2500-3000 TL İyi kamaralı Telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
227
Youtube çekimlerini yapmak için telefon düşünüyorum. Kamera ve mikrofon önemsiyorum.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Oisli cihaz şart bence

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Realme XT modelini incelemeni öneririm güzel donanımlı bir cihaz kameralarıda iyi olduğu söyleniyor ayrıca 2599 TL fiyatta şuan sevgililer gününe özel.

Pcfk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mi 9T. Ois yok ama Eis çok iyi çalışıyor.
3000 civarına iPhone 7 de alabilirsin mikrofon performansı daha iyidir. Ama benim tercihim yine mi9 t olurdu. Mikrofonu harici ile halledebilirsin.

Reaksiyon puanı
227
Realme XT modelini incelemeni öneririm güzel donanımlı bir cihaz kameralarıda iyi olduğu söyleniyor ayrıca 2599 TL fiyatta şuan sevgililer gününe özel.
İlk defe gördüm bu markayı sürprizler olmasın? :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 9T. Ois yok ama Eis çok iyi çalışıyor.
3000 civarına iPhone 7 de alabilirsin mikrofon performansı daha iyidir. Ama benim tercihim yine mi9 t olurdu. Mikrofonu harici ile halledebilirsin.
Hangisi daha iyi? Ois ve Eis için soruyorum. Aynı şey değil mi? Ois donanımsa olduğundan daha iyi diyolar ama.

Oisli cihaz şart bence
Öneri var mı?

Son düzenleme:

Pcfk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İlk defe gördüm bu markayı sürprizler olmasın? :)

Hangisi daha iyi? Ois ve Eis için soruyorum. Aynı şey değil mi? Ois donanımsa olduğundan daha iyi diyolar ama.

Öneri var mı?
Ben de ikilemde kaldım şimdi. Normal ois daha iyi olması lazım ama yeni cihazlarda eis de ois kadar iyi.

Arkadaşın dediği gibi Realme Xt de güzel. Firma hakkında korkmanıza gerek yok. Oppo'nun alt markası. Xiaomi'nin Redmi serisinin karşısına konumlandırılmış bir firma. Hindistan online pazarda 1 numaralı firma. Bence mi9 t ile realme xt kamera karşılaştırmalarına bir bakın. İşlemci olarak mi9 t üstün ama kamerada belki Xt daha iyi olabilir. iPhone 7 güzel ancak eski bir cihaz. Ayrıca fotoğrafta gece modunun olmayışını da eklersek eksi yanları da olabilir.

Son düzenleme: