara geri donecek olursak dedigim gibi bence sırf amoled ekran olması bile yetiyor hele bir de aynı fiyat segmentinde