22 Find

Bu konuyu okuyanlar

dochthor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla oldumu bilmem kapatıp açtım 22find den eser yok
ne kadar kısayolu silsenizde geri geliyor
regedit(kayıt düzenleyicisi)'i açın 22find araması yaptırın sisteminizdeki tüm tarayıcıların kısayol açılış satırlarında bu adres kayıtlı tek tek bu satırlardaki adresleri temizleyin temizlerken dikkat edin bu arada başka satırlarda da 22find e ait satırlarda bulacaksınız onlarıda silin şu anda yok pc yi kaç kere açtıysam geri gelmedi şimdilik bakalım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
En kestirme ve kesin çözüm:
İe için : Araçlar - internet seçenekleri = anasayfayı değiştirin. Sonra Arama bölümündeki ayarlar kaldırmak istediğiniz arama sağlayıcı ( 22 find ) sağ alt köşede kaldırı tıklayın ve tamam. Unutmadan varsayılan 22 find ise " kaldır" butonu sönüktür. bu yüzden varsayılanı değiştirmelisiniz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:Novalgine Sen Pc Yeniden Yükledim Diyon YA PC FORMAT MI ATIN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bazı sitelerde çözüm olarak tarayıcının kısayol özelliklerindeki .exe kısmından sonraki yazıların silinmesi veya kısayolun tamamen silinmesinden bahsedilmiş.

Yabancı bir sitede ise Chrome için şöyle bir yöntem olduğu yazıyor Araçlar>Uzantılar seçeneğine girip proxy yada onun gibi birşeyin silinmesi gerektiği

benim de başıma geldi, arkadaşların dediklerini uygularsanız sorun çözülür.

CMYK

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bu gibi uygulamalar programlarla beraber geliyor özelleştirerek kurulum yaptığınızda sorun olmuyor ama! bazende istediğiniz programı internetten indirirken bu programlar indirme aşamasında otomatik kuruluyor çok sinir bozucu bir şey örneğin desk365, 22 find ve v9 bunlarla uğraşmak vaktimi alıyor ama rahatlıkla kaldırılabilir.

Nasıl kaldırılacağı ise kendi sayfalarının aldında İngilizce uninstal yada Türkçe kaldır olarak küçük yazı ile belirtilmiş.

Ek program falan kurmanıza gerek yok.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Foxit reader kurulumunda da otomatik olarak ekliyormuş dikkat edin kurulumda tiki kaldırırsanız sorun olmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kısayolları kaldırın Bilgisayar c'den yeniden tarayıcı bulun masaüstüne yollayın kısayol olarak oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 - Open Chrome explore
2 – Click “Customize and control Google Chrome” in the right-top of the page
3 – Choose Settings ->click “Set pages” link -> delete 22find homepage link -> click “OK”
4 – Click “Manage search engines”->delete 22find,then click “OK”
5 – Via “Customize and control Google Chrome->Tools->Extensions” open “Extensions” panel
6 – Remove “22find”

1 - Açık Krom keşfetmek
2 - Sayfanın sağ üst "Özelleştir ve kontrol Google Chrome" tıklayın
3 - Ayarlar seç -> delete 22find anasayfa linki - -> bağlantısı "sayfa Set" düğmesini tıklatın> "Tamam" a tıklayın
4 - tıklayın "Arama motorlarını yönet" -> delete 22find, ardından "Tamam" a tıklayın
5 - "Özelleştir ve kontrol Google Chrome-> Araçlar-> Eklentiler" açık "Uzantılar" paneli üzerinden
6 - "22find" Kaldır
7 - Restart Krom keşfetmek

sıkıntı çeken varsa eğer geç oldu ama

muucit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben çözümünü kesin buldum. öncelikle program ekle kaldırdan CheckRun22find_uninstaller"i kaldırın
daha sonra deskop365 programı varsa kaldırın. internet explorer kısayolunu sağ tıkla özelikler gir hedef explorer+22find yazıyor onu altında programın başlatma yeri yazıyor sorun burda hedef program files olması lazımke başka yeri gösteriyor bende google choreme yüklü değilken sanki yüklüymüş gözüktü hedef değil başlatma yeri yazan yer dosyayı buldum sağ tıladım.Revo Uninstaller Pro programla sildim.gelimiş seçeneği ile taratım ne çıktı ise sildim.22find eser kalmadı çözümü şimdi buldum.hemen paylaşayım dedim. deneyin olursa bu yazıyı paylaşın herkes kurtulsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar çözüm çok basit. Aradaşların anlattıkları işe yaramıyor. Yanlış anlamayın :D ama ben hepsini denedim olmadı sonra şunları uyguladım geçti; Bilgisayar>arama bölümüne ''22Find'' yazın çıkan tüm herşeyi silin bazışeyleri silemeyecektir atla deyin onlara sonra teker tekersilin.

İyi forumlar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
CCleaneri yukleyin araçlar başlngiçta kısmına gelin 22 findi kaldırın bitti gitti.....

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ah ah benimde başımın belası bu 22find ve desk365i kaldırdım şimdi de zzsearch çıktı başıma kısayoldaki zzsearch kısmını siliyorum pc kapanıp açılınca tekrar oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar redegit teki 22find ile her şeyi temizledim uzantılardan kaldırdım kısayolu kaldırıp tekrar attım kısa yolda özelliklerde ki hedef yerinde 22find i sildim ama bilgisayarı kapayıp açınca gene geliyor bi yardım edebilir misiniz ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kısayolları sildim uzantılardan kaldırdım kısayol özelliklerinden c\program files li yerin sonrasınıda sildim regedit'ten temizledim ama pc yi her kapayıp açışımda tekrar geliyor bir yardım edin lütfen...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1)Program Ekle Kaldırdan find22 - desk birde savebrowser bunları kaldır.
2)Tarayıcıdaki Eklentileri Kaldır.
3)Tarayıcıların Kısayollarını Sil
4)Kayıtdefteri' ne gir f3 e bas "fin22" yaz arattır her çıkan url yerine istediğin urlyi başlık yerine istediğin başlığı yaz.

5) kısayolları yeniden yerleştir sorun çözüldü.

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende de anasayfa.im açılıyor. silemedim.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bu virüs bulaştığından veri anasaysam önce 22find sonra zzsearch şimdide portaldesites :p atık bununla yaşamayı öğrendim şimdide firefoxta son kapatılan sekmeler kısmı çalışmıyor bugünde gizli tarama kayboldu yeter yaw basıcam formatı

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tüm internet tarayıcılarından eklentilere gir 22find tarzı bir eklenti vardır onu kaldır. Ayarlardan başlangıc sayfasını değiştir tüm tarayıcıların daha sonra denetim masasından 22find kaldır. masaüstündeki kısayolları sil ana klasöre gir ordan yeni kısayol olustur masaüstüne at KESİN ÇÖZÜM.
5 dk öncesine kadar bendede vardı aynı sorun hallettim çözemessen detaylı anlatırım

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Tüm internet tarayıcılarından eklentilere gir 22find tarzı bir eklenti vardır onu kaldır. Ayarlardan başlangıc sayfasını değiştir tüm tarayıcıların daha sonra denetim masasından 22find kaldır. masaüstündeki kısayolları sil ana klasöre gir ordan yeni kısayol olustur masaüstüne at KESİN ÇÖZÜM.
5 dk öncesine kadar bendede vardı aynı sorun hallettim çözemessen detaylı anlatırım

hepsini yaptım

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
önceden yapmıştım anasayfam şimdi de portaldesites oldu onu düzeltemedim hala

Bi ss alırmısın portalın bide tarayıcını ayarlar ve sağ tık yaptıgında özellikler kısmını atarsan çözümünü söyleyebilirim 22find vardı bende ondan kurtuldun seninkindende kurtuluruz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlara girip yan taraftan uzantılara seçip ordan sil diyoruz