2018-2019'da Şampiyon Sizce Kim Olacak?

2018-2019'da Şampiyon Sizce Kim Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    85

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
beşiktaş-logo.png
fenerbahce.png
galatasaray.png

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Kadro derinliği uzun vadede önem kazanır; nitekim transfer sezonu devam ediyor, takımlarda gidenler/gelenler olabilir. Kimin şampiyon olacağı konusunda yorum yapmak için henüz çok erken.

Reaksiyon puanı
5,172
Galatasaraya dair tüm ümitlerimi yitirdim. Bu yıl kupa fenere kalacak gibi...

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Belki Ali Koç bir fark yaratır.

ozcnizzet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Cevaplaması zor ben fenerin geçen yıldan ekstra bir şey yapabileceğini sanmıyorum forvetleri yok, son şampiyon içinde akhisar maçına bakarak yorum yapmak çok basit kaçar bir kıstas olarak düşünmüyorum. Diğer takımlar adına beşiktaş çok kan kaybetti, başakşehir ve trabzon güçlü durumda.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Şuan ki form durumu ve gerçekleştirdikleri transferlere göre; şampiyon olma şansı yüksek olan takımlar sırasıyla Başakşehir, Fenerbahçe ve Beşiktaş.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Konu düzenlenerek, anket eklenmiştir. Lütfen katılım sağlayalım.. :)

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Trabzonspor, bu sene üst sıraları zorlayacaktır ama şampiyon olabilir mi bilemiyorum. Malum, üst akıl izin vermeyebilir.

Fenerbahçe, borçlarıyla uzun bir süre uğraşacak ve bu çöp kadroyla bu sene de şampiyon olamayacaktır. Seneye, gençlerle ve çöplerden arındırılmış sağlam bir kadroyla şampiyon olacaktır.

Galatasaray, şampiyonlar liginde averaj takımı olduktan sonra, lige adepte olamayacak ve ligten kopacaktır.

Beşiktaş, şampiyon falan olamayacak. Şenol Güneş, sezon sonu gönderilecek ve hakkını verdiği tiyatroculuğu ile güzel bir iş bulacaktır. Fikret Orman, tiner yuvası açacak ve mutlu mesut bir hayat sürecektir. Jimnastik kulübü, böylelikle tarihin kara sayfalarına gömülecektir.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Trabzonspor, bu sene üst sıraları zorlayacaktır ama şampiyon olabilir mi bilemiyorum. Malum, üst akıl izin vermeyebilir.

Fenerbahçe, borçlarıyla uzun bir süre uğraşacak ve bu çöp kadroyla bu sene de şampiyon olamayacaktır. Seneye, gençlerle ve çöplerden arındırılmış sağlam bir kadroyla şampiyon olacaktır.

Galatasaray, şampiyonlar liginde averaj takımı olduktan sonra, lige adepte olamayacak ve ligten kopacaktır.

Beşiktaş, şampiyon falan olamayacak. Şenol Güneş, sezon sonu gönderilecek ve hakkını verdiği tiyatroculuğu ile güzel bir iş bulacaktır. Fikret Orman, tiner yuvası açacak ve mutlu mesut bir hayat sürecektir. Jimnastik kulübü, böylelikle tarihin kara sayfalarına gömülecektir.
Adam gibi yorum yapsana sen adamın canını sıkma burada çok bilmiş gibi yazmışsın ne sanıyorsun sen kendini kimsin sen?

deter1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Benim düşüncem Galatasaray. Galatasaray takımı öyle bir takımki ŞL'ye gitmesine rağmen çok rahatlıkla lig maçlarına çıkabilir ikisini bir arada götürebilir. kadrosu genişlemeye başladı geçen sene olsa aynı şeyi söyleyemezdim yeni genç yetenekler yunus akgün ozan kabak gibi oyunculara sahip bunun yanında kanat alternatifleri forvet alternatifi bulunuyo defansta çok büyük sıkıntı olmasına rağmen bence şampiyon bitirir bu sene Galatasaray

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Geçen sezon o kadroyla 3 puan farkla Galatasaray şampiyon olabildiyse bu sezon pek şans tanıyorum :) Geçen sezon Galatasaray şampiyon olacak dedim ki kadrolara bakınca pekte sürpriz olmadı ama bu sezon benim favorim Fenerbahçe. An itibariyle en iyi kadro hala Galatasaray'da fakat Fenerbahçe'yi bu yolda çok daha avantajlı görüyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu biraz benim dikkatsizliğimden kaynaklanıyor. Ancak düzeltme yapılmıştır. :)
BEŞİKTAŞ' ım şampiyon olacak bu sene. AYRICA BEŞİKTAŞ' ımızın armasında 2 değil 3 yıldız var LÜTFEN düzeltin bu durumu.

Emirhanxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya Beşiktaş Ya da Galatasaray
Ssrı Kırmızılılar ara transfer döneminde forvet transfer etmeli fakat gruptal çıkılırsa şampiyonluğa oynamazlar bence

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Fenerbahçe olsun isterim
Ama zor...

Melikeay

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Bence fatih terim etkisi olucak yine ligi çok iyi tanıyan ve domine eden bir teknik direktör bu yüzden bu senede fatih terim şampiyon olur.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Bir galatasaraylı olarak hiç birinin şampiyon olmasını istemem. Herifler artık gram zevk vermiyor. 3 yıl önce her maçı kesintisiz izlerken , gol atıldığında sevinirken artık hiç bir sevgim kalmadı.

Son mesajlar