2019'da İPhone 6s Plus alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

halilbatr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
General Mobile telefonumun bozulmasının ardından iphone 7 plus almak istiyorum fakat, fiyatlar malum. 3000-3500 bütçeye uygun 6s plus var ama eski bir telefon. Yine de iphone'a güveniyorum. Alınır mı , alınmaz mı ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
2 senedir kullanıyorum 6S Plus çok memnunum neden alınmasın her şey bütçeye göre ne de olsa.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
General Mobile telefonumun bozulmasının ardından iphone 7 plus almak istiyorum fakat, fiyatlar malum. 3000-3500 bütçeye uygun 6s plus var ama eski bir telefon. Yine de iphone'a güveniyorum. Alınır mı , alınmaz mı ?
O fiyata maalesef 6s plus tercih edilmez bu saatten sonra. İphone 7 Plus'u ithalatçı olarak almayı veya başka bir telefonlara bakmaya çalışabilirsiniz.

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Maalesef 2019 yılında alınmaz. İlla iPhone alacağım derseniz iPhone 7-7 Plus almaya çalışın. Bence o bütçede alınacak Android sizi üzmez.

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
iPhone 7 Plus kullanıcısı olarak söylüyorum artık vakti geçti o telefonun, tabi bu durum 0 telefonlar da var o kadar para kaç senelik teknoloji ye verilmez, ikinci el alırsınız sorun değil 0 değmez. Apple kullanan ve seven birisi olarak android almanızı tavsiye ederim.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,091

Alınmaz, 3000-3500 fiyat aralığındaki android cihazlara bakmanızı tavsiye ederim :)

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Alınmaz illaki Apple olacaksa en 7 olmalı yinede seçim senin.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
3000-3500’e daha iyi alternatifler var

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
O cihazın bir güncellemelik ömrü var. :) gider g7 alınıp keyfine bakılır yada marka önemli ise mate10pro olabilir,asus zen5z kaliteli cihazlar var o dandik 6s plus android olsa 1500-2000 civarı edecek cihaz millet idare ediyor diyor bir heyecanıda yok :D

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
3000 3500 bütçeniz var gidip iphone 6s mi alicaksin iz ciddimisiniz bence ciddi olamazsınız çünkü iphone 8 amazon tr 4100 tl hangisi sizce

---- Mesajlar birleştirildi ----

O cihazın bir güncellemelik ömrü var. :) gider g7 alınıp keyfine bakılır yada marka önemli ise mate10pro olabilir,asus zen5z kaliteli cihazlar var o dandik 6s plus android olsa 1500-2000 civarı edecek cihaz millet idare ediyor diyor bir heyecanıda yok :D
Ayn zerforne 5z var snapdragon 845 galiba iphone 6s alınmaz hadi fiyatı 1000 tl olur yani iphone yani der ben de göder alırım ama fiyatlar çok pahalı ondan alınmaz

Ayn zerforne 5z var snapdragon 845 galiba iphone 6s alınmaz hadi fiyatı 1000 tl olur yani iphone yani der ben de göder alırım ama fiyatlar çok pahalı
https://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Alt%C4%B1n-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B07FXV8746/ref=mp_s_a_1_3?ie=UTF8&qid=1545054937&sr=1-3&pi=AC_SX110_SY165&keywords=iphone&dpPl=1&dpID=41Zof2D8J1L&ref=plSrch&th=1&psc=1 4200 tl kirmizi amazon tr apole garantili bu amazonda taksitli oluyor mu ki onu bilmiyorum ( amazon tr güvenilir dimi absürt bir soru ama yani güvenilir yav o kadar zengin adam amazon)

Son düzenleme:

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Bütçeyi biraz arttırıp mate 10 pro veya s9 gibi premium cihaz kullanmak varken niye 6s plus alasın ki?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
3000 3500 bütçeniz var gidip iphone 6s mi alicaksin iz ciddimisiniz bence ciddi olamazsınız çünkü iphone 8 amazon tr 4100 tl hangisi sizce

Ayn zerforne 5z var snapdragon 845 galiba iphone 6s alınmaz hadi fiyatı 1000 tl olur yani iphone yani der ben de göder alırım ama fiyatlar çok pahalı ondan alınmaz

Ayn zerforne 5z var snapdragon 845 galiba iphone 6s alınmaz hadi fiyatı 1000 tl olur yani iphone yani der ben de göder alırım ama fiyatlar çok pahalı
https://www.amazon.com.tr/Apple-iPh...dpPl=1&dpID=41Zof2D8J1L&ref=plSrch&th=1&psc=1 4200 tl kirmizi amazon tr apole garantili bu amazonda taksitli oluyor mu ki onu bilmiyorum ( amazon tr güvenilir dimi absürt bir soru ama yani güvenilir yav o kadar zengin adam amazon)

Amazon güvenilirde gidip amazon yazan satıcıdan almalısın ve imei numarasını faturaya işlemiyorlar diye biliyorum onu bir sorun çünkü ilerde cihaz çalınır veya imei numaranı kopyalarlarsa hak iddia edememe durumu var. Bunu bir sorun.

halilbatr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aslında aklımda hala 7 plus var fakat fiyat... Sonra 6s plusa kaydı gözüm ama şuan aklımdaki fikir değişti. İos kullanmak istemiştim ama fiyatlardan dolayı yine androide sarılacağım :D . Samsung telefonlara bakacağım.

Son düzenleme:

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
https://www.amazon.com.tr/Apple-iPh...dpPl=1&dpID=41Zof2D8J1L&ref=plSrch&th=1&psc=1 4200 tl kirmizi amazon tr apole garantili bu amazonda taksitli oluyor mu ki onu bilmiyorum ( amazon tr güvenilir dimi absürt bir soru a
Amazon güvenilirde gidip amazon yazan satıcıdan almalısın ve imei numarasını faturaya işlemiyorlar diye biliyorum onu bir sorun çünkü ilerde cihaz çalınır veya imei numaranı kopyalarlarsa hak iddia edememe durumu var. Bunu bir sorun.
Tbi kide amazon qaticidindan alınmalı doğru söylüyorsun o imei konusunu amazon help den dm sen sormak lazım

Aslında aklımda hala 7 plus var fakat fiyat... Sonra 6s plusa kaydı gözüm ama şuan aklımdaki fikir değişti. İos kullanmak istemiştim ama fiyatlardan dolayı yine androide sarılacağım :D . Samsung telefonlara bakacağım.[/QUOTE
Aslında aklımda hala 7 plus var fakat fiyat... Sonra 6s plusa kaydı gözüm ama şuan aklımdaki fikir değişti. İos kullanmak istemiştim ama fiyatlardan dolayı yine androide sarılacağım :D . Samsung telefonlara bakacağım.
Huwai telefonu nasıl kamera 48 mp çıkarmış yaniyani süper ya 48 mp ne demek

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Olabilir email yada bir iletişim numarası ile arayarak sorabilirsiniz bende bu bilgileri 8plus cihaz yorumlarında gördüm.

talhaturkdogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

2019'da iphone 6 alınırmı şeklinde video çektim. Haftaya da 6s için aynı formatta paylaşacağım. Hatalarım varsa affedin lütfen yeniyim.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
demode oldu artık para etmez 8, 10, 10s, 10r varken dalga geçerler...

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
3500 ile harika bir oneplus 6 alınabilir. :) Bilen insan samimi ise dalga geçebilir. Bunu aşağılamak olarak algılamamak lazım.

Bu arada konu sanki biraz bayatlamış gencolar.^^

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
demode oldu artık para etmez 8, 10, 10s, 10r varken dalga geçerler...
Saçmalamayın 6s kullanıyorum hiç dalga geçen olmadı.

Bence alınır ama imkanınız varsa en az 7-7 plus almanızı öneririm.
Ben 6s aldım ama şuan keşke 6s plus alsaydım diyorum :D bence baya götürür.
Bu arada tek güncellemelik ömrü kaldı diyolar da şuan ios 12.1 miydi işte o tarz sürümler aldı bide 13 alsa yeteceğini düşünüyorum, ios9.3.5 li ipad minim (5 seneden fazladır benleydi) hala 270 tl ediyordu. geçen aylarda sattım ve hala bir sürü uygulama destekliyordu.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892
Alınır.Siz buradakilere bakmayın.Bende 6s var gayet iyi kamerası olsun oyun performansı olsun.Tek eksisi gece karanlık çekiyor ama lambalı bir yere geçince güzel çekiyor.İOS deneyimlemek için en uygun cihaz bence.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261

Bu arada tek güncellemelik ömrü kaldı diyolar da şuan ios 12.1 miydi işte o tarz sürümler aldı bide 13 alsa yeteceğini düşünüyorum, ios9.3.5 li ipad minim (5 seneden fazladır benleydi) hala 270 tl ediyordu. geçen aylarda sattım ve hala bir sürü uygulama destekliyordu.
ölmüş haberin yok... satmaya kalksan anlarsın... kasmaya başladığında ne yapacaksın?

Reaksiyon puanı
892

İos 14 de alacak?

ölmüş haberin yok... satmaya kalksan anlarsın... kasmaya başladığında ne yapacaksın?
Kasma gibi bir sorun olacağını sanmıyorum.Android ile karıştırmayın.

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İos 14 de alacak?

Kasma gibi bir sorun olacağını sanmıyorum.Android ile karıştırmayın.

Güncelleme bittimi watsapp bile zor çalışır hele birde o bataryası felaket 1 seneye pişman eder. Daha güçlü android cihazlar varken alınmamalı.

Reaksiyon puanı
892
Güncelleme bittimi watsapp bile zor çalışır hele birde o bataryası felaket 1 seneye pişman eder. Daha güçlü android cihazlar varken alınmamalı.
O telefon en aşağı 3 sene gidecek donanımda.Tabi mi8 daha alınabilir bunu da belirtmek gerek sd845 ile tokatlar(Alınır tabii ki ama mi8 almanız daha iyi olacaktır diyelim alacak olana)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
O telefon en aşağı 3 sene gidecek donanımda.Tabi mi8 daha alınabilir bunu da belirtmek gerek sd845 ile tokatlar(Alınır tabii ki ama mi8 almanız daha iyi olacaktır diyelim alacak olana)

Benim kastımda artık alınmaması yönünde o konuda hemfikiriz ama 3 yıl 6s gitmez diye düşünüyorum çünkü apple tepkiler üzerine yazılıma yüklenmeyi azalttı ama ilerde marka itibarı için bir ana güncelleme ile çöpe çevirecektir 6s/7/8 serisini hani derler ya tarih tekerrürden ibaret diye bu olacak adamların satışları düştü bunu ancak 6 serisi kasa cihazları vurarak düzeltir. Kim alacak o pahallı cihazları dersen dünya genelinde türkiye kadar pahallı değil telefonları adamlar eskileri bitirip kullanıcıya ya yeni iphone al yada git androide diyecek neden dersen apple'ın ihtiyacı olan müşteri itunes,ibook,appstore gibi hizmetlere para verecek müşteri. Kalkıp bir telefon alıp 5 sene apple'la işi olmayan müşteriyi salladıklarını düşünmüyorsun herhalde? :)