2019 yılında ıphone 7 alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce alınır mı ?

• evet

• hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Kryptox

Üyecik
Merhabalar bu konu da çok fazla ikilem yaşandığını gördüm ve sorular için basit ama faydalı olabilecek bir video hazırladım sizce hala alınır mı ? , iyi seyirler

Cvnmrt

Asistan
Alınmaz o fiyata alınabilecek iyi bir cihaz ile android'e geçince iyi ki geçmişim diyeceksiniz

Webhead

Profesör
Merhabalar bu konu da çok fazla ikilem yaşandığını gördüm ve sorular için basit ama faydalı olabilecek bir video hazırladım sizce hala alınır mı ? , iyi seyirler
Bence alınmaz Tolga abinin tabiri ile telefon tam bir çerçeve imparatorluğu 4000 tl'ye ben ekran gövde oranı düşük tasarım olarak geri kalmış üstünden 3 sene geçmiş olan son 1 tane güncelleme hakkı kalmış bir telefona o kadar para vermem üzgünüm ama benim sokağa atacak param yok İPhone 7 fiyatına ben
Mİ9T Pro
OnePlus 6T veya 7
Galaxy S10
Huawei P30
Oppo Reno Z alabilirim seçenek çok
edit: 2017'de 5s'ten geçmek istediğim telefon buydu şimdi tekrar bakıyorum da iyiki babam alamamış diyorum zaten o zamanlarda alacak durumumuz yoktu şuanda alacak durumum olsa listelediğim telefonlardan Mİ9T Pro veya OnePlus 7 alırdım
edit: İPhone'un bence artık bir albenisi kalmadı artık benim ilgimi gram çekmiyor

stat counter