2200 TL - 3000 TL Bandında telefon önerileri ?

Bu konuyu okuyanlar

OZYUREK0123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 2200 tl 3000 tl arasında telefon önerisi bekliyorum oyun çok önemli değil benim için ama işlemci ve kamera yönünden iyi bir şey olsun istiyorum
ilk öncelik olarak kamera iyi olsun istiyorum.
meızu 16th- LG G7 - redmi note 7 PRO
benim araştırdığım telefon modelleri bunlar.
şimdiden teşekkürler :)

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
LG g7 hem performans hem kamera, ekran olarak iyi işler çıkaracaktır. Oyun oynayan biri olmadığınız için de pil sizin için çok da sorun olmayacaktır. LG g7 derim

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Kamera öncelikliyse Redmi Note 7 Pro modelini ele direk dostum. 3000 lira bandında LG G7, Meizu 16th, Poco F1 gibi cihazlar var. Garantisiz yurt dışı kayıtlı cihaz düşünürsen 1900 liraya Mi 9 SE, 2800 liraya Mi 9T modelleri var. Mi 9 SE modelinin arka ana kamerası Mi 9 modelinin kamerasıyla aynı lensi kullanıyor. Çok iyidir kamera konusunda. Garantililer içinden ben LG G7 öneririm. İşlemci/kamera/ekran/sağlamlık/hoparlör ve kulaklık giriş kalitesi gibi konularda çok iyi cihaz. Meizu 16th modelinin de işlemcisi ve kamerası çok iyidir. Tek sıkıntı Meizu marka olarak android güncellemeriyle belalı bir marka. Genellikle güncellemeleri kendileri veriyorlar, androidden güvenlik güncellemeleri alıyorlar. Herhangi bir Meizu 16th kullanıcı forumuna girip yorumlara bakabilirsin, memnuniyet seviyelerine göre tercih edebilirsin. Güncelleme haricinde Meizu 16th modeli de çok iyidir. Poco F1 pek tavsiye ettiğim bir model değil açıkçası. Yani aynı fiyatta G7 ve Meizu 16th varken Poco F1'e pek gerek yok. Bu cihazların kullanıcı forumlarına bir göz atmanı tavsiye ederim, içine hangisi sinerse onu alırsın.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhaba arkadaşlar 2200 tl 3000 tl arasında telefon önerisi bekliyorum oyun çok önemli değil benim için ama işlemci ve kamera yönünden iyi bir şey olsun istiyorum
LG G7 ThinQ öneririm.

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
redmi note 7 pro'yu direk ele çünkü ülkemize gelmeyecek
meizu 16th güncelleme sıkıntısı olan bir telefon
g7 ise bu forumdaki herkes önerecektir ama ben önermem çünkü g7 kullanıcısı değilim

OZYUREK0123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera öncelikliyse Redmi Note 7 Pro modelini ele direk dostum. 3000 lira bandında LG G7, Meizu 16th, Poco F1 gibi cihazlar var. Garantisiz yurt dışı kayıtlı cihaz düşünürsen 1900 liraya Mi 9 SE, 2800 liraya Mi 9T modelleri var. Mi 9 SE modelinin arka ana kamerası Mi 9 modelinin kamerasıyla aynı lensi kullanıyor. Çok iyidir kamera konusunda. Garantililer içinden ben LG G7 öneririm. İşlemci/kamera/ekran/sağlamlık/hoparlör ve kulaklık giriş kalitesi gibi konularda çok iyi cihaz. Meizu 16th modelinin de işlemcisi ve kamerası çok iyidir. Tek sıkıntı Meizu marka olarak android güncellemeriyle belalı bir marka. Genellikle güncellemeleri kendileri veriyorlar, androidden güvenlik güncellemeleri alıyorlar. Herhangi bir Meizu 16th kullanıcı forumuna girip yorumlara bakabilirsin, memnuniyet seviyelerine göre tercih edebilirsin. Güncelleme haricinde Meizu 16th modeli de çok iyidir. Poco F1 pek tavsiye ettiğim bir model değil açıkçası. Yani aynı fiyatta G7 ve Meizu 16th varken Poco F1'e pek gerek yok. Bu cihazların kullanıcı forumlarına bir göz atmanı tavsiye ederim
Kamera öncelikliyse Redmi Note 7 Pro modelini ele direk dostum. 3000 lira bandında LG G7, Meizu 16th, Poco F1 gibi cihazlar var. Garantisiz yurt dışı kayıtlı cihaz düşünürsen 1900 liraya Mi 9 SE, 2800 liraya Mi 9T modelleri var. Mi 9 SE modelinin arka ana kamerası Mi 9 modelinin kamerasıyla aynı lensi kullanıyor. Çok iyidir kamera konusunda. Garantililer içinden ben LG G7 öneririm. İşlemci/kamera/ekran/sağlamlık/hoparlör ve kulaklık giriş kalitesi gibi konularda çok iyi cihaz. Meizu 16th modelinin de işlemcisi ve kamerası çok iyidir. Tek sıkıntı Meizu marka olarak android güncellemeriyle belalı bir marka. Genellikle güncellemeleri kendileri veriyorlar, androidden güvenlik güncellemeleri alıyorlar. Herhangi bir Meizu 16th kullanıcı forumuna girip yorumlara bakabilirsin, memnuniyet seviyelerine göre tercih edebilirsin. Güncelleme haricinde Meizu 16th modeli de çok iyidir. Poco F1 pek tavsiye ettiğim bir model değil açıkçası. Yani aynı fiyatta G7 ve Meizu 16th varken Poco F1'e pek gerek yok. Bu cihazların kullanıcı forumlarına bir göz atmanı tavsiye ederim, içine hangisi sinerse onu alırsın.
teşekkürler g7 yi düşüneceğim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
bakalım g9 nasıl olacak
asıl soru şu ülkemize gelecek mi ?

G8'i kast ettin herhalde gelmedi bir türlü birde g8 modelinde bataryayı resmen betonla gömmüşler gibi jery'nin kanalındaydı galiba adam uzunca uğraşmış çıkarmak için. Geç gelecekse fiyatının oturması filan lg satamaz galiba türkiye'ye cihaz getirmeyecekler öyle bir intiba oluştu bende kendileri ne kadar tersini söylesede...

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Gençler yeter g7 iyi tamam da o işlemciye o pil ııııh gitmiyor.

Ben önermiyorum G7'yi. Alan kullanan var, pişman batarya süresinden dolayı.

The Cyclist

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,906
LG G7’nin çok artısı var ama o bataryası kendi başına büyük bir eksi oluyor. Kullananlar ekran süresinden şikayetçi. Eğer bütçene fazladan 150-200 lira ekleyebilirsen Pocophone F1 bakman en mantıklı tercih olur.

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
G8'i kast ettin herhalde gelmedi bir türlü birde g8 modelinde bataryayı resmen betonla gömmüşler gibi jery'nin kanalındaydı galiba adam uzunca uğraşmış çıkarmak için. Geç gelecekse fiyatının oturması filan lg satamaz galiba türkiye'ye cihaz getirmeyecekler öyle bir intiba oluştu bende kendileri ne kadar tersini söylesede...
haıyr g9'u kastettim ayrıca çentikli tasarım kullanılmayacak s10 serisi gibi punch hole display kullanacaklar kaynağım ise webtekno