Bu konuyu okuyanlar

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
s7 edge iyidir bende f,yatında düşüş bekliyorum ve lg g6 nında fi,yatı düşecektir bekleyebilirsen g6 yı bekle derim

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
s7 edge çok güzel telefon renkler kişisel ama duruş olarak gold rengi çok hoşuma gidiyor uygun fiyata bulabilirsem al gitsin Samsung garantili
--- Gönderi Güncellendi ---
Huawei mate9 lara da bir bak derim eğer düşünürsen o fiyatlarda
Iphone gerçekten kullanıcısı olarak diyorum çok geri telefon ben 6s kullanıyorum hızlı şarj Yok batarya değeri fiyatına göre çok düşük ön kamera aynı şekilde çok dar açılı. Daha ne sayayım ki aksesuar konusun da bir şarj kaplon bozulsun kaybolsun için yanar 80 tl falan o da kısa kaplo. Malzeme kalitesi işçilik gayet başarılı o ayrı konu zaten alanların çoğu sırf ıos için alıyor ki buna bende dahilim. Keşke ıos bugün s7 gibi bir telefonda olsa

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
İnternetten almayacağım için bazı telefonları alamıyorun Örneğin Huawei Mate 9 Bazı sitelerde 2000 tl civarı fakat vatan'da 3000 tl siz hangi telefonu önerirsiniz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 .
Vatan gece indirimlerine 22.00dan sonra sanırım 2500 oluyor felan oluyor şuan fiyatı 2800 sanırım vatanin internet sitesinden alirsin herhalde
Öbür türlü Xperia XZ

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
s7 almak istemiyorum ama xperia xz ye bakacağım
S7 .
Vatan gece indirimlerine 22.00dan sonra sanırım 2500 oluyor felan oluyor şuan fiyatı 2800 sanırım vatanin internet sitesinden alirsin herhalde
Öbür türlü Xperia XZ
başka bir öneriniz var mı

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Selamunaleykum merhabalar arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.

Ben müteahhitim bir S7 edgem vardı inşaatta düşürdüm.parçalandı.

Ben işlemcisi hızlı internetten döviz,daire fiyatı ,arsa,demir,çimento ve daire ilanlarım gibi şeylere hızlı ulaşabileceğim.Çok iyi fotoğraf çeken işim gereği fotoğraf önemli internet ilanı için çok müzik dinlediğimden hoparlörü iyi olan bir telefon bakıyorum.3.100 TL bütcem var.Hangi telefonları önerirsiniz?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
S7,zenfone zoom s,mate9,xperiaxz,a72017 son olarak note 5 halla güzel bir telefon ama s7 önceliğim

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Bir daha S7 edge almayı neden dusunmediniz diyorum .
Çünkü dayanık değil ilk düşmede aşırı masraf var.Mesela LG G3 kullandım en az 70 kez düştü.Birşey olmadı şuan onunla internete giriyorum.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
İPhone 6s Plus al söylediğin hepsine hızlı bir şekilde ulaş kamera konusun da gayet başarılı Yok ıos tercihim değil dersen mate9 da alabilirsin eğer s7 yi seviyordum dersen s7 de gayet güzel bir telefon şarj önemli değilse ıphone 7 de düşüne bilirsin
Sağlam kılıflar var apple için biraz kalın oluyor ama düşse bile bir sıkıntı olmayacak şekilde omlardan da al tak bak keyfine

M

Murat Burç

SDN Okuru
İPhone 6s Plus al söylediğin hepsine hızlı bir şekilde ulaş kamera konusun da gayet başarılı Yok ıos tercihim değil dersen mate9 da alabilirsin eğer s7 yi seviyordum dersen s7 de gayet güzel bir telefon şarj önemli değilse ıphone 7 de düşüne bilirsin
Sağlam kılıflar var apple için biraz kalın oluyor ama düşse bile bir sıkıntı olmayacak şekilde omlardan da al tak bak keyfine
Dar açılı iyi fotoğraf çekmeyen 6s Plus mı yapmayin yav
Çünkü dayanık değil ilk düşmede aşırı masraf var.Mesela LG G3 kullandım en az 70 kez düştü.Birşey olmadı şuan onunla internete giriyorum.
Gündüz mü çok fotoğraf cekersiniz gece mı ?
Geniş fotoğraf mı zoom mu önemli
Büyük ihtimal geniş açıdır ama

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Teşekkürler eylülde 6s ile edge arasından edgeyi seçtim.Ama iphone 7 yi ciddi şekilde düşünüyorum.Birde lg g6 çıkmış onada bakacam

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Selamunaleykum merhabalar arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.

Ben müteahhitim bir S7 edgem vardı inşaatta düşürdüm.parçalandı.

Ben işlemcisi hızlı internetten döviz,daire fiyatı ,arsa,demir,çimento ve daire ilanlarım gibi şeylere hızlı ulaşabileceğim.Çok iyi fotoğraf çeken işim gereği fotoğraf önemli internet ilanı için çok müzik dinlediğimden hoparlörü iyi olan bir telefon bakıyorum.3.100 TL bütcem var.Hangi telefonları önerirsiniz?

Huawei Mate 9 tavsiye ederim 2400TL hepsiburada fiyatı...

Ancak ses deneyimi konusunda HTC 10 daha iyi seçenek olur...

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Dar açılı iyi fotoğraf çekmeyen 6s Plus mı yapmayin yav

Gündüz mü çok fotoğraf cekersiniz gece mı ?
Geniş fotoğraf mı zoom mu önemli
Büyük ihtimal geniş açıdır ama
Geniş açılı fotoğraf birde gündüz birazçık lg g6 var kafamda.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben LG V20 diyorum . G6dan daha iyi
Düşük ışık performansıda Mate 9dan daha iyi bence
Hala hediyeli kutusu piyasada bulunuyorsa onunla birlikte satan bir yerden alın
Geniş açılı fotoğraf birde gündüz birazçık lg g6 var kafamda.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Ben LG V20 diyorum . G6dan daha iyi
Düşük ışık performansıda Mate 9dan daha iyi bence
Hala hediyeli kutusu piyasada bulunuyorsa onunla birlikte satan bir yerden alın
Teşekkür ederim bu telefonlarada bakacam

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Sağlam kılıflar var apple için biraz kalın ama süper
Teşekkürler eylülde 6s ile edge arasından edgeyi seçtim.Ama iphone 7 yi ciddi şekilde düşünüyorum.Birde lg g6 çıkmış onada bakacam
seçimin ne olursa olsun sana iyi sağlam bir kılıf bir de buff ekran koruyucu öneririm

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Sağlam kılıflar var apple için biraz kalın ama süper
seçimin ne olursa olsun sana iyi sağlam bir kılıf bir de buff ekran koruyucu öneririm
Evet kullanıyordum sağ olsun papağanım parçaladı kılıfı ertesi günde telefon parçalandı

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Gayet başarılı bir kılıf fiyat olarak 80 100 tl arası
IMG_1405.JPG
Evet kullanıyordum sağ olsun papağanım parçaladı kılıfı ertesi günde telefon parçalandı

Reaksiyon puanı
125
Htc 11'i bekleyin bence. Tasarimi guzel, cok guzel fotograf cekiyo diyolar ve ses konusunda her zamanki htc. Bekleyemem derseniz htc 10 isteklerinizi karsiliyo. Ozellikle dayaniklilik konusunda.