2009 BMW M3 Coupe!!!!!

Bu konuyu okuyanlar

zokey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bmwm309_05.jpg
bmwm309_int.jpg
bmwm309_21.jpg
bmwm309_15.jpg

bmwm309_09.jpg

silindir: V8
bg : 420/8300
Nm : 400/3900
RPM : 8400

kg : 1655

0-100 km\h : 4.6
hız sınırlıyıcı : 250km\h

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
fiyatını yazmamıssın bunun :) ucuz diyemi zuahahhaa

zokey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
emubaltaci dedi ki:

bu gördüğün araç 2009'da piyasaya cıkıyomuş...sence bunun fiyatı nasıl belli olabilir zeki arkadaşım lütfen cvp verirmisin???

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
330 kadran gördüm..

Hız sınırlayıcıya bak 250 km :D

RuNaL

Müdavim
Reaksiyon puanı
71
bmw ve kırmızı renk bi araya gelince böyle bişey oluyor demekki :)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
zokey dedi ki:
emubaltaci dedi ki:

bu gördüğün araç 2009'da piyasaya cıkıyomuş...sence bunun fiyatı nasıl belli olabilir zeki arkadaşım lütfen cvp verirmisin???
benden daha akıllı olan arkadasım :) her ürünün fiyatı piyasaya çıktıktan sonra belli olmaz.. örnek vermek gerekirse PS3 piyasaya gelmeden her yerde fiyatının kaç lira olacagı belli idi. ki benim mi yanlıs biliyorum acaba cogu otomobil firması yeni araçlarının fiyatını üretime geçmeden once 3 asagı 5 yukarı acıklar... su fiyat seviyesinde olacak diye.. cvb memnun etmediyse aklına takılan bir sey varsa sor acıklama yapıyım

zokey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
emubaltaci dedi ki:
zokey dedi ki:
emubaltaci dedi ki:

benden daha akıllı olan arkadasım :) her ürünün fiyatı piyasaya çıktıktan sonra belli olmaz.. örnek vermek gerekirse PS3 piyasaya gelmeden her yerde fiyatının kaç lira olacagı belli idi. ki benim mi yanlıs biliyorum acaba cogu otomobil firması yeni araçlarının fiyatını üretime geçmeden once 3 asagı 5 yukarı acıklar... su fiyat seviyesinde olacak diye.. cvb memnun etmediyse aklına takılan bir sey varsa sor acıklama yapıyım

PS3 fiyatını bilsen ne olur bilmesen ne olur yaa...PS3 nedir!...Bi M3'le bir mi o...bunu benim kaynaklarımda 3 aşağı 5 yukarı fiyatını acıklamamış BMW arkadaşım...acıklamalarından dolayı cok tşkrr ediyorum... ^^

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
zokey dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
zokey dedi ki:
emubaltaci dedi ki:

PS3 fiyatını bilsen ne olur bilmesen ne olur yaa...PS3 nedir!...Bi M3'le bir mi o...bunu benim kaynaklarımda 3 aşağı 5 yukarı fiyatını acıklamamış BMW arkadaşım...acıklamalarından dolayı cok tşkrr ediyorum... ^^
:) aslına bakarsan üreten acısından hiç farkı yok.. ikisindede maliyet hesabı yapıyosun..piyasasına bakıyosun.. satış beklentilerine bakıyosun ne kadar kar etmek istedigini belirliyorsun fiyatı yazıyosun.. kaynaklarımda yoktu demen yeterli idi ;)

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
biz anca bakmakla yetiniriz.Okadar param olsa bende alırım :(:( :D

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Güzel araba eyvallah, bizi aşıyo tabi ama o kadar param olsa, bunu almayacağım kesin !