2000TL LoL ve CSGO Kaldıracak Laptop

Bu konuyu okuyanlar

acibademLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
2. El onerilere acigim bir tane 2000 tk ye buldum 2. El i5 6.nesil 940m var sizce iyimi birde 8gb ram sadece kenarinda biraz ezik var o kadar

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Çalışıyorsa sorun yok lol ve csgo oynayabilirsin o cihazla..

acibademLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kaç saatte render yapabilir evet LoL ve CSGO oynatır ama önerirmisiniz birde laptop calisiyor yoksa niyi yaziyim :D

(Ayrica c300 veya c400 diye hatirliyorum casper)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Kaç saatte render yapabilir evet LoL ve CSGO oynatır ama önerirmisiniz birde laptop calisiyor yoksa niyi yaziyim :D

(Ayrica c300 veya c400 diye hatirliyorum casper)
Ramin ucunda ezik var demişsin ne deyim çalışıyorsa sorun teşkil etmez ayrıca casper laptoplarında genelde sıcaklık sorunu oluyor o yüzden pek tercih edimiyor ve önerilmiyor..

acibademLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Yok be hayir laptopun ucunda :D sen direkt yanliş anlamışsin bro klavyenin oldugu kisimdan soz ediyorum

Evet sicaklik ama benim icin ciddi bir problem ama oyle ciddi bir ayarda calistirmayacagim icin fazla sorun olacakmi orasida tartisilir (renderde isinabilir fazla tek )

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Yok be hayir laptopun ucunda :D sen direkt yanliş anlamışsin bro klavyenin oldugu kisimdan soz ediyorum

Evet sicaklik ama benim icin ciddi bir problem ama oyle ciddi bir ayarda calistirmayacagim icin fazla sorun olacakmi orasida tartisilir (renderde isinabilir fazla tek )
8 gb ram sadece kenarında ezik yazarsan ramde sorun olduğunu anlarım yani anlatım bozukluğu olur.. ?