[2015] MacBook PRO mu? [2016] Macbook Pro mu ?

2015 Macbook Pro (13 inc)h mu ? 2016 Macbook Pro (13 inch) mu ?

• 2015 Macbook Pro

Kullanılan: 7 58.3%
  • 2016 Macbook Pro

Kullanılan: 5 41.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Aslında normal Usb hızlı şarj ağızlı olanlar var onlar da bir nevi Type-C yerine geçer sanırım.:)
verdiği amper değerlerini ölçmek lazım tabi.
--- Gönderi Güncellendi ---
Değerli cevabın için teşekkür ederim . Yorumun seçimimde etkili olacak yarın gidiyorum vatan bilgisayara ikisini karşıma alıp seçicem ve büyük ihtimal sonraki mesajı yeni prodan yazıcam isteyene deneyimlerimi fotoğraflarımı paylaşabilirin
Yardımcı olduysam ne mutlu bana , Hayırlı olsun güle güle kullan...

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
verdiği amper değerlerini ölçmek lazım tabi.
--- Gönderi Güncellendi ---

Yardımcı olduysam ne mutlu bana , Hayırlı olsun güle güle kullan...
Bazı sebeplerden dolayı internetten sipariş verdim ;
Teknosa

Diğer sitelere göre ucuz olmasının sebebi nedir ? Arayıp sordum 24 ay apple garantisi var .

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Değerli cevabın için teşekkür ederim . Yorumun seçimimde etkili olacak yarın gidiyorum vatan bilgisayara ikisini karşıma alıp seçicem ve büyük ihtimal sonraki mesajı yeni prodan yazıcam isteyene deneyimlerimi fotoğraflarımı paylaşabilirin
Yardımcı olduysam ne mutlu bana Hayırlı olsun Güle Güle Kullan
Bazı sebeplerden dolayı internetten sipariş verdim ;
Teknosa

Diğer sitelere göre ucuz olmasının sebebi nedir ? Arayıp sordum 24 ay apple garantisi var .
inan bilmiyorum :) , halbuki Teknosa daha pahalı satıyordu.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Yardımcı olduysam ne mutlu bana Hayırlı olsun Güle Güle Kullan

inan bilmiyorum :) , halbuki Teknosa daha pahalı satıyordu.
Sanıyorum , apple ın yaptığı son dolar düzenlemesini yansıtmamışlar ürünlerine ( sadece tahmin)

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Teknosa
Aldığım modelin fiyatını 7999 Tl olarak güncellemişler 6499 tlden aldım kargoya verildi . Sizce sıkıntı yaşatırlarmı kargo yolda kargodan farklı model çıkma şansı yoktur değilmi ? Sanki hata yapmışlar gibi

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Teknosa
Aldığım modelin fiyatını 7999 Tl olarak güncellemişler 6499 tlden aldım kargoya verildi . Sizce sıkıntı yaşatırlarmı kargo yolda kargodan farklı model çıkma şansı yoktur değilmi ? Sanki hata yapmışlar gibi
Olsa bile sana satın aldığın modeli vermekle yükümlüler. Ben aldım ertesi sabah apple zam yaptı aldığım modele, havale yaptığım para hala askıdaydı hesaba geçip onaylanmadığı halde sordum özellikle; siz siparişinizi verdiniz kesinlikle size yansımayacaktır dedi apple'dan görüştüğüm arkadaş. Seninde için rahat olsun fakat aldığında kesinlikle kontrol et cihazı ne olur ne olmaz.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Olsa bile sana satın aldığın modeli vermekle yükümlüler. Ben aldım ertesi sabah apple zam yaptı aldığım modele, havale yaptığım para hala askıdaydı hesaba geçip onaylanmadığı halde sordum özellikle; siz siparişinizi verdiniz kesinlikle size yansımayacaktır dedi apple'dan görüştüğüm arkadaş. Seninde için rahat olsun fakat aldığında kesinlikle kontrol et cihazı ne olur ne olmaz.
Tahmini teslim zamanı yarın diyor gelince bilgilendiririm. herhangi bir değişiklik yapmışlarmı diye

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Geldi bilgisayar Müthiş bir deneyim hiçbir sorun yok Macbook pro herşeyi ayrıcalıklı derlerdide inanmazdım inanılmaz

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Geldi bilgisayar Müthiş bir deneyim hiçbir sorun yok Macbook pro herşeyi ayrıcalıklı derlerdide inanmazdım inanılmaz
:) hadi hayırlı olsun iyi günlerde kullan. Benimki daha güney korede Salı günü gelecek. Fotoğraf çekip atarmısın sakıncası yoksa

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Hayırlı olsun.

harun.aykan.18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2016 MacBook almayı planlıyorum Amerakadan almakla Türkiye'den almanın arasında kararsız kaldım ne dersiniz

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
2016 MacBook almayı planlıyorum Amerakadan almakla Türkiye'den almanın arasında kararsız kaldım ne dersiniz
Tek fark klavye oluyor + abd den almanın avantajı yok şuanki dolar kurundan ötürü. Ülkemizden almanı tavsiye ederim. Abd den aldığın ürün garantiye girmeyedebilir

Honeyrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Başka yerden alsan bile sorun olunca apple store a götürebilirsin. Yeterki Türkiye garantili olsun.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
hayırlı olsun en kötü karar kararsızlıktır derler.Bende 2016 ile 2015 arasında kaldım zam gelince fiyatlar uçtu alamadım keşke hemen karar verseydim
bendede aynı sorun vardı konuyu takip ettiyseniz anlamışsınızdır ama tercihimi 2015 den yana yaptım ..