2009 Eurovısıon'da Türkiyeyi HEPSİ temsil edecek

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
TRT, 54’üncü Eurovision Şarkı Yarışması için Hepsi grubuna teklif götürdü. Grubun yakın çevresinden gelen duyumlara göre, cevap olumlu olacak.

TRT, Mor ve Ötesi’nin 7’nci olduğu 53’üncü Eurovision Şarkı Yarışması’nın ardından hız kesmeden önümüzdeki yıl için hazırlıklara başladı. Yarışmaya katılan diğer ülkeler şarkıların yanı sıra şova da ağırlık verirken, Mor ve Ötesi’nin bu alanda geri planda kalması nedeniyle eleştirilen TRT, bu kez hem müzikal hem de sahne şovu açısından son dönemin en başarılı gruplarından biri olan Hepsi’ye yöneldi. Vatan gazetesi'nden Nur Gülmez Bel, 18-19 Mayıs tarihlerinde Rusya’da gerçekleşecek olan 54’üncü Eurovision Şarkı Yarışması için Hepsi grubuna teklif götürdü. Cemre, Eren, Yasemin, Gülçin’den oluşan grup üyeleri teklife henüz yanıt vermedi. Ancak yakın çevreleri Hepsi’nin teklife olumlu baktığını söylüyor.

Eurovision Şarkı Yarışması’na katılan diğer ülkelerin sahne şovuna önem verdiğini gören TRT yetkilileri bu nedenle Cemre, Eren, Yasemin, Gülçin’den oluşan Hepsi grubunu tercih etti. Topluluğun şovları büyük ilgi görüyor.

Kaynak

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hayko Cepkin veya Şebnem Ferah'ı beklerdim :*

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Trt sonunda adam akıllı bir karar verdi :) herkes ağzı açık izler bizim kızları....

haber için teşekkürler mila12

ESDİEN

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Geçen yılda teklif götürmüşlerdi kabul etmemişlerdi.Şimdide kabul etmezler.Etmesinler zaten çok daha iyiler var Hepsiden onları gönderirler.

Xasiork

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben Hadise yi istiodm ama yaa :I

Neyse Hepsi de iyidir. Kabul ederlerse limi limi ley gibi bir facia olmaz en azından :D

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
;(bence yaşar veya yalın olmalıydı hepsi de güzel ama biraz çocuk şarkıları söylüyorlar onlarıda genelde çocuklar seviyor zaten

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
bjk_ayse dedi ki:
;(bence yaşar veya yalın olmalıydı hepsi de güzel ama biraz çocuk şarkıları söylüyorlar onlarıda genelde çocuklar seviyor zaten

ikisinde de sahne şovu sıfır ;)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
hepsi değil Hadise-Şebnem Ferah-Hayko Cepkin olabilir.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
inanamıyorum yaaa :D :D :D Nmss bildi hihihi süpppeeer yaparlar kanımca ;) ama bizim tahminim daha doğrusu Nmss'nin tahminin tutması çok ilginç :D

Hepsi yapar bu işi ;)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Şebnem ferah ve Hayko katılmazlar sanmıyorum hayko belki ama şebo çıxxx katılmaktan çoğu sanatçı korkuyor .. çoğuda kanımca çok önemsemiyor ;)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Gülseren ve Ajdar kıvamında insanlar olmasın da, İbrahim Tatlıses bile olabilir :) hatta Fatih Ürek haydi lillllililill yarrr ;D

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya arkadaşlar bi kere "hadise" yabancı değil mi nasıl katılacak ki... :L

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
bjk_ayse dedi ki:
ya arkadaşlar bi kere "hadise" yabancı değil mi nasıl katılacak ki... :L
Çifte vatandaş olsa gerek.

Fm'de hangi ülkenin takımını isterse orada oynuyor. Acaba Hadise hangi ülkeyi seçti ? :D :D

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bizim okulda bi şahsiyet dinliyordular, galiba arap şükrü mü neydi. Bence o katılsın hepsi yerine :)

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
hepsinin sahne showu gerçekten güzel ama ben şahsen şarkılarını sevmiyorum çocuk şarkıalrı gibi

oguzkahn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hayko çepkin veya hadise gitse kesin birinci oluruz

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Hayko cepkin ülkemiz adına çok farklı bir müzisyen, eğer bu yarışmada sahne şovlarıda çok önemliyse, hayko cepkinde bunun fazlası mevcut, standart plastik yapıda bir iş yapmıyor hayko cepkin, ilerleyen yıllarda katılırsada çok etkili olabileceğini düşünüyorum ;)

webdelisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben hayatımda Hayko kadar berbet şarkı söyleyen birini görmedim. O adam şarkı söylemiyor ki resmen bağırıyor. Millet nesini seviyor anlamıyorum.

Eurovısıonada kim katılırsa katılsın komşuluk ilişkileri ve siyaset etkisi var üzerinde.Yarışmada verilen oyların müziklerle alakası yok. Aslında Türkiye olarak kale almamamız lazım.

se7en

Profesör
Reaksiyon puanı
1
keşke şebnem Ferah'ı düşünebilselerdi...

oguzkhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok saçma karar , adam akıllı bir tane şarkıları yok ..

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Önemli olan güzel anlamlı şarkı söylemeleri değil. İster çocuk şarkısı olsun isterse başka şarkı, önemli olan sahne gösterisi ve kulağa güzel gelen müzik. Hepsi doğru karar bence.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu bayan arkadaşlardan oldum olası haz etmedim.

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hepsi'den çok daha iyi gruplar vak onlara niye teklif verilmiyor:p:p

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
webdelisi dedi ki:
Ben hayatımda Hayko kadar berbet şarkı söyleyen birini görmedim. O adam şarkı söylemiyor ki resmen bağırıyor. Millet nesini seviyor anlamıyorum.

Eurovısıonada kim katılırsa katılsın komşuluk ilişkileri ve siyaset etkisi var üzerinde.Yarışmada verilen oyların müziklerle alakası yok. Aslında Türkiye olarak kale almamamız lazım.
+1000

Son mesajlar