2008 model hyundai accent era satılıp 2016 megane 4 sedan joy alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Güner Sayın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a arkadaslar sıfır araba almayı düşünüyorum 2016 model megane 4 sedan başlangıc paketi hoşuma gitti 1.6 115 beygir benzinli veriyonu bu araç alınması konusunda yorumlarınızı bekliyorum hyunda accent özellikleri 75 beygir galiba 1.4 team benzinli bide bana bu paket için 62.500 gibi bir fiyat söylediler daha uygun bir fiyat bulan arkadaslar varsa fiyatı, şehir bayii ismini de belirtirlerse sevinirim bide 60 000 fiyat bandında daha iyi araba önerebilecek varsa aşağıya belirtirse sevinirim

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Reno alacaksanız Dci motor dan şaşmayın .

yadigartbaykal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçekten boş paketi çok kötü, orta konsol, deri direksiyon, jantlar ve hatta el freni şekli bile değişiyor. Bu yüzden renoyu boğazlayasım geliyor ama benim de bütçem maalesef buna yetiyor. 1.6 nın orta paketi de yok maalesef. Özellikle sıfır faizden dolayı bunu tercih ediyorum. Hem indirim yapıp hem sıfır faiz uygulayan başka otomobil firması yok :(
Lpg ile vs sorun yaşamam umarım.

Güner Sayın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçekten boş paketi çok kötü, orta konsol, deri direksiyon, jantlar ve hatta el freni şekli bile değişiyor. Bu yüzden renoyu boğazlayasım geliyor ama benim de bütçem maalesef buna yetiyor. 1.6 nın orta paketi de yok maalesef. Özellikle sıfır faizden dolayı bunu tercih ediyorum. Hem indirim yapıp hem sıfır faiz uygulayan başka otomobil firması yok :(
Lpg ile vs sorun yaşamam umarım.
Yadigar bey oncelikle dedikleriniz dogru araca baktigimda bende ayni goruslerim olustu ancak 24 000 sifir faizi baba ogula vermez o yuzden cazip geldi banada ,batigim araclar c segmenti olarak soyluyorum en uygun fiyatlisi digerleri 70.000 civari ve bos paket oluyor lpg olayini anlamamisssiniz galiba arac 1.6 115 ps atmosferik motorla geliyor ve lpg ye uyumludur araca gelecek olursam arac tip bakimindan guzel biraz bayiilerden arastirma yapmamiz lazim bazi baylilerde 60 .000 bandinda satildigi soyleniyor

yadigartbaykal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de genel olarak buna şaşırıyorum. Yeni kasa, 1.6 atmosferik motorlar arasında en uygun fiyat, sıfır faiz imkanı var ama sanki vebalı gibi hiçbir forumda konuşulmuyor. Böyle olunca acaba herkesin bildiği bizim bilmediğimiz bir durum mu var diye geliyor insanın aklına :)
Kasım ayını bekliyorum, yakın illeri dolaşırım ve burada paylaşırım isterseniz.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
60.000 tl verip donanımı çok kötü ve Göze hitap etmeyen aracı neyleyim ben.İkinci el latitude gibi arabalara bakın,hiç olmazsa göz zevkinizi bozmasın iç konsolu.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
150-200k+ paranız yoksa 0 araca bulaşmayın. 2. el çok daha güzel alternatifler bulunabilir. Latitude,octavia,focus,jetta gibi.

yadigartbaykal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
açık konuşmak gerekirse 15bin param var, 25 bin sıfır faiz imkanı var. 20 bin kredi çekerek bu arabayı almayı düşünüyorum. Toplamda aylık 150 lira civarı faiz ödemek durumunda kalacağım. 2. El 60 bin civarında bir araba alırsam bu tutar 350 lira yı aşacak. Az para değil sonuçta. Sıfır faiz imkanı cezbediyor beni.
İkinci el 40bin civarında araba bakıyorum 2007 focus, corolla vs. anca geliyor o da temizine denk gelirsek. O araçlar yerine en uygun sıfır araba daha iyi olmaz mı?

@MuhammedSC bulaşmayın derken, sıkınt mı çıkarır diye düşünüyorsunuz. Ben de yavaştan soğumaya başlamadım değil :)

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
açık konuşmak gerekirse 15bin param var, 25 bin sıfır faiz imkanı var. 20 bin kredi çekerek bu arabayı almayı düşünüyorum. Toplamda aylık 150 lira civarı faiz ödemek durumunda kalacağım. 2. El 60 bin civarında bir araba alırsam bu tutar 350 lira yı aşacak. Az para değil sonuçta. Sıfır faiz imkanı cezbediyor beni.
İkinci el 40bin civarında araba bakıyorum 2007 focus, corolla vs. anca geliyor o da temizine denk gelirsek. O araçlar yerine en uygun sıfır araba daha iyi olmaz mı?

@MuhammedSC bulaşmayın derken, sıkınt mı çıkarır diye düşünüyorsunuz. Ben de yavaştan soğumaya başlamadım değil :)
Tabi sıfır araç farklı oluyor kokusu olsun temizliği olsun ama genede boş pakete degmez tabi sen bilirsin

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484

Ya sıkıntı çıkarmaz da. Vergiler sağolsun çok boş arabalar alınıyor. Clio 45-50.000 olmuş. Ondan dolayı dedim. Donanım olarak o fiyata çok daha güzel 2. el alternatifler bulunur.

Güner Sayın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Muhammed bey 2008 hyundai accent era 1.4 team paketini satacagim kilometre 51.000 de arabada sag camurluk cop arabasi cizdi o degiseni var aracin bazi naylonlari dahi duruyor 4 yeni petlas lastigi bulunmaktadir ilgilenirsrniz cevaplayin

Son düzenleme:

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Vergiler yüzünden 70.000 tl fiyatla Polo alıyoruz,gerisini siz düşünün.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Muhammed bey 2008 hyundai accent era 1.4 team paketini satacagim kilometre 51.000 de arabada sag camurluk cop arabasi cizdi o degiseni var aracin bazi naylonlari dahi duruyor 4 yeni petlas lastigi bulunmaktadir ilgilenirsrniz cevaplayin
Bana hitap etmiyor. Ben 17 yasindayim ehliyetimi alinca rocco veya astra gtc dusunuyorum.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Bundan 10 yıl Önce pololar golf ler 30 40 bine satılıyordu Sıfırları hemde Benzin de okadar pahalı değildi ..
2012 yılında Volvo xc90 250.000 tl civarıydı(sıfırı) şu anda en boşu 385.000 tl.Tabi kasa değişti ama Amerika'da 60.000$ fiyatı olan arabayı bizim burada 120.000$ fiyatla almamız o kadar saçma ki.Türkiyede anca meyve sebze ucuz o da tarım çok yaygın.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
2012 yılında Volvo xc90 250.000 tl civarıydı(sıfırı) şu anda en boşu 385.000 tl.Tabi kasa değişti ama Amerika'da 60.000$ fiyatı olan arabayı bizim burada 120.000$ fiyatla almamız o kadar saçma ki.Türkiyede anca meyve sebze ucuz o da tarım çok yaygın.
aynen katılıyorum