2018-2019'da Şampiyon Sizce Kim Olacak?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

2018-2019'da Şampiyon Sizce Kim Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    85

Ben Kenobi

Dekan
Adam bunca yaşına gelmiş, Avrupa kupaları da dahil bunca kupa kaldırmış, şampiyonluk sevincinde sanki ilk kupası gibi coşkulu, hırslı, azimli ve motivasyonlu, işte başarının sırrı budur.

71440

Mesaj otomatik birleştirildi:

:D

Son düzenleme:

Ben Kenobi

Dekan
Fatih Terim 10 maç, yardımcıları 11 maç ceza almış, 3 büyükler içerisinde en çok aleyhine en az lehine penaltı verilen, 15 puanı hakemler tarafından doğranmış bir Galatasaray var.
Karşıda ise hiçbir oyuncunun kırmızı kart dahi görmediği, sadece 1 kez aleyhine penaltı verilmiş bir takım var.
Buna rağmen kazanılmış bir şampiyonluk var.

Galatasaray hakemler tarafından lime lime doğranırken 17 kulüp bir bildiri yayınladı ve hakemler de insandır, onlar da hata yapabilir diyerek herkes altına imzasını attı.
Zaten yöneticiler onurlu olsaydı bu imzaları atanlar sezon sonuna kadar artık ağızlarına hakem sözcüğünü almazlardı ama şimdi herşeye rağmen Galatasaray şampiyon olunca hakemler yine kötü oldu.
Bunları geçiniz efendim.

Buralar eskiden hep dutluktu. :D
71447

Bülent bey

Üyecik
Geçen sezon o kadroyla 3 puan farkla Galatasaray şampiyon olabildiyse bu sezon pek şans tanıyorum :) Geçen sezon Galatasaray şampiyon olacak dedim ki kadrolara bakınca pekte sürpriz olmadı ama bu sezon benim favorim Fenerbahçe. An itibariyle en iyi kadro hala Galatasaray'da fakat Fenerbahçe'yi bu yolda çok daha avantajlı görüyorum.
En iyi kadro olması önemli değil hangi takımın kadrosu lige erken alışırsa o götürür diye düşünüyorum ama keşke fener şampiyon olsa

Leand

Dekan
Türk hakem ne işe yarıyor herzaman bununla ilgili kavga çıkıyor
Galatasaray bu konu ile ilgili sezon ortasında gerekli tepkiyi verdiğinde ilk sırtından vuran fb olmuştu ;) sonra klasik ağlamalar filan. Asıl oyuncu aziz başkanı göndererek hata yaptınız dublörü durumu kurtaramıyor..

stat counter