23 - 24" Monitör tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim bir laptopum var. Laptobuma ikinci bir ekran almak istiyorum. çok fazla para vermek istemiyorum. daha çok günlük kullanım film ve oyun amaçlı düşünüyorum. fırsat buldukça netten tv izleyen birisiyim ve öğrenciyim yurtta kalıyorum. yurtta kullanmak için alacağım. belli başlı istediğim özellikler şunlar;

23 - 24' olmalı(daha büyükleri daha pahalı olduğu için)
fullhd olmalı
ips olursa iyi olur
asus samsung lg öncelikli

bu arada normal monitör mü tavsiye edersiniz yoksa monitör tv mi?

DPCCO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ASUS VN247 al. 23.6 ınc IPS oyunlarda iyi gitmez. Benim öderdiğim 1 ms oyuncu için bir monitör. 1920x1080x 2xhdmı 1xdvi 1xses çıkışı mevcut.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
asus designo mx239 kullanıyorum ben fullhd ips 23" çok ta şık bir tasarımı var tavsiye ederim :)

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim bir laptopum var. Laptobuma ikinci bir ekran almak istiyorum. çok fazla para vermek istemiyorum. daha çok günlük kullanım film ve oyun amaçlı düşünüyorum. fırsat buldukça netten tv izleyen birisiyim ve öğrenciyim yurtta kalıyorum. yurtta kullanmak için alacağım. belli başlı istediğim özellikler şunlar;

23 - 24' olmalı(daha büyükleri daha pahalı olduğu için)
fullhd olmalı
ips olursa iyi olur
asus samsung lg öncelikli

bu arada normal monitör mü tavsiye edersiniz yoksa monitör tv mi?

Bunların Yerine 32" bir lcd ekran düşünmedinmi hiç birader.
Ben şahsen şuanda 19" bir lcd monitör var masa üstü bilgisayarım için fakat 32" bir lcd tv düşünüyorum artık film oyun vs için bilgisayardan yaptığım için ayrıca hdmı kablosuyla bağlayacağım bence gayet güzel ve monitör ile tv arasınd fazla bir fark oynamıyor araştırdığım kadarıyla 600-700 tl arasında fiyatlar bulmuştum ben lcd tv'de