22 Find

Konusu 'İnternet Tarayıcıları / Web Browser' forumundadır ve bthnks3 tarafından 25 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Hillet etti bu berbat 22find Allah bunu yapanın belasını versin!

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

firefox kullanıcıları için izlenecek yok; sol üstte ki firefox sekmesinden eklentileri seçioruz. bize yeni bi sayfa açıyor. çıkan sayfadaki eklentiler sekmesine tıklıyoruz ve ekranın sol tarafında ki lanet 22 find eklentisini kaldıra tıklıyoruz. umarım sorununuz çözülür.

3. Luckyfran

Luckyfran Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARkadaşlar tarayıcınızın simgesini sağ tıklayarak özellikler diyoruz daha sonra hedef kısmında şu şekilde bir şey yazıcak ""C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" işte bu yazıdan sonra http.www.22find diye bir adres yazılı bu adresi silmelisiniz..Yani hedefte sadece "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" olmalı bunun harici ne varsa silin düzelicektir..Dİğer browserlar içinde geçerli

4. XyMoX

XyMoX Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bu lanet şey nerden geliyor nasıl geliyor belli değil arkadaş cafede 2-3 pc acık bırakıyorum hiç bir program çalıştırmıyorum deepfreeze var.1 saat sonra bi bakıyorum find 22 her yer :S Nerden indiriyor nasıl geliyor site ip felan olsa yasaklıcam bi bulamadım

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardeş çok basit...firefox,chrome simgelerini sil çöpe at..program files içinden simgelerini tekrar masaüstüne kopyala...çünkü masaüstünde kullandığın o simgelerin hedef yolunu değişiyor o zımbırtı...firefox ve chrome eklentilerine yerleşen 22find ile desk adındaki zımbırtıları da kaldır.çerezleri ve temp klasörünü de temizle...

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tarayıcınızın kısayolundan sağa tıklatıp özellikleri açın,burada karşınıza çıkan kısayol sekmesinden hedef yazan yere 22find yazan bölümü silip yerine google yada hangi arama motorunu kullanıyorsanız adresi yazabilirsiniz,kurtuldunuz.

7. MMXiA

MMXiA Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    22find sistem geri yükleme ile çözülebilr.. diye düşünüyorm bnde.

8. beratltd

beratltd Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar nerden geldiğini buldum JDOWNLOADER ile birlikte geliyor kurulum sırasında dikkat ederek işaretlemeyeceksiniz.

9. adammısınız

adammısınız Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    makinayı kırmama az kaldı bunun yüzünden:mad:

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Buldum Arkadaşlar Chrome da ARAÇLAR kısmından UZANTILAR a girin oradan silin oluyor.

11. dochthor

dochthor Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla oldumu bilmem kapatıp açtım 22find den eser yok
    ne kadar kısayolu silsenizde geri geliyor
    regedit(kayıt düzenleyicisi)'i açın 22find araması yaptırın sisteminizdeki tüm tarayıcıların kısayol açılış satırlarında bu adres kayıtlı tek tek bu satırlardaki adresleri temizleyin temizlerken dikkat edin bu arada başka satırlarda da 22find e ait satırlarda bulacaksınız onlarıda silin şu anda yok pc yi kaç kere açtıysam geri gelmedi şimdilik bakalım

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

En kestirme ve kesin çözüm:
    İe için : Araçlar - internet seçenekleri = anasayfayı değiştirin. Sonra Arama bölümündeki ayarlar kaldırmak istediğiniz arama sağlayıcı ( 22 find ) sağ alt köşede kaldırı tıklayın ve tamam. Unutmadan varsayılan 22 find ise " kaldır" butonu sönüktür. bu yüzden varsayılanı değiştirmelisiniz...

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:biggrin:Novalgine Sen Pc Yeniden Yükledim Diyon YA PC FORMAT MI ATIN

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim de başıma geldi, arkadaşların dediklerini uygularsanız sorun çözülür.

15. CMYK

CMYK Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Bu gibi uygulamalar programlarla beraber geliyor özelleştirerek kurulum yaptığınızda sorun olmuyor ama! bazende istediğiniz programı internetten indirirken bu programlar indirme aşamasında otomatik kuruluyor çok sinir bozucu bir şey örneğin desk365, 22 find ve v9 bunlarla uğraşmak vaktimi alıyor ama rahatlıkla kaldırılabilir.

Nasıl kaldırılacağı ise kendi sayfalarının aldında İngilizce uninstal yada Türkçe kaldır olarak küçük yazı ile belirtilmiş.

Ek program falan kurmanıza gerek yok.

16. arsenik

arsenik Rektör

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    48
    Foxit reader kurulumunda da otomatik olarak ekliyormuş dikkat edin kurulumda tiki kaldırırsanız sorun olmaz.

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar kısayolları kaldırın Bilgisayar c'den yeniden tarayıcı bulun masaüstüne yollayın kısayol olarak oluyor

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

1 - Open Chrome explore
    2 – Click “Customize and control Google Chrome” in the right-top of the page
    3 – Choose Settings ->click “Set pages” link -> delete 22find homepage link -> click “OK”
    4 – Click “Manage search engines”->delete 22find,then click “OK”
    5 – Via “Customize and control Google Chrome->Tools->Extensions” open “Extensions” panel
    6 – Remove “22find”

1 - Açık Krom keşfetmek
    2 - Sayfanın sağ üst "Özelleştir ve kontrol Google Chrome" tıklayın
    3 - Ayarlar seç -> delete 22find anasayfa linki - -> bağlantısı "sayfa Set" düğmesini tıklatın> "Tamam" a tıklayın
    4 - tıklayın "Arama motorlarını yönet" -> delete 22find, ardından "Tamam" a tıklayın
    5 - "Özelleştir ve kontrol Google Chrome-> Araçlar-> Eklentiler" açık "Uzantılar" paneli üzerinden
    6 - "22find" Kaldır
    7 - Restart Krom keşfetmek

sıkıntı çeken varsa eğer geç oldu ama

19. muucit

muucit Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben çözümünü kesin buldum. öncelikle program ekle kaldırdan CheckRun22find_uninstaller"i kaldırın
    daha sonra deskop365 programı varsa kaldırın. internet explorer kısayolunu sağ tıkla özelikler gir hedef explorer+22find yazıyor onu altında programın başlatma yeri yazıyor sorun burda hedef program files olması lazımke başka yeri gösteriyor bende google choreme yüklü değilken sanki yüklüymüş gözüktü hedef değil başlatma yeri yazan yer dosyayı buldum sağ tıladım.Revo Uninstaller Pro programla sildim.gelimiş seçeneği ile taratım ne çıktı ise sildim.22find eser kalmadı çözümü şimdi buldum.hemen paylaşayım dedim. deneyin olursa bu yazıyı paylaşın herkes kurtulsun.

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar çözüm çok basit. Aradaşların anlattıkları işe yaramıyor. Yanlış anlamayın :D ama ben hepsini denedim olmadı sonra şunları uyguladım geçti; Bilgisayar>arama bölümüne ''22Find'' yazın çıkan tüm herşeyi silin bazışeyleri silemeyecektir atla deyin onlara sonra teker tekersilin.

İyi forumlar...

Sayfayı Paylaş