2016 Tarihin de çıkmamış oyunda ban yiyen tek insan olabilirim! GTA görünümlü Red Dead Redemption 2

Bu Durumda Ne Yapmalıyım?

• Önerimi Cevap Olarak Veriyorum.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

kubilaysolmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2016 Tarihin de ÇIKMAMIŞ OYUNDAN BAN YİYEN TEK İNSAN OLABİLİRİM!

Merhabalar Ben Kubilay Solmaz,

Red Dead Redemption 2 adlı oyundan DECEMBER 23, 2016 tarihin de ban yemiş gözüküyorum fakat GTA 5 oyunundan herhangi bir hile kullanmadan ban yedim. biliyorsunuz ki gta 5 in ban atma sistemi o tarihler de 1 hafta 1 ay 2029 ve sınırsız şeklindeydi 1. kez ban yedikten sonra herhangi bir hile kullanmadım fakat bu ban onların bana attığı geri dönüşümler de Red Dead Redemption 2 olarak gözüküyor işin komik yanı oyunun lansmanı o sıralar yeni yeni yapılıyor du ÇOK DEĞİŞİK DUYGULAR İÇERİSİNDEYİM.

MISTAKE BAN!

Rockstar Support

Rockstar Support

Screenshot
Screenshot

Mete Miyav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Rockstar Games,kimse 3. Parti Hile Programları kullanmadığı sürece kimseye gereksiz yere Ban atmaz.Küfür vb. ettiysende ban yemiş olabilirsin.

ardamatt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rockstar Games,kimse 3. Parti Hile Programları kullanmadığı sürece kimseye gereksiz yere Ban atmaz.Küfür vb. ettiysende ban yemiş olabilirsin.
Malesefki atıyor ben oyun ilk çıktığı sıralarda oyundaki arkadaşıma ''nerde yaşıyorsun'' sorusunu sordum arkadaşım demek bile istemediğim kişi beni tacizden şikayet etmiş e tabi bende 2032 ye kadar banlandım -_-