2019-2020 Sezonu Futbol Muhabbet Başlığı

Bu Sezon Şampiyon Kim Olur

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,172
Bu sezon maç ve transfer yorumlarınızı bu başlıktan belirtebilir ve forum kuralları çerçevesinde tartışabilirsiniz arkadaşlar. Hepinize iyi forumlar dilerim.

Not:Anketteki oyunuzu 90 gün içinde istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

ANTERAS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kesinlikle Falcao RVP bir kumar. Türk takımlarının şu anda oyuncu avına ihtiyacı var.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Falcao yılda 20 gol atsa bile olmaması gereken bir transferdir fakat GS taraftarı bunu göremiyor. İşin mali kısmı çok ağır adam 3 yılda en azından 20m$ kazanacak bonuslarla beraber. Aynı durumu biz RVP zamanı yaşadık o zamanda ben istememiştim şimdi cezası çekiliyor. Bizde sol bek alamadık bakalım ne olacak. Kolarov gelseydi çok farklı bir hava katardı takıma.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Transferler çok iyi. Artık Şampiyon olabileceğimize inanıyorum.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Falcao, GS’nin bütçesini biraz zorlayacak ama şampiyonluk olasılığı artacak.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Alanyaspor dikkate değer bir takım, bakalım gelecek hafta Fenerbahçe karşısında nasıl bir sonuç elde edecek. Geçen seneki Medipol Başakşehir'in yarattığı etkiyi yaratma potansiyeli var sanki. :)

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Falcao yılda 20 gol atsa bile olmaması gereken bir transferdir fakat GS taraftarı bunu göremiyor. İşin mali kısmı çok ağır adam 3 yılda en azından 20m$ kazanacak bonuslarla beraber. Aynı durumu biz RVP zamanı yaşadık o zamanda ben istememiştim şimdi cezası çekiliyor. Bizde sol bek alamadık bakalım ne olacak. Kolarov gelseydi çok farklı bir hava katardı takıma.
Sorma usta kolarov elzem bir transferdi. Falcao kısmına gelince bizim RVP transferi gibi olacağını düşünüyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Fenerbahçe diyenlere gülüp geçiyorum buradan.. :)

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Her sene aynı terane.. Sezon sonunda da ağlarlar TFF hakem diye.. Bu kuşlar hep böyle

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Valla benim yöneticim "VAR kayıtları elimde açıklarsam pişman olursunuz" dese bende ağlamazdım hakemler diye :D Ayrıca geçen yıl ismini anmak istemediğim o iki hakem neden zorla bir anda emekli edildi diye de sorarlar adama.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Falcao parasini cikartacak champions league de

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Falcao parasini cikartacak champions league de
Çıkarmaya çıkarır ona diye bir şey yok da demek istediğim şu. Şuan bütün Türk kulüpleri kur değerleri ve kötü yönetim sebebiyle zor zamanlar yaşıyor ve 3 büyüklerden borcu en az olan Galatasaray'ın bile 350M€ civarı bir borcu bulunuyor. Doğru transfer politikaları ve CL gibi yerlerden gelen o değerli paralarla borçlar kapatılmalı yoksa bu borçlar sittin sene bitmez bizim kulüplerimizde.

DuranCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
sol bek ara transfer döneminde alınır reis alınacak kişinin kolarov olacağını sanmam şahsen rizenin sol beki meljnakı isterim ben onun dışında kadromuz sağlam oynadığımız futbol bu yıl çok zevk veriyor izlerken şampiyonuz inşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nisan'da şampiyon olmayalı bayağı oldu. Bu sene bence o sene. :)
inşallah kral geliyoruz gümbür gümbür :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorma usta kolarov elzem bir transferdi. Falcao kısmına gelince bizim RVP transferi gibi olacağını düşünüyorum.
rvp bence kötü değildi adam tam performansıyla oynamadı bile falcao yanından geçemez onun

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Daha konuşmak için çok erken ama oynanan futbol beni de umutlandırıyor. Özellikle Muriqi çok iyi transfer. 1-2 yıl içinde sakatlık yaşamazsa en az 30-35M$ civarından satılır.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Senin dediğin 30-35 milyon euro imkansız türkiyede bir oyuncuyu 30 milyona satmak imkansız gibi birşey bir futbolcu Türkiye de oynayınca değeri Avrupa ya göre daha düşük oluyor ama mesela muriqi premier league de falan oynasa 25-30 eder

DuranCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Daha konuşmak için çok erken ama oynanan futbol beni de umutlandırıyor. Özellikle Muriqi çok iyi transfer. 1-2 yıl içinde sakatlık yaşamazsa en az 30-35M$ civarından satılır.
ileri dörtlü ve orta sahamızda güzel defansımızda biraz sıkıntı var sadık ve serdarı devre arası yollamalıyız bence çünkü adil ve zankadan forma alamazlar adil rami daha oynamadı nasıl etki yapar bilemem ama zanka sağlam transfer gibi görünüyor inşallah yanıltmaz

Son mesajlar