2016 model 1500 TL'ye telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

blackpower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondan bekletıntım 1 gunu cıkarsın tasarımı ıyı olsun
G4 Tasarımı fena degıl ama sarj omru sıkıntı olurmu
S6 Bundada aynı sıkıntı gunu cıkartırmı
N4 Ekran cok buyuk cepımde sıkıntı cıkarmı
Z3 PLUS Gunceleme alırmı
P1 pil omru harıç pek hoşuma gitmedş tasarımı fln
Sizce hangısını tercıih etmelıyım

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
N4 Cebimde sıkıntı çıkarmıyor sadece spor yaparken biraz engel oluyor onun dışında memnunum tavsiye ederim.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
G4 bir günü çıkarır tabi bu nasıl kullandığına bağlı...Bataryada problem olursa zaten arkası çıkıyo değişirsin...

ob_oguzhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sony'ler iyidir servise göndermeden önce şarjım çok iyi gidiyordu, yetiyordu yani.
Tasarım konusunda siyahını alırsan eğer kulağına götürdüğünde CEO havası katıyor :)

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hocam öyle bir başlık açmışsınız ki sanki başlık "bana A5(2016) modelini önerin" diye bağırıyor :) lakin biz 2016 A serisinin gpu'sunu yetersüz bulduğumuz için önermiyoruz. Eğer oyun oynuyorsanız sıkıntı çıkar ancak sosyal medya için kullanacaksanız 'iş görür'

Note4 öneririm. Cebe sığmıyor hikayesi, dediğim gibi sadece hikaye. Tabi cebinizin boyu da önemli :D

Z3+ iyi bir model bu cihaza da yönelebilirsiniz.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
bence 1500 tlye şuan alınası hiçbir telefon yok ithalatçı garantisi topuna da girilmez note 5 2000 tl altına düştüğünde onu al derim

blackpower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam öyle bir başlık açmışsınız ki sanki başlık "bana A5(2016) modelini önerin" diye bağırıyor :) lakin biz 2016 A serisinin gpu'sunu yetersüz bulduğumuz için önermiyoruz. Eğer oyun oynuyorsanız sıkıntı çıkar ancak sosyal medya için kullanacaksanız 'iş görür'

Note4 öneririm. Cebe sığmıyor hikayesi, dediğim gibi sadece hikaye. Tabi cebinizin boyu da önemli :D

Z3+ iyi bir model bu cihaza da yönelebilirsiniz.
Bence samsung ara modelerı alınmaz o yuzden yazmadım

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Kardeşim eğer çok video çeken birisi değilsen g4 al. 200 liran kalır 100 lirasıyla da bir ekran koruyucu veya kılıf al kalan 100 lirayla da git paşalar gibi yemek ye karnını doyur. Ben böyle yapardım.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
note 4 cebe sığmıyor diyenlere sorum acaba biz bu telefonu sırtımızda mı taşıyoruz, dar pantolon giyen birisi değilseniz hiçbir sıkıntı çıkartmaz

pazzaras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bencede N4 Şuanda Samsung un yapmış olduğu Amiral cihazlardan en kralıdır.Hiç düşünmeden N4 al derim

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Kardeşim eğer çok video çeken birisi değilsen g4 al. 200 liran kalır 100 lirasıyla da bir ekran koruyucu veya kılıf al kalan 100 lirayla da git paşalar gibi yemek ye karnını doyur. Ben böyle yapardım.
ithalatçı güven olmuyor

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Telefondan bekletıntım 1 gunu cıkarsın tasarımı ıyı olsun
G4 Tasarımı fena degıl ama sarj omru sıkıntı olurmu
S6 Bundada aynı sıkıntı gunu cıkartırmı
N4 Ekran cok buyuk cepımde sıkıntı cıkarmı
Z3 PLUS Gunceleme alırmı
P1 pil omru harıç pek hoşuma gitmedş tasarımı fln
Sizce hangısını tercıih etmelıyım

Merhaba,

Bu fiyat bandinda pil suresi olarak 1 gunu ( sabah 8- gece 12) cikaran tek urun lenovo vibe p1. Bunun disinda baska bir urunle sadece kullanmdan gece 12 leri gorursunuz. Eger bir urun sabah 8'den aksam 8'e pili %20 kaldiysa birkere sarja takarsin gunu tamamlarsin. Cogu telefon aktif kullanimda bu sureleri veriyor. Kimisi 1 saat fazla kimisi 1 saat az. Bu noktada baktigimizda en onemli kriteriniz pil ise kesinlikle lenovo vibe p1 tercih etmelisiniz. Ama ben olsam orta segment bir islemci ile gelen orta segment lenovo vibe p1 almak yerine samsung note 4 alirdim. Cunki note 4 sabah 8den aksam 8e %20 pil kaliyor. Tabi bu aktif kullanimda. Yani ben bu surenin iyi oldugu kanaatindeyim. Daha fazlasi icin vibe p1 veya samsung s7 edge almaniz gerek. Bence note 4 bu fiyat bandinda iyi bir urun. Hem sundugu exynos 5433 islemcisi ile oyunlarda lg g4'deb daha iyi bir performans sergiliyor hem pil suresi oldukca iyi, diger ozellikleride 3gb ram 32gb rom 2k ekran gibi oldukca fiyatinin hakkini veren bir model.

Lg g4 modeli ekran ve kamera konularinda note 4 den daha iyi fakat onda pil konusunda note 4 un gerisinde. Performans olarak gundelik kullanimda note 4 ile ayni performansta, oyun konusunda 1 puan gerisinde.

Samsung s6 modeli aralarindakk en guclu cihaz. Exynos 7420 cok guclu bir islemci. Guc kullanimi, termal sonuclari, performansi tavan bu fiyat bandinda. Fakat her ne kadar az guc tuketsede s6'nin pik performansini olumlu yonde etkileyemedi cunki hem batarya kapasitesi kucuk hemde 2k ekran guc tuketimine super amoled olsada olumsuz yonde etki ediyor. S6 aralarindaki en iyi model ama onunda pil performansi kotu. Hatta 3 model icinde en kotu pil performansina sahip ne yazikki.

Ozetle ben bir power bank alir sarj sorununu gideririm derseniz samsung s6 tavsiye ederim. Yok power bank tasiyamam derseniz o zaman tavsiyem samsung note 4.

blackpower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Bu fiyat bandinda pil suresi olarak 1 gunu ( sabah 8- gece 12) cikaran tek urun lenovo vibe p1. Bunun disinda baska bir urunle sadece kullanmdan gece 12 leri gorursunuz. Eger bir urun sabah 8'den aksam 8'e pili %20 kaldiysa birkere sarja takarsin gunu tamamlarsin. Cogu telefon aktif kullanimda bu sureleri veriyor. Kimisi 1 saat fazla kimisi 1 saat az. Bu noktada baktigimizda en onemli kriteriniz pil ise kesinlikle lenovo vibe p1 tercih etmelisiniz. Ama ben olsam orta segment bir islemci ile gelen orta segment lenovo vibe p1 almak yerine samsung note 4 alirdim. Cunki note 4 sabah 8den aksam 8e %20 pil kaliyor. Tabi bu aktif kullanimda. Yani ben bu surenin iyi oldugu kanaatindeyim. Daha fazlasi icin vibe p1 veya samsung s7 edge almaniz gerek. Bence note 4 bu fiyat bandinda iyi bir urun. Hem sundugu exynos 5433 islemcisi ile oyunlarda lg g4'deb daha iyi bir performans sergiliyor hem pil suresi oldukca iyi, diger ozellikleride 3gb ram 32gb rom 2k ekran gibi oldukca fiyatinin hakkini veren bir model.

Lg g4 modeli ekran ve kamera konularinda note 4 den daha iyi fakat onda pil konusunda note 4 un gerisinde. Performans olarak gundelik kullanimda note 4 ile ayni performansta, oyun konusunda 1 puan gerisinde.

Samsung s6 modeli aralarindakk en guclu cihaz. Exynos 7420 cok guclu bir islemci. Guc kullanimi, termal sonuclari, performansi tavan bu fiyat bandinda. Fakat her ne kadar az guc tuketsede s6'nin pik performansini olumlu yonde etkileyemedi cunki hem batarya kapasitesi kucuk hemde 2k ekran guc tuketimine super amoled olsada olumsuz yonde etki ediyor. S6 aralarindaki en iyi model ama onunda pil performansi kotu. Hatta 3 model icinde en kotu pil performansina sahip ne yazikki.

Ozetle ben bir power bank alir sarj sorununu gideririm derseniz samsung s6 tavsiye ederim. Yok power bank tasiyamam derseniz o zaman tavsiyem samsung note 4.
Bende ole dusunuyorum

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar,
seçenekler arasında Note4 benim tercihim olurdu.
tabi siz çok büyük diğorsanız birşey diğemem ve LG G4'ü öneririm.
ben birbuçuk yıldır Note3 Neo kullanıyorum.
5.5 inç ekranı, 3100 mAh bataryası, 8.MP arka, 5.MP ön kamerasıda bana yetiyor.
bir günü rahatlıkla çıkarırsın.
note3 neo piasada kaldımı bilmiyorum.
bi aralar Teknosa'da görmüştüm.

huseynngl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kardeşim haklı :))