235 liraya 'iPhone 4' aldı ama...

Bu konuyu okuyanlar

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Biri de 800 liraya s3 almis.. Kutuda gelenler : Sahte iphone 4, nokia sarj aleti, dandik bi kulaklik, Nokia batarya :D :D (Allah'tan kapida odeme ile almis da geri verebilmis) Adamlar ne bulduysalar atmislar kutuya :D

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
satcıda sorun yok inanamayacaksın 234 tl ye Iphone makinesinden bahsetmemiş ıphone demis fotokopisin bastırp yollamamış. makeetini yollamış elin oglu insafli cıkmış.
Uyanık esnaff.. veyada çalıntı diye denk getiririm diye düşünmüştür. :D

ScienceNET

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Böyle haberleri görüp, okuyunca inanasım gelmiyor arkadaş ya. Millet bu kadar saf mı olur? Hiç mi iPhone fiyatlarından haberi yok? Kim bulmuş ki, sen alasın onu bu fiyata Türkiye'de. Nasıl güveniyor alışveriş yapılan her siteye.

8 yıldır internetten alışveriş yapıyorum, hiç böyle saflık görmedim ya! :D Allah akıl, fikir versin... :D

Facebook reklamlarında da böyle dolandırıcılık ilanlarlar var... Facebook, hırsızların, dolandırıcıların mekanı olmuş adeta!!!

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yazık abi bunları okuyunca içim gidiyor.

çokrenkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hırsızın hiç suçu yok mu ?

Yoktur bu memlekette hırsızın hiç suçu...

O paraya iphone orjinali değil taklidini satıyorum diye ilan var sitelerinde.Hatta sattıkları taklit telefon ile orjinalin karşılaştırmalı videosu sitelerinde yayınlanıyor.Erzurumlu vatandaş muhtemelen kötü fotoğraf çeken arasıra takılabilen dikkat edildiğinde farkı anlaşılabilecek bir telefona o parayı ödemeye razı olmuş sipariş etmiş.Bu tercih meselesidir.

Ama alıcıya taahhüt ettiğinin dışında birşey yollamak sahtekarlıktır ve varsa bir devlet bununla ilgilenmelidir.