250 tl ye alınabilecek en iyi kulaklık Sizce hangisi ?

Sizce Hangisi ?

• Superlux Hd668B

Kullanılan: 0 0.0%
  • Steelseries Siberia 200

• Kingston HyperX Cloud Core-Pro

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

doktorfree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 sene kadar g230 kullandım. 2 hafta önce bozuldu 2 haftadırda kulaklık araştırıyorum vatan bilgisayar mediamarkt gibi marketleri gezdim fakat aradığım ürünleri test etme fırsatım olmadı. internette araştırdıkça daha kararsızlaştım incelemeler tam düzgün anlatmıyor alanlarda tam düzgün bir şekilde neden aldıklarını yazmamışlar.G230 dan daha iyi ses veren ve daha rahat bir ürün arıyorum.

Bu fiyat bandında bence alınabilecek ürünler rasgele yazıyorum sizce hangisi en iyisi (Müzik,oyun ve film için kullanılcak.)

1-Superlux Hd668B (Yabancı siteler genelde bunu önermiş ses kalitesi iyi demişler ses kısma açma tuşu yok kabloda)
190tl
+sürücüsünü ne kadarlık olduğunu bulamadım

2-Plantronics RIG 515HD 7.1 Surround (Plantronics in sürücülerini kendi ürettiğini ondan iyi olduğu belirtilmiş fakat ses açma tuşu bundada yok 7.1 açılıp kapatılabilmesi için tuş var sadece)
230 tl
+40 mW sürücü
+Dolby Ses Kartı

3-Steelseries Siberia 200 (turnuvalarda tercih ediliyormuş denilene göre çok aranan ve sevilen bi kulaklıkmış internette yazana göre ses açma kapama tuşu var)
250 tl
+50 mW sürücü

4-Kingston HyperX Cloud Core-Pro (Bunu araştırdım fakat iyi diyende var kötü diyende kararsızım bu kulaklıkta incelemelerde iyi ses verdiğini yazmışlar fakat 1. sırada yazdığım ürün ün bu kulaklıktan daha iyi olduğu söylüyordu izlediğim bi karşılaştırmada Kulaklık çıkıyor ses açma kapama bundada yok.)
250 tl
+50 mW sürücü

5-ASUS Strix 2.0 (Diğerlerine göre daha büyük sürücüsü var. ses açma kapama tuşu var.)
279 tl
+60 mW sürücü neodimyum

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Steelseries sberia v3(Amazondan alacaksan)
Buradan alacaksan Sberia 200

doktorfree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steelseries sberia v3(Amazondan alacaksan)
Buradan alacaksan Sberia 200

Sberia 200 kullanma fırsatınız oldumu ? amazonda 6 ayda bozulduğunu belirtenler olmuş internetten baktıkça daha çok kafam karıştı.
Snopy Rampage SN-RW1 hakkında bilginiz varmı plantronics 500hd den daha iyi olduğunu belirtmişler. siz olsanız hangisini alırdınız

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Sberia 200 kullanma fırsatınız oldumu ? amazonda 6 ayda bozulduğunu belirtenler olmuş internetten baktıkça daha çok kafam karıştı.
Snopy Rampage SN-RW1 hakkında bilginiz varmı plantronics 500hd den daha iyi olduğunu belirtmişler. siz olsanız hangisini alırdınız
6 ayda bozulduğunu idda eden arkadaş tek. Çoğunlukla mikrofondan şikayet edilmiş. 5 üzerinden 3 yıldız var. Arkadaşımla CS oynarken arada sırada Aga çok iyiymiş demesiyle ben de denedim fena değildi ve arkadaşımınkinde sorun yok. Söylediğin kulaklığa gelirsek Snopy'i sevmem ama o modelinin yorumları iyiymiş sorun çıkaracağını sanmam.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Siberia 200 e sadece 3 gün dayanabildim onun yerine 150 alın daha iyi. Konfor olarak kötü, mikrofonu iyi değil. Tek artısı 50mm sürücüler kullanıp bassları güzel vermesi onun dışında tavsiye edebileceğim bir kulaklık değil.

doktorfree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siberia 200 e sadece 3 gün dayanabildim onun yerine 150 alın daha iyi. Konfor olarak kötü, mikrofonu iyi değil. Tek artısı 50mm sürücüler kullanıp bassları güzel vermesi onun dışında tavsiye edebileceğim bir kulaklık değil.

o zaman vazgeçtim siberia 200 den yabancıların videolarına baktım plantronics 515hd nin rahat olduğunu yazmışlar sesi iyi demişler fakat Snopy Rampage SN-RW1 i de beğenmişler hangisin seçmeliyim bilmiyorum

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Plantronics modelini tercih ederdim.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
BassFX hakkında bir fikrim yok size şunu diyebilirim eğer anakartınız üst seviye değil ise ses kartlı bir ürün tercih edin. Onun dışında G230 hali hazırda kötü bir kulaklık, bunlardan her hangi biri G230 dan katlarca iyi kulaklıklar.

doktorfree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BassFX hakkında bir fikrim yok size şunu diyebilirim eğer anakartınız üst seviye değil ise ses kartlı bir ürün tercih edin. Onun dışında G230 hali hazırda kötü bir kulaklık, bunlardan her hangi biri G230 dan katlarca iyi kulaklıklar.

sizide rahatsız ettim kusuruma bakmayın :( fakat halen kararsızım bassfx i mi alayım sizce yoksa plantronics mi 250 tl ye alabileceğim en iyi kulaklığı almış olurum değilmi ?

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Biraz bakındım Plantronics modeli daha iyi.

doktorfree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Plantronics 515hd yi aldım 1 gün oldu g230 dan çok daha iyi sesi var. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.