2000TL LoL ve CSGO Kaldıracak Laptop

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

acibademLee

Üyecik
2. El onerilere acigim bir tane 2000 tk ye buldum 2. El i5 6.nesil 940m var sizce iyimi birde 8gb ram sadece kenarinda biraz ezik var o kadar

acibademLee

Üyecik
Kaç saatte render yapabilir evet LoL ve CSGO oynatır ama önerirmisiniz birde laptop calisiyor yoksa niyi yaziyim :D

(Ayrica c300 veya c400 diye hatirliyorum casper)

Logithx

☪ Türkiye ☪
Kaç saatte render yapabilir evet LoL ve CSGO oynatır ama önerirmisiniz birde laptop calisiyor yoksa niyi yaziyim :D

(Ayrica c300 veya c400 diye hatirliyorum casper)
Ramin ucunda ezik var demişsin ne deyim çalışıyorsa sorun teşkil etmez ayrıca casper laptoplarında genelde sıcaklık sorunu oluyor o yüzden pek tercih edimiyor ve önerilmiyor..

acibademLee

Üyecik
Yok be hayir laptopun ucunda :D sen direkt yanliş anlamışsin bro klavyenin oldugu kisimdan soz ediyorum

Evet sicaklik ama benim icin ciddi bir problem ama oyle ciddi bir ayarda calistirmayacagim icin fazla sorun olacakmi orasida tartisilir (renderde isinabilir fazla tek )

Logithx

☪ Türkiye ☪
Yok be hayir laptopun ucunda :D sen direkt yanliş anlamışsin bro klavyenin oldugu kisimdan soz ediyorum

Evet sicaklik ama benim icin ciddi bir problem ama oyle ciddi bir ayarda calistirmayacagim icin fazla sorun olacakmi orasida tartisilir (renderde isinabilir fazla tek )
8 gb ram sadece kenarında ezik yazarsan ramde sorun olduğunu anlarım yani anlatım bozukluğu olur.. 😀

stat counter