Bu konuyu okuyanlar

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
s7 edge düşünmüyorsanız s7 de alabilirsiniz daha korumaya yatkın ama mate9 öneririm daha ufak bi ekran ve ses için htc 10

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_1407.JPG
IMG_1406.JPG
Armour veya rugger lakaplı tank kılıflardan alın ama v20de pek gerek kalmaz
Benim almak istediğim kılıf bu 175 tl dediler gürgençlerde maç yapmaya giderken çok gerekli oluyor özellikle motor sürerken kafam rahat etsin diye Applenin o kadar para verip aldığım kılıfının son hali 6 aylık klıf
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir yere gidince kılıfı çıkartıyorum :mad:

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
zenfone zoom s ve a72017 inceleyeceğim fakat mate 9 almak istiyordum fiyatı 3000tl civarı olduğundan alamam
A7 yi bazen 2000 tl gibi fiyata satan yerler oluyor kampanyalı takip'et ama Samsung garantili olmasına önem göster her zaman diyorum ithalatçı garanti fiyatı çok ucuz değilse alınmaz

M

Murat Burç

SDN Okuru
çok sağol bu telefon fiyatının karşılığından fazlasını veriyor gibi kamerası bani çok etkiledi öneriniz için teşekkürler telefon aldığımda bunu bulursam kesinlikle bakmadan alırım :D
Teknosada 2400 TL olması lazım.
Dediğim gibi önce S7 , S7nin düşük ışık performansı ve ekranı daha iyi. S7 olmassa XZ
Sanırım tükenmiş
SONY XPERIA XZ ORMAN MAVİSİ AKILLI TELEFON orman mavisi iyi diyorlar
telefoncularda evkurdan taksitle alınıp uygun fiyata satılan XZler var sıfır kutusu açılmamış onlara bak.

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
Teknosada 2400 TL olması lazım.
Dediğim gibi önce S7 , S7nin düşük ışık performansı ve ekranı daha iyi. S7 olmassa XZ
Sanırım tükenmiş
SONY XPERIA XZ ORMAN MAVİSİ AKILLI TELEFON orman mavisi iyi diyorlar
telefoncularda evkurdan taksitle alınıp uygun fiyata satılan XZler var sıfır kutusu açılmamış onlara bak.
yardım ettiğiniz için teşekkürler
peki en iyi telefon hangisi fiyat önemli değil

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Iphone gerçekten kullanıcısı olarak diyorum çok geri telefon ben 6s kullanıyorum hızlı şarj Yok batarya değeri fiyatına göre çok düşük ön kamera aynı şekilde çok dar açılı. Daha ne sayayım ki aksesuar konusun da bir şarj kaplon bozulsun kaybolsun için yanar 80 tl falan o da kısa kaplo. Malzeme kalitesi işçilik gayet başarılı o ayrı konu zaten alanların çoğu sırf ıos için alıyor ki buna bende dahilim. Keşke ıos bugün s7 gibi bir telefonda olsa

iphone için 10tl yede kablo var nekadar ekmek okadar köfte,kaldıki orjinal kabloların fiyatına bakabilirsin
Apple Data & Şarj Kabloları ve Fiyatları - Hepsiburada.com

şarj konusuna gelince batarya kapasitesi küçük olduğundan zaten hızlı şarj oluyor :D 6s kullanan birisi olarak hızlışarja gerek kalmıyor ama plus versiyonunda gerekli.

bunun dışında dediklerine katılıyorum.ön kamera açısı vs kötü,ekran kasa oranı kötü,bir dosya sistemi bile yok buna izin yok.
ios u bırakıyorum neticede,ama hızını multitaskingi androidten daha iyi

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
iphone için 10tl yede kablo var nekadar ekmek okadar köfte,kaldıki orjinal kabloların fiyatına bakabilirsin
Apple Data & Şarj Kabloları ve Fiyatları - Hepsiburada.com

şarj konusuna gelince batarya kapasitesi küçük olduğundan zaten hızlı şarj oluyor :D 6s kullanan birisi olarak hızlışarja gerek kalmıyor ama plus versiyonunda gerekli.

bunun dışında dediklerine katılıyorum.ön kamera açısı vs kötü,ekran kasa oranı kötü,bir dosya sistemi bile yok buna izin yok.
ios u bırakıyorum neticede,ama hızını multitaskingi androidten daha iyi
Bende 6s kullanıyorum ama hiç hızlı şarj olmuyor iyi yine sevindim adına

mehmet1845

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bide htc 10
2- HTC 10

8M9vkr.jpg

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 820

Bellek: 4GB RAM

Ekran: 5.2 inç 1440x2560 (QHD)

Depolama alanı: 32GB Depolama seçeneği, 2TB’a kadar MicroSD kart desteği

Ağrlık: 161 Gram

Boyutlar: 145,9 X 71,9 X 9 mm

Kamera: 12MP F1.8 HTC UltraPixel 2 arka kamera, 5MP F1.8 optik görüntü sabitleme desteği olan ön kamera

Kablosuz teknolojiler: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac , NFC, A-GPS, BDS, GLONASS, Bluetooth 4.2

Kablo bağlantısı: USB 3.0 Type-C,

SIM: Nano SİM

Android sürümü: Android 6.0.1 Marshmallow

Pil: 3000 mAh

Fiyat : 2.699 TL

HTC’nin M serisiyle başlattığı tasarım anlayışını koruyan ve başlı başına firmanın bir çok açıdan ilklerini bünyesinde barındıran HTC 10 özellikle optik görüntü sabitleme desteği bulunan ön kamerası ile dikkat çekiyor. Şık metal tasarımı ve yüksek performansı ile piyasaya girdiği andan itibaren HTC 10 yılın en çok dikkat çeken cihazı konumunda.

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsung Galaxy S7 ve Lg G5 düşünüyorum arkadaşlar.şuan iphone 6 kullanıyorum Hafıza,müzik indirme,dosya yollama,kaydetme gibi birsürü sıkıntım var ve tekrardan android tarafına geçmek istiyorum.tam s7 alayım dedim s7 fiyatı 2500₺ iken vatan teknosa da 3000₺ oldu ve okadar durumum olmadığı için lg g5 e döndüm 2100₺ acaba sizin önerileriniz nelerdir ben lg veya samsung almayı düşünüyorum eski android telefonum asus tu çok çektim aksesuar,şarj konusunda şuan iphone var onu satacağım.yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hepsi buradadan S7yi alabilirsin 2500-2600 gibi bir fiyat vardı orda.

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler acaba başka öneriniz varmıdır? Varsa öğrenmek isterim. Uzun kullanacağım bir ürün istiyorum lg bu konuds başarılı samsung da bu aralar yeni yeni kendini düzeltiyor galiba

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7den daha iyi bir telefon o fiyat bandında olmadığı için yok.

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler tekrardan peki şuan iphone 6 16gb 13 ay garantili 14 kılıflı (1şarjlı kılıf) kaça satarım acaba kutu fatura herşey duruyor Turkcell den alınma telefon değişti serviste arızadan şuan 5-6 ay oldu yeni telefonu kullanalı kaça satabilirim üstüne eklemeye çalışacağım telefon temiz öldürmek istemiyorum

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Samsung Galaxy S7 ve Lg G5 düşünüyorum arkadaşlar.şuan iphone 6 kullanıyorum Hafıza,müzik indirme,dosya yollama,kaydetme gibi birsürü sıkıntım var ve tekrardan android tarafına geçmek istiyorum.tam s7 alayım dedim s7 fiyatı 2500₺ iken vatan teknosa da 3000₺ oldu ve okadar durumum olmadığı için lg g5 e döndüm 2100₺ acaba sizin önerileriniz nelerdir ben lg veya samsung almayı düşünüyorum eski android telefonum asus tu çok çektim aksesuar,şarj konusunda şuan iphone var onu satacağım.yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Merhaba,

Kisa ve oz gecelim. Samsung s7 tavsiye ederim. Alternatif olarak da sony xperia xz. Xz biraz daha ucuz hepsiburadada. Bu ikisinden birini al.