2018 yılında hangi konsol alınmalı?

2018 de hangi konsol alınmalı

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Ata.ata.1.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selamlar, Uzun zamandır aklımda konsol alma fikri vardı. Şimdi size başlıktaki soruyu soruyorum. Maalesef konsolu bu sene alamam en erken 2018'in ikinci yarısı gibi alabilirim. O kadar bekledikten sonra ps4 pro almalı mıyım? Yoksa başka bir konsola (Xbox one x) mı yönelmeliyim? Bu alacağım ilk konsol olacak ama daha zaman var sizce beklemeli miyim başka bir konsolu yoksa seneye ps4 pro mu almalıyım?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Her ne kadar ben xbox x e oyumu kullanmışta olsam diyeceğim o ki arkadaş çevren nerede ise onu al yok etrafımda konsol oyuncusu yok tekim dersen iki cihazda seni mağdur etmez derim

Ata.ata.1.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her ne kadar ben xbox x e oyumu kullanmışta olsam diyeceğim o ki arkadaş çevren nerede ise onu al yok etrafımda konsol oyuncusu yok tekim dersen iki cihazda seni mağdur etmez derim
Teşekkürler, büyük ihtimal yine arkadaş grubuna göre hareket edicez ama hayırlısı bakalım

badb0y06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ps5 i beklemeyeceksen Ps4 pro tavsiye ederim. Birde oynayacağın oyunlara göre karar vermen daha mantıklı olur

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Herkese selamlar, Uzun zamandır aklımda konsol alma fikri vardı. Şimdi size başlıktaki soruyu soruyorum. Maalesef konsolu bu sene alamam en erken 2018'in ikinci yarısı gibi alabilirim. O kadar bekledikten sonra ps4 pro almalı mıyım? Yoksa başka bir konsola (Xbox one x) mı yönelmeliyim? Bu alacağım ilk konsol olacak ama daha zaman var sizce beklemeli miyim başka bir konsolu yoksa seneye ps4 pro mu almalıyım?

Moderatörümüzün verdiği bilgiye katılıyorum. Her ikisinide kullanabilirsiniz fakat arkadaş çevreniz alacağınız konsolu bilmiyorsa/sevmiyorsa birlikte oynayamazsınız :) Bu yüzden birazda arkadaş çevrenize göre seçim yapmanızı öneririm.