250 Tl'ye kadar oyuncu kulaklığı ve 150 Tl'ye kadar oyuncu mouse önerisi

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Laptop için oyuncu ekipmanı düşünüyorum. Siz bu fiyat bandında hangi ürünleri önerirsiniz?

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
ne önerilere kulak asıyosun git beğendiğini al

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu fiyat aralıklarında çok fazla ürün var. Fiyat ve performans olarak en iyisini alabilmek amacıyla sizlere danışmak istedim.

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
performans die ii bişey yokki kulaklık ve mouse ta sana en rahat geleni alcaksın

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Doğru söylüyorsun ancak kullanıcı deneyimleri benim için çok önemli.

daggerdale12

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Laptop için oyuncu ekipmanı düşünüyorum. Siz bu fiyat bandında hangi ürünleri önerirsiniz?
Şöyle Kerem'le benim incelemem de bulunuyor. HyperX Cloud Stinger çok çok başarılı bir fiyat/performans ürünü. Canlı yayınlarda filan da kullandım kendisini.

xemreg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar,

Fiyat olarak türkiyede biraz pahalı olsada yurt dışından söylerim beklerim derseniz logitech g930 gayet güzel bir kulaklık kablosuz olduğundan dolayı rahat ve çekimi gayet yeterli. Müzikte pek tatmin etmesede oyun için surround sistemiyle gayet keyifli hale getirebiliyor. Şarja takılı kullanımıda mümkün yaklaşık 10 saatlik bir deneyim yaşatıyor.

Kolay Gelsin..

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar,

Fiyat olarak türkiyede biraz pahalı olsada yurt dışından söylerim beklerim derseniz logitech g930 gayet güzel bir kulaklık kablosuz olduğundan dolayı rahat ve çekimi gayet yeterli. Müzikte pek tatmin etmesede oyun için surround sistemiyle gayet keyifli hale getirebiliyor. Şarja takılı kullanımıda mümkün yaklaşık 10 saatlik bir deneyim yaşatıyor.

Kolay Gelsin..
Ne kadara getirebilirsin ?Ve nereden getireceksiniz ? Kaç güne getirebilirsiniz ?

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
g300s oyuncu faresi, toplam 9 tuşlu fiyatta uygun seviyede yani en son öyleydi.

xemreg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ne kadara getirebilirsin ?Ve nereden getireceksiniz ? Kaç güne getirebilirsiniz ?
Selamlar,

Ben satıcı değilim amazondan 250tl ye almıştım. Şu an ne kadara gelir bi fikrim yok aldığımda 75euro sınırına takılmadığından vergisiz almıştım şuan sanırım 35 euro fakat hala gift olursa vergi alınmıyor. Ebay den aliexpress den yada amazondan alınabilir diye düşünüyorum. Gönderilen yere göre 10 gün ila 20 gün arasında değişiyor kargo. Bedava olanlar haliyle daha geç geliyor. Bu arada vergiye bile takılsa türkiye fiyatına gelmiyor %20 bir vergi ödüyorsunuz. Amazonda yanlış hatırlamıyorsam zaten vergi çıkıyorsa sizin yerinize ödüyor fiyata yansıtıyor sipariş ederken.

Kolay Gelsin..