250-300TL Mouse Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

xStrikeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba elime oturan gayet iyi bir mouse istiyorum.Elimin uzunluğu yaklaşık 16 cm eni ise 9-10 cm,şuan bana göre 2 tane mouse buldum ama kararsızım.Bulduğum mouse'lara da bakabilir misiniz ?

Steelseries rival 300s ve logitech mx518
Deneyebilecek bir mağaza maalesef yok.O yüzden deneme şansım yok

Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
SteelSeries Fareleri unut öncelikle.
Razer Deathadder Elite veya Mamba TE alabilirsin. TE fiyatı biraz yüksek. 11.11 de indirime girecektir. Yakalarsan al derim.
Onun dışında Corsair M65, İronclaw ve Glaive modellerine de bakabilirsin.

xStrikeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SteelSeries Fareleri unut öncelikle.
Razer Deathadder Elite veya Mamba TE alabilirsin. TE fiyatı biraz yüksek. 11.11 de indirime girecektir. Yakalarsan al derim.
Onun dışında Corsair M65, İronclaw ve Glaive modellerine de bakabilirsin.
aslında şuan elimde razer deathadder chroma var ama öyle bir rahatsızlık veriyor ki anlatamam.Herşeyi güzel ama konforu benim elime göre değil.Bazı kişiler steelseries mouse'ın bana uyacağını söylediler.Sizin önerdiğiniz glaive mouse'ını çok beğendim ama maalesef bütçemi geçiyor.Lütfen bana yardımcı olun sizce kesin olarak hangisini almalıyım ?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
aslında şuan elimde razer deathadder chroma var ama öyle bir rahatsızlık veriyor ki anlatamam.Herşeyi güzel ama konforu benim elime göre değil.Bazı kişiler steelseries mouse'ın bana uyacağını söylediler.Sizin önerdiğiniz glaive mouse'ını çok beğendim ama maalesef bütçemi geçiyor.Lütfen bana yardımcı olun sizce kesin olarak hangisini almalıyım ?
11.11'i bekleyin. Mamba TE veya Glaive için. Ozaman indirimlerle alırsınız.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
SS farelerinin kauçukları sorunlu. Çoğunda kauçuk bir süre sonra çıkıyor içindeki yapışkan malzeme çok dandik. Ben Rival 310 kullandım kauçuk probleminden sonra sinirlenip Mamba TE aldım memnunum.