2015 Eurovision Şarkı Yarışması Final İZLE! - Yarışma Ne Zaman? Hangi Kanalda?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Elusive

Dekan
Sunucular mal la. Gergin gerginler böyle oy verenlere karşı da cins cins tavırlar.
Ayrıca 4 seferdir hat düşüyor. Microsoft beceremiyor :D

Ahaha yarıldım :D
https://eksisozluk.com/entry/51593282

İsveç kazandı.

Yalnız komşu demiştim ama oylamanın kalan yarısında haksız çıkardılar beni. Kimse komşusunu tanımadı ya la :D

Darknes$

$
Onursal Üye
0 çekmişler ya adamlar:D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Cortana kazanan ve ilk 3'ü tahmin etmiş:D

Elusive

Dekan
Bu arada yarışma başlamadan önce gösterilen "Building Bridges" tanıtımında Yakup adlı vatandaş "Sonsuza kadar arkadaşız" yazan üzerinde Türk bayrağı olan kağıdı Ermenistan'dan Artsrun isimli arkadaşa atıyor.

Komik olansa Ermenistan'ın politik bir şarkı ile katılması. "Face every shadow you denied/İnkar ettiğin her bir gölge ile yüzleş" diyerek güya ayar vermeye çalıştılar. Yerdeki saatte 19.15'i gösteriyordu;

Allah'ın ağlakları. Bıktırdı artık bunların şu zırlamaları. Tabi bunların hepsi boşa çıktı ve şarkı bi taraflarında patladı o ayrı mevzu :D İyi de oldu.

Yarışmaya gelirsek; Jüri oylaması harbi saçmalığın daniskası. Halk oylamasında İtalya açık ara birinci olmuş. Halk oylaması sonucu şu şekil;
1. ıtalya – 366
2. rusya – 286
3. isveç – 279
4. belçika – 195
5. estonya – 144
6. australya – 132
7. ısrael -104
8. letonya – 100
9. arnavutluk – 93
10. sırbistan – 86
11. ermenistan – 77
12. romanya – 69
13. gürcistan – 51
14. azerbaycan – 48
15. polonya – 47
16. litvanya – 44
17. norveç – 43
18. karadağ – 34
19. slovenya – 27
20. ispanya – 26
21. yunanistan – 24
22. macaristan – 21
23. kıbrıs – 8
24. uk – 7
25. almanya – 5
26. fransa – 4
27. avustrya – 0
Şuradan halk oylamasında hangi ülke nerede birinci olmuş öğrenebilirsiniz.
http://www.eurovision.tv/page/results?event=2083&voter=AL

İsveç'in de şarkısı fena değildi gerçi birinci olmaları dokunmadı bana. Sadece anlamadığım Rusya'nın neresi bu kadar sevildi anlamadım. İyi şarkıydı da 2. olup hele de o kadar yüksek puan alacak bir şarkı değildi. 2. İtalya olmalıydı. Estonya da bu kadar altta olmamalıydı 3.lüğü hak ediyorlardı.

Avusturya da evinde sıfır çeken ilk ülke olmuş. Ayrıca elemelere katılmadan direk finalde yarışan 7 ülkenin 4'ü son 4 sırada. Ahahahah :D

xxmeeminxx

Asistan
elnur un sarkısı bence hem güzel değildi hemde taklit gibiydi melodisi filan 2 sarkının nakaratını birlestirmişler gibiydi. hatta 12. lik bile 1. lik gibi olmalı bu sene bizler için .
tv yi actığım isveç güzeldi ama 1. olur mu bilememiştim ben Rusya olur diyordum ama 2.oldu birde italyanın sarkısı cokta güzel değildi ve acayip politik oylamaylar vardı heleki Almanya da.. almanya nın sakısı tamam 1.olamaz ama ''0'' puan ne :D cok kötü bir durum

sanırım almanya 5 puan almıs simdi grdüm :D olsun yinede daha iyisini hakediyordu :D

Elusive

Dekan
Jüri oylaması saçmalık TRT'nin katılmama olayına hak vermesem de haklılık payları var. İtalya katledilmiş jüri oylamasında. xxmeeminxx Almanya 0 çekti o halk oylaması.

xxmeeminxx

Asistan
Jüri oylaması saçmalık TRT'nin katılmama olayına hak vermesem de haklılık payları var. İtalya katledilmiş jüri oylamasında. @xxmeeminxx Almanya 0 çekti o halk oylaması.

jüri tabi biraz daha mantıklıymıs fakat ben yarısmayı izlerken suda geçti aklımdan rusya nın nineleri bile 2. oluyorsa bu kız kesin 1. olur :D (ninelerin sarkısı için değil rus kızları babında düşündüm :D )

stat counter