2011 renault megane 3

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
merhaba atkadaşlar yeni bir arac aldıkta renault megane 2011 model 30000 km de aracta biri arka camurluk olmak uzere 3 ufak parca da boya var ve 34500 tl ye mal oldu sizce araba nasıl bu fiyatı edermi sattıgımızda ne kadar eder

kaldirimli01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı olsun almışın zaten satacağını düşünme sen binmek için aldıysan boşver satınca ne yapacağını güle güle kullan.

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hayırlı olsun almışın zaten satacağını düşünme sen binmek için aldıysan boşver satınca ne yapacağını güle güle kullan.

tşk ederim hocam. yani ztn binmek için aldıkta dünya hali belli olmaz ne olacağı

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam araç dizel mi Benzinli mi. Otomatik mi manuel mi. Bunları yazarsanız yorum yapabiliriz.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam dizel 2011 Megane 3 ve 30000 km diyorsunuz. Bence fiyat gayet iyi. Hayırlı olsun.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Expression konfor paketli araba aslında çokta bos sayılmaz.Kliması peki elektronik mi yoksa manuel mi.Bu arada hocam bence arabayi iyi fiyata almışsınız bence.Kazasiz belasız kullanırsınız umarım

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Expression konfor paketli araba aslında çokta bos sayılmaz.Kliması peki elektronik mi yoksa manuel mi.Bu arada hocam bence arabayi iyi fiyata almışsınız bence.Kazasiz belasız kullanırsınız umarım

oncelikle tşk ederim. klima manuel hocam

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam Megane 3 dizel yakıt konusunda cimri. Ve 30000 km diyorsunuz. boş olsun dizel olsun. Kafama takılan araba da hasar kaydı var mı. Çünkü arka çamurluk hasar görmüş dediniz. Bir arabada arka çamurluk değişti mi dikkat edin. Ekspertiz falan yaptırsaydınız

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Konfor paketli olması iyi ama hocam. Hız.sabitleyicisi ve biraz daha fazla özellikli oluyor konfor paketlilier.Bizde de 2010 model Megane 3 HB expression konfor paketsizi var.Babam uzun yolda falan arıyor hız sabitleyicinin eksikligini cok hissediyor hocam.

Arabaya biraz iyi bakarsanız hocam aldığınız fiyata yakın bir fiyata satabilirsiniz hocam.Internette 2007-2008 model megan 2 leri 24.000-30.000 tl arası satıyorlar sizin arabanında cok değer kaybedecegini sanmam

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hocam Megane 3 dizel yakıt konusunda cimri. Ve 30000 km diyorsunuz. boş olsun dizel olsun. Kafama takılan araba da hasar kaydı var mı. Çünkü arka çamurluk hasar görmüş dediniz. Bir arabada arka çamurluk değişti mi dikkat edin. Ekspertiz falan yaptırsaydınız

hocam almadan önce sahibi bize 3500 tl hasar kaydı var dedi ancak aldığımızda tramer kaydındaoyle bişey çıkmadı bizde şaşırdık

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Konfor paketli olması iyi ama hocam. Hız.sabitleyicisi ve biraz daha fazla özellikli oluyor konfor paketlilier.Bizde de 2010 model Megane 3 HB expression konfor paketsizi var.Babam uzun yolda falan arıyor hız sabitleyicinin eksikligini cok hissediyor hocam.

Arabaya biraz iyi bakarsanız hocam aldığınız fiyata yakın bir fiyata satabilirsiniz hocam.Internette 2007-2008 model megan 2 leri 24.000-30.000 tl arası satıyorlar sizin arabanında cok değer kaybedecegini sanmam

düşünceleriniz için tşklet. hocam arac noröalde konfort paket değil klimada manuel anca hız sabitleyici var.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
[MENTION=277788]TheMerhum[/MENTION] Hocam expressionlar da hız sabitleyici konfor paketi ile geliyor diye biliyorum . Ayrıca hız sabitleyici paketi yok diye biliyorum

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hocam expressionlar da hız sabitleyici konfor paketi ile geliyor diye biliyorum . Ayrıca hız sabitleyici paketi yok diye biliyorum

Hocam bende sizin gibi biliyodum anca konfor paketlerinde yagmur sensorleri far sensorleri digital klima fln bulunuyo bizimkinde bunlar yok gecen serviste birine sordum bu olayı özel uretim olayı fln olabilir dedi

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Büyük ihtimal sizin araç sipariş üzerine gelmiştir.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hocam bende sizin gibi biliyodum anca konfor paketlerinde yagmur sensorleri far sensorleri digital klima fln bulunuyo bizimkinde bunlar yok gecen serviste birine sordum bu olayı özel uretim olayı fln olabilir dedi

Bende canım sıkılınca araba ilanlarına falan bakarken denk gelmiştim. Birden cok modelde olunca manuel klimali hız sabitleyicili herhalde artık konfor paketi böyle diye düşünmüştüm demek ki yanilmisim hocam

Bu arada hiz sabitleyicinin olmasi en azından iyi bizim megan da hız sabitleyici yok tek artısı 105 Bg olması

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bende canım sıkılınca araba ilanlarına falan bakarken denk gelmiştim. Birden cok modelde olunca manuel klimali hız sabitleyicili herhalde artık konfor paketi böyle diye düşünmüştüm demek ki yanilmisim hocam

Bu arada hiz sabitleyicinin olmasi en azından iyi bizim megan da hız sabitleyici yok tek artısı 105 Bg olması

105 bg cok seri olsa gerek :)

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arabanın aslında hem artısı hemde eksisi bu 105 bg olayı.Aslında araba seri ve hızlı da kaçıyor ama bir 85'lik Megane göre daha fazla yakıt tüketiyor

Hmm haklısın. Mesela gecen gun bizim aracla siirtten diyarbakıra gittik gidis gelis 75 lira yaktı

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam peki kullanmış olduğunuz için soruyorum. Arabanın yol tutuşu vs nasıl. Bizde megane düşünüyoruz. Fakat 85 bg ile 105 bg arasında çekiş gücü çok mu farklı

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hocam peki kullanmış olduğunuz için soruyorum. Arabanın yol tutuşu vs nasıl. Bizde megane düşünüyoruz. Fakat 85 bg ile 105 bg arasında çekiş gücü çok mu farklı

Valla hocam 105 bg kullanmadım ama 85 bg yol tutusu cekisi fln cok iyi derece de

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hmm haklısın. Mesela gecen gun bizim aracla siirtten diyarbakıra gittik gidis gelis 75 lira yaktı

Biz istanbuldan bodruma 1 depo ile gidiyoruz ama tabi bodruma varınca mazot almak şart oluyor.Hem klima açık ve son gaz gidince cok yakiyor 85'liklere göre

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Biz istanbuldan bodruma 1 depo ile gidiyoruz ama tabi bodruma varınca mazot almak şart oluyor.Hem klima açık ve son gaz gidince cok yakiyor 85'liklere göre

Evet oyle. Gerci ulkemizde yakot cok pahalı yoksa sorun degil dunya malı hepimiz bi gun gidiciyiz zevk almadıktan sonra neye yarar

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peki 85 bg ve 105 bg bir depo ile kaç km şehir içi yol yapıyor. Benim için önemli olan bu. Şöyle 750 km civarı gitse süper olur. Benim araç çok yakıyor bu yüzden dizel arayışı içindeyim.