2019-2020 Sezonu Futbol Muhabbet Başlığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bu Sezon Şampiyon Kim Olur

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket şu zamanda kapanacak: .

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Bu sezon maç ve transfer yorumlarınızı bu başlıktan belirtebilir ve forum kuralları çerçevesinde tartışabilirsiniz arkadaşlar. Hepinize iyi forumlar dilerim.

Not:Anketteki oyunuzu 90 gün içinde istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

ANTERAS

Üyecik
Kesinlikle Falcao RVP bir kumar. Türk takımlarının şu anda oyuncu avına ihtiyacı var.

Görkem Say

Suç, toplumun fazla anlayışından çoğalmıştır.
Yönetici
Super Moderator
Falcao yılda 20 gol atsa bile olmaması gereken bir transferdir fakat GS taraftarı bunu göremiyor. İşin mali kısmı çok ağır adam 3 yılda en azından 20m$ kazanacak bonuslarla beraber. Aynı durumu biz RVP zamanı yaşadık o zamanda ben istememiştim şimdi cezası çekiliyor. Bizde sol bek alamadık bakalım ne olacak. Kolarov gelseydi çok farklı bir hava katardı takıma.

AlteredTech

Profesör
Falcao, GS’nin bütçesini biraz zorlayacak ama şampiyonluk olasılığı artacak.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Alanyaspor dikkate değer bir takım, bakalım gelecek hafta Fenerbahçe karşısında nasıl bir sonuç elde edecek. Geçen seneki Medipol Başakşehir'in yarattığı etkiyi yaratma potansiyeli var sanki. :)

bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Falcao yılda 20 gol atsa bile olmaması gereken bir transferdir fakat GS taraftarı bunu göremiyor. İşin mali kısmı çok ağır adam 3 yılda en azından 20m$ kazanacak bonuslarla beraber. Aynı durumu biz RVP zamanı yaşadık o zamanda ben istememiştim şimdi cezası çekiliyor. Bizde sol bek alamadık bakalım ne olacak. Kolarov gelseydi çok farklı bir hava katardı takıma.
Sorma usta kolarov elzem bir transferdi. Falcao kısmına gelince bizim RVP transferi gibi olacağını düşünüyorum.

Görkem Say

Suç, toplumun fazla anlayışından çoğalmıştır.
Yönetici
Super Moderator
Falcao parasini cikartacak champions league de
Çıkarmaya çıkarır ona diye bir şey yok da demek istediğim şu. Şuan bütün Türk kulüpleri kur değerleri ve kötü yönetim sebebiyle zor zamanlar yaşıyor ve 3 büyüklerden borcu en az olan Galatasaray'ın bile 350M€ civarı bir borcu bulunuyor. Doğru transfer politikaları ve CL gibi yerlerden gelen o değerli paralarla borçlar kapatılmalı yoksa bu borçlar sittin sene bitmez bizim kulüplerimizde.

DuranCan

Üyecik
sol bek ara transfer döneminde alınır reis alınacak kişinin kolarov olacağını sanmam şahsen rizenin sol beki meljnakı isterim ben onun dışında kadromuz sağlam oynadığımız futbol bu yıl çok zevk veriyor izlerken şampiyonuz inşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nisan'da şampiyon olmayalı bayağı oldu. Bu sene bence o sene. :)
inşallah kral geliyoruz gümbür gümbür :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorma usta kolarov elzem bir transferdi. Falcao kısmına gelince bizim RVP transferi gibi olacağını düşünüyorum.
rvp bence kötü değildi adam tam performansıyla oynamadı bile falcao yanından geçemez onun

stat counter