22. Sadri Alışık Ödülleri sahiplerini buldu

Konusu 'TV / Radyo Dünyası' forumundadır ve Fragger tarafından 9 Mayıs 2017 başlatılmıştır.


 1. Fragger

  Fragger [email protected] Yönetici Super Moderator

  Katılım:
  21 Ekim 2016
  Mesajlar:
  4.785
  Beğenileri:
  1.913
  Ödül Puanları:
  113
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Computer Hardware & Web Developer
  Yer:
  İstanbul

  - 22. Sadri Alışık Ödülleri sahiplerini buldu

  Bu yıl 22.si düzenlenen 'Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema ve Oyuncu Ödülleri' MKM Attila İlhan Salonu'nda sahiplerini buldu.

  upload_2017-5-9_10-31-33.png

  Tiyatro ve sinema dünyasının başarılı ve ünlü isimlerinin katıldığı MKM Attila İlhan Salonu'nda gerçekleşen '22. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema ve Oyuncu Ödülleri' gecesi büyük ilgi gördü.

  Yapılan törende, Sinema ödüllerinin "Dram" kategorisinde "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu Ödülü" Şenay Gürler'in, "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Ödülü" ise Caner Cindoruk'un oldu.

  "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülüne Tülay Günal,"Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülüne ise 'İsimsizler'dizisinde 'Derman' karakterini canlandıran Musab Ekici layık görüldü.

  [​IMG]

  "Komedi" kategorisinde "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" Şebnem Bozoklu,"Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" Zafer Algöz oldu.

  "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" Suzan Aksoy, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" Emrah Kaman ve Rana Cabbar oldu.

  Tiyatro ödüllerinde, Başak Kıvılcım Ertanoğlu "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu", Celal Kadri Kınoğlu "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" olurken,

  Seda Türkmen "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu", Deniz Hamzaoğlu da "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödüllerini aldı.

  [​IMG]

  "ÖZEL" VE "ONUR" ÖDÜLLERİ

  "Sinema" dalında Hülya Uçansu ile Engin Çağlar "Onur Ödülü", Okan Yalabık"Ayhan Işık Özel Ödülü", Selim Kaya "Ekrem Bora Umut Veren Oyuncu Ödülü", Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden ve Şükran Ovalı da "Seçiçi Kurul Özel Ödülü" aldı.

  "Tiyatro" dalında "Onur Ödülü" Gülriz Sururi'ye "Çolpan İlhan Sanata Değer Katan Kadınlar Ödülü" Celile Toyon'a, "Üstün Akmen Genç Oyuncu Ödülü"Berker Güven ve Yağmur Anaz'a verildi.
   
  ATSIZ bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş