2017'de Çıkacak Telefonlardan Hangisini Alırdınız ?

Hangi Amiral Gemisini Alırdınız ?

• iPhone 8

Kullanılan: 9 20.5%
  • Samsung Galaxy S8 / S8 Edge

Kullanılan: 16 36.4%
  • LG G6

Kullanılan: 2 4.5%
  • Xiaomi MI7

Kullanılan: 4 9.1%
  • HTC 11

Kullanılan: 7 15.9%
  • Diğer .

Kullanılan: 6 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    44

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Merhaba SDN Forum ailesi . 2017'de çıkacağı söylenen telefonlardan alabilecek olsanız hangisini alırdınız? Neden? Anketimize katılmayı ve nedenini yazmayı unutmayın!
Belli oldu sd 835
a10 bi kademe daha düşük işlemci
İ8 v note 8

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
HTC 11 almak isterim ama bir yandan da yeni iphone'u merak ediyorum 7 kullandım Hoşuma gitti ekranını beğenmesemde telefon güzeldi.Gerçi iPhone almak artık bana Saçma geliyor alacaksın bir Güncelleme gelecek çöp olacak duzeltsinler diye bekleyeceksin nerede stabilitesi şusu busu?Amcam 6s kullanıyordu mesela iOS 10'du cihaz dokunmatiğin basmamasından ve home tuşunun algılamamasından servise gitti ve bu adam yıllarca iPhone kullandı.5 vardı sattı 6 Aldı ondan itibaren sorunlar başladı ki gerçekten de iPhone Alıp bir daha bir daha sorunlarlarla uğraşmak istemem.

Reaksiyon puanı
25
o kadar paraya hep fuzuli özellikler. smart tv özelliklerinin eklenmesi lazım.mesela telefonda 3d video izleme,dahili uydu alıcısı net bağlantısı olmadan digital kanaları izleyebilme ..vs özellıkler eklenmesi lazım.yoksa 10 gb ram olsa ne yazar
Televizyon değil ki bu. 3D koysan satar ama enerji tüketimi yüksek oldumu satması zor gibi.
--- Gönderi Güncellendi ---
S8 baya hoş olmuş.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Microsoft Surface' ler sonbahar' da geliyor. Keza Nokia' da çıkartıyor. Müthiş kapışmalar olur.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Microsoft Surface' ler sonbahar' da geliyor. Keza Nokia' da çıkartıyor. Müthiş kapışmalar olur.
İkisindende ümidim yok sanırım yine çıkarıp desteği çekerler nasılsa kar yaptım düşüncesinde olurlar:(

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
İkisindende ümidim yok sanırım yine çıkarıp desteği çekerler nasılsa kar yaptım düşüncesinde olurlar:(

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757

Microsoft Surface' ler üzerinde baya çalışıyor ve önemsiyor. Nokia zaten android çıkartacak. Birinden sistem diğerinde kalite var. Microsoft Surface' ler ile başarıyı yakalayamazsa piyasadan mobile bazında tamamen çekilirler, mobile' nin kepenklerini kapatırlar. Ama Nokia başarıyı yakalar diyorum.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Microsoft Surface' ler üzerinde baya çalışıyor ve önemsiyor. Nokia zaten android çıkartacak. Birinden sistem diğerinde kalite var. Microsoft Surface' ler ile başarıyı yakalayamazsa piyasadan mobile bazında tamamen çekilirler, mobile' nin kepenklerini kapatırlar. Ama Nokia başarıyı yakalar diyorum.
Umarım dediğin gibi olur.:)

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Nokia dan bu sene beklentilerim var. Bir duyuru sonrası çok yüksek oranda satış oranı yakalamış.

Bana olmasa da eşe dosta samsung s3 yerine alınabilir gibi görünüyor.

Reaksiyon puanı
2
s8 Baya Hoş Görünüyor En mantıklı seçenek s8 gibi duruyor... Ama Lg g6 nın Bataryası fazla tutulup 2 k yaparlarsa hoş olur ama g3 g4 teki gibi 2 k ekrana 3000 mah batarya koyarasn olucağı bu 7 saat zor duruyordu ekrandan dolayı....

eren_3425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Android ve Note serisi seven biri olarak ben Note 8 beklerdim ama bu yıl Apple 10. yıla özel Iphone 8 de güzel süprizler yaparsa düşünülebilir plus modeli.

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
İosta iphone 8 androidde note 8

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Şu yeni gelicek telefonları hemen almayında batarya sorunu oldu bildiğiniz üzere.. Ip8 gelecegini aslında ben sanmıyorum okadar 10.yıl filan dendi ama fikrim çizgisinden gider.