Bu konuyu okuyanlar

Crazy Homer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle aleyküm selam merhaba annen performansla ilgilenmiyorsa bir telefona 2000+ lira vermenin anlamı yok sana tavsiyem Asus Zenfone 3

baba2144

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
A7 2017yi at çöpe
Hepsi buradadan S7 al 2550 tlydi en son baktığımda
Tabiki s7 çok güzel bi telefon ancak yazmayı unuttmuşum annem note 3 kullandığı için büyük telefon istiyor ve telefonu ben alsam gerçekten s7 alırdım ancak tabiiki annemin kararı

Xlash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İthalatçı garantiyi kafaya takmıyorsanız kesinlikle Xiaomi 5S öneririm.Özelliklerine göre fiyatı oldukça ucuz ve samsung lg vb. markaların amiral gemisi telefonlarını aratmayacak seviyede bir telefon.Bütçenize bakarak bu telefonu önerdim, performansa çok takılmıyorsanız facebook vb için kullanılacaksa 1000 tl civarında batarya odaklı telefonlar mevcut sarjları baya iyi gidiyor

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV0000000YQ1

Crazy Homer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Tabiki s7 çok güzel bi telefon ancak yazmayı unuttmuşum annem note 3 kullandığı için büyük telefon istiyor ve telefonu ben alsam gerçekten s7 alırdım ancak tabiiki annemin kararı
Dediğim gibi sana tavsiyem Asus Zenfone 3 hem Note 3'ten 0.2'' küçük sadece :)

baba2144

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İthalatçı garantiyi kafaya takmıyorsanız kesinlikle Xiaomi 5S öneririm.Özelliklerine göre fiyatı oldukça ucuz ve samsung lg vb. markaların amiral gemisi telefonlarını aratmayacak seviyede bir telefon.Bütçenize bakarak bu telefonu önerdim, performansa çok takılmıyorsanız facebook vb için kullanılacaksa 1000 tl civarında batarya odaklı telefonlar mevcut sarjları baya iyi gidiyor

Anneme bunu söyledim bu işlere çok hakim olmadığı için garantili olsun uğraştırmasın dedi yani tr garantili olması daha iyi uzun süre note kullandığı için aklı note 5 e gidiyor inş yarın media markt a gidicez bakalım şimdiden görüşlerinizi almak istedim

M

Murat Burç

SDN Okuru
A7 2017 o fiyata ÇÖP dediğim gibi S7de diretin.

baba2144

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dediğim gibi sana tavsiyem Asus Zenfone 3 hem Note 3'ten 0.2'' küçük sadece :)
Evet saol bunu da tercihlerimin arasına koyuyorum yarın AVM ye gittiğimde hepsini anneme göstericem bu işlerden anlamadığı için bana devretti ben elime alırım hangisi hoşuma giderse onu satın alırım diyor

Xlash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Anneme bunu söyledim bu işlere çok hakim olmadığı için garantili olsun uğraştırmasın dedi yani tr garantili olması daha iyi uzun süre note kullandığı için aklı note 5 e gidiyor inş yarın media markt a gidicez bakalım şimdiden görüşlerinizi almak istedim

O halde Asus Zenfone 3 Max'ı tavsiye edebilirim 4100 mah bataryası mevcut, sarj konusunda iddaalı bir telefon.Tasarımı da benim için oldukça hoş ve fiyatı yalnızca 1000 Tl. Asus teknik servisine,garantisine güvenebilirsiniz.İşlemleri kısa sürede hallediyorlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet saol bunu da tercihlerimin arasına koyuyorum yarın AVM ye gittiğimde hepsini anneme göstericem bu işlerden anlamadığı için bana devretti ben elime alırım hangisi hoşuma giderse onu satın alırım diyor
A7 2017 alma yeter. A8 2016 alabilirsin kamerasını beğenirseniz kesinlikle A7 2017den daha tercih edilebilir bir model. Güç olarakda Note 5 işlemcisini kullanıyor.

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
s7 nin pili az gidiyormuş kime sorsan aynı pili yetersiz az gidiyor dedi

dripad2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Benim söyle bir sorum var
Bu saatten sonra İphone 6s plus alınır mi
Yeni tel alacam 6s plus icin geç mi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim söyle bir sorum var
Bu saatten sonra İphone 6s plus alınır mi
Yeni tel alacam 6s plus icin geç mi
Geceleri fotoğraf ve video çekmeyi unutup hızlı şarj yokluğunu kabul edip 2.5 -3 saatte şarj olan bir bataryaya razı olup dar açılı geceleri rezalet bir ön kamerayı kabullenebilirsen belki:D Kalas gibi tasarımını ve ağırlığı gibi tarafları saymıyorum bile

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
usb type c de yokmuş s7 de a5 2017 de bile var pilide daha iyi hemde a5 in

M

Murat Burç

SDN Okuru
usb type c de yokmuş s7 de a5 2017 de bile var pilide daha iyi hemde a5 in
S7nin ikiye katlayan donanımı video performansı netleme konusu düşük ışık performansı ekran tarafındaki bariz üstünlüğü ? Bunları çöpe mi atıyoruz yani ?
Siz A5 2017 alabilirsiniz şimdiden hayırlı olsun başka insanların kafasını karıştırmayın yeter. Ayrıca type C sadece bir format usb sürümü 2.0 yani S7 ile aynı

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
demek istediğim artık eskimeye başlamış bir model son özellikler yok ve hala çok pahalı bir a5 2017 de onun yaptığı işleri yapıyor pili çok daha iyi ekranıda güzel gayet şık duruyor tabiiki aralarında farklar var ama bu farklar 1000 tl edermi güncel hayatta kullanılan bir telefon için bu göreceli bir şey kimsenin kafasını karıştırmıyorum düşüncelerimi yazıyorum siz nasıl kendi sabit fikirlerinizi yazıp benim fikirlerime kafa karıştırıcı diyorsanız bende fikirlerimi özgürce yazabilirim o sizin görüşünüz bu benim isteyen isteği görüşü okuyup benimser

M

Murat Burç

SDN Okuru
Eskimeye başlamış model ? Kamerası G6 gibi yeni bir cihazı bile alt edebilen bir telefon eskiyor ve A5 2017 daha alinabilir bir telefon sizin demek istediğiniz bu

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
a5 2017 den tabikide daha iyi özellikleri ama bence aralarında 1000 tl lik fark yok ben günlük kullanım için aalacağım fotoğrafçılık yapmayacağım onun için zaten fotoğraf makinesi alınır oyun zaten oynamam yani bence ikisi arasındaki 1000tl fark çok ikiside çok pahalı bence o paraları siz o telefonu kullandığınız için haliyle objektif bakamıyorsunuz olaya neyse uzatmayalım fikirler ve beğeniler farklı olabilir önemli olan herkezin karşındakinin fikrine saygı göstermesi son olarak bana karşı söylediğiniz insanların kafasını karıştırma söylemi çok yanlış

M

Murat Burç

SDN Okuru
a5 2017 den tabikide daha iyi özellikleri ama bence aralarında 1000 tl lik fark yok ben günlük kullanım için aalacağım fotoğrafçılık yapmayacağım onun için zaten fotoğraf makinesi alınır oyun zaten oynamam yani bence ikisi arasındaki 1000tl fark çok ikiside çok pahalı bence o paraları siz o telefonu kullandığınız için haliyle objektif bakamıyorsunuz olaya neyse uzatmayalım fikirler ve beğeniler farklı olabilir önemli olan herkezin karşındakinin fikrine saygı göstermesi son olarak bana karşı söylediğiniz insanların kafasını karıştırma söylemi çok yanlış
Açık konuşayım 1000 Tllik bir fark olmayabilir diyelim ama zenfone 3 gibi bir telefon uygun fiyata varken de A5 2017 alınmaz bana A5 2017yi Samsung a 2017 serisini savunmayin

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
zenfone 3 ile a5 2017 arasındada youtube de falan a5 2017 alın diye tavsiyeler var herkez başka bir şey söylüyor hepsinde başka başka sorunlar var hepsinin servisleri kötü diyorlar insan ne alacağını bilemiyor

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Açık konuşayım 1000 Tllik bir fark olmayabilir diyelim ama zenfone 3 gibi bir telefon uygun fiyata varken de A5 2017 alınmaz bana A5 2017yi Samsung a 2017 serisini savunmayin

selam yine ben son bir soru s7 nin fiyatı daha düşebilirmi acaba şu an vatanda 2500 tl ve alırsam sonra pişman olurmuyum aynı fiyat segmentinde keşke bunu almasam da başka bir şey alsam dedirtirmi sonuçta kendimi zorlayıp vereceğim bu parayı beni uzun bir süre götürürmü

M

Murat Burç

SDN Okuru
selam yine ben son bir soru s7 nin fiyatı daha düşebilirmi acaba şu an vatanda 2500 tl ve alırsam sonra pişman olurmuyum aynı fiyat segmentinde keşke bunu almasam da başka bir şey alsam dedirtirmi sonuçta kendimi zorlayıp vereceğim bu parayı beni uzun bir süre götürürmü
Uzun süre götürür bir süre daha düşeceğini sanmıyorum

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
tamam teşekkürler şimdi vatan dan veriyorum şiparişi 2500 tl ye birde bir şey soracağım kılıf tavsiye edebilirmisin s7 için

M

Murat Burç

SDN Okuru
tamam teşekkürler şimdi vatan dan veriyorum şiparişi 2500 tl ye birde bir şey soracağım kılıf tavsiye edebilirmisin s7 için
Hepsi buradada spiegen vb kiliflarda sepette indirim var ürüne tıklayıp detayına gidersen ürünün üstünde yeşil bantta sepette kaç lira olacağı yazıyor hepsi buradadan bak 60 Tllik kılıf 35 TL'ye düşebiliyor ve kaliteli kılif çoğu
Aramaya S7 kılıf yazarsın